Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='MartynaP']tak sobie poczytałam tu troszkę-widze ze wątek nie za długi,jakby umierał troche wiec się dopisuję i obiecuję zrobić ogłoszenia ;)[/quote] Martyno :loveu: witamy :lol: każda pomoc na wagę złota ;)
  2. Kajetanku, kochana kruszynko, może akurat do Ciebie los się uśmiechnie i ciotka gonia umieści Cię w hotelu u Wioli? oby... :(
  3. :-( straszna sytuacja.... i do tego dziura budżetowa :placz: trzeba tu więcej ciotek ściągnąć żeby chociaż grosikiem poratowały... :( Chore nerki, i co teraz??? :-( ile te psy musiały cierpieć :( teraz przynajmniej cierpią mniej, choć trochę :(
  4. [quote name='Aliszcze']Witam:cool1:, przed chwilką○ się zarejestrowałam z myślą o Arielku. Od jakiegoś czasu krążę na tym forum, trafiłam za pierwszym razem na wątek o innym Arielku, który sierść stracił, wspomogłam trochę finansowo, jako anonim. A teraz chciałabym wspomóc trochę tego Arielka;) deklaruję 20 zł, postaram się wysyłać wiecej w miarę możliwości, ale deklaruję na razie tyle. Proszę mi tylko wskazac, gdzie mogę przesyłać pieniądze:lol:[/quote] Dziękujemy bardzo :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='kmonika']Daria pani miala ze mna sie umowic na temat wizyty przedadopcyjnej i nic.. cisza.. kto moze jutro do 12 zrobic ta wizyte, bo Daria dostala podobno takie info, ze jutro do 12[/quote] Pisałyście do Bounty? ona jest z Bytomia. Jakby co mam jej nr telefonu.
  6. [quote name='BajkaB']Oczywiście bardzo by sie nam allegro przydało.Jeśłi mozemy prosic to bedziemy wdzięczni. Wszystkie dane kontaktowe sa podane jeśłi klikniesz na banerek w moim podpisie. Wczoraj byłam z malutka u weta.jeszcze nie zostałą zaszczepiona,bo póki co oczko trzeba wyleczyc.Dodatkowo przyplątała sie infekcja i jeszcze to potrwa.Malizna ładnie je,troche juz przybrała,ale wage ma zabójcza:3,5kg!Tyle,ze to jeszcze malutkie dziecko,wiec trudno sie dziwic[/quote] Biedne maleństwo :( jak to dobrze, że są ludzie, którzy się nią zajęli! Co by to było... :(
  7. Dokładnie Maszaberlo, pojawiają się wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony nic na siłę nie zrobimy, a ja myślę, że ludzie tam, którzy są na miejscu potrafią dobrze ocenić stan Rudzika i podjąć odpowiedzialną decyzję. Pozostaje nam wiara w to ;)
  8. [quote name='majqa']Już byli usłużni, którzy osobom prywatnym, takim jak Delph, nasyłali skarbówkę (nie mam teraz czasu, by kopać po wątkach i szukać, by Wam to pokazać). Słusznie więc robi, że nie ujawnia swoich danych wpłatowych na wątku. Tej atrakcji Delph nie potrzebuje, jak sądzę. Podanie stosownej informacji na PW uważam za wystarczające. Oczywiście decyzja należy do samej Delph.[/quote] Dokładnie, pamiętajcie, że to prywatne forum i każdy tu może wejść. A nasmolić łatwo można... Co do gminy to oczywiście, że trzeba spróbować... może tak trzeba rozwiązywać większość problemów na dogo, najpierw kierować się do UG? Ciotki, kupujcie coś na allegro - cegiełki, żeby uwiarygodnić aukcję.
  9. Ok, to robię allegro Lusi, super wyróżnione, pokrywane ze skarpety katowickiej. Allegro Lusi: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=655447352]Labrador mix, szuka domu!! pies / psy (655447352) - Aukcje internetowe Allegro[/url] 20,45zł. ;)
  10. [quote name='Marinka'][B]Verter[/B] :loveu: 864 wejścia na alegratkę i żadnego odzewu? Czy ci ludzie oczu i serc nie mają :crazyeye:[/quote] :angryy: "doberman" w tytule allegro też jakoś nie przyciąga... ludzie wola teraz "mikro" psy :angryy:
  11. Znajdek :loveu: A tu mój bazarek na Znajdka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-bazar-na-znajdka-roznosci-bizuteria-ubrania-gadzety-do-20-06-godz-22-00-a-139260/[/URL] ;)
  12. Podnosimy pieska!
  13. Elzunia pojedzie i odżyje u Wiosny :loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='ania14p']A od czego jest wyszukiwarka? W pierwszej chwili myślałam, że psiak jest z jakiegoś zbiorczego wątku, ale teraz już wiem sporo o Cyklusiu, przeczytałam całość, lekcje odrobione i jutro będę strrraszyć :diabloti:, pouczać:mad: i namawiać :lol:, może nawet zmienię kolejność działań, zależnie od okoliczności![/quote] :evil_lol: tak tak, Ania umówiła sie z Panią na jutro na 12.00, trzymajcie kciuki mocno :lol:
  15. [quote name='ewa gonzales']:icon_roc::painting:Moniko tak samo i ja ....:shake::shake: trzeba cioteczek poprosic z SoS , moze powiedza cos wiecej , moze byly juz w tym domu .., moze wiedza gdzie mialby byc niuniuuuu czarnuszek :glaszcze::Dog_run:[COLOR=magenta]cioteczko Laro , Bounty , cioteczki wspolpracujace z SoS - prosimy powiedzcie cos ....[/COLOR][/quote] Ewcia, a nie mas kontaktu z Olą? kto z Panią podpisywał umowę???
  16. [quote name='maugo']Lara podaj konto mogę zadeklarować 20 PLn co miesiąc[/quote] maugo :loveu: to nie ja zbieram kasę, zaraz powinny pojawić się ciotki, które prowadzą konto :) ja też poproszę nr konta :) Ciotki, właśnie, a jak będzie z transportem do Wiosny?
  17. [quote name='zuzlikowa']też nie mam żadnych nowych wiadomości.:-([/quote] Szkoda :( biedna psiunia :(
  18. [quote name='marzena1']czyli tak na 100 procent , nie wiadomo co sie dzieje z pozostałymi psiakami spod szpitala?:-([/quote] Chyba nie :( mi napisali z gminy, że tych psów tam już nie ma...
  19. Ciotki, czy to znaczy, że są już wszystkie stałe deklaracje? :loveu::multi: [B][COLOR=red]Tzn. że Elza wskakuje na moje miejsce i już może jechać do Wiosny[/COLOR][/B] :loveu:
  20. A ja dziś wieczorem robię bazarek ;)
  21. Cioteczki, pomóżcie... brakuje 60,00zł stałych deklaracji na hotel, potrzebne do niedzieli... inaczej miejsce w hotelu przepadnie... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/alarm-mozemy-ja-uratowac-pilnie-potrzebne-pieniadze-na-hotel-135279/[/URL]
  22. Biedne psinki :( rzeczywiście, doprowadzić do takiego stanu zwierzęta... szok... i żadne słowa nie opiszą tego jakim człowiekiem jest Biafra - tego nie da się opisać słowami...
×
×
  • Create New...