Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='maciaszek']Może zapłacimy z katowickiego konta? Wszak Liki miał trafić do schroniska...[/quote] Też tak mi się wydaje :) to mogę wystawiać, będzie opłacone?
  2. [quote name='koss']Stałych deklaracji nie wpłaciły osoby: Certusowa 20zł Bambino 5zł Jasza 10zł jsstyna85 10zł koss 20zł O przepraszam - wpłaciłam...:oops:( Iwona S. :):)) Ah to Ty ;) nie podpisałaś się jako koss ;) Ciotki, jeszcze jedno, brakuje 10zł stałych deklaracji, które deklarowała jusstyna85 - Justyna jest bardzo chora i narazie przez długi okres napewno nie będzie jej na dogo i w ogóle przy kompie. Więc trzeba skądś zdobyć te 10zł ;)
  3. Mnie też to zastanawia i szczerze mówiąc nie wiem po co jest ten wątek, czy tylko żeby rozliczać wpłaty :roll:
  4. [quote name='Wiewiórka']Ok ok, dajcie znać kiedy to z Franeczką przyjedziemy.[/quote] Będzie chyba 22-23 sierpień, ale im bliżej będzie akcji to będziemy lepiej wiedzieć :)
  5. [quote name='irenaka']Laro:loveu: A może w ramach małego relaksu, wyskoczysz na zlot do Warszawy? Będzie fajnie. Tylko ja będę wyłączona z obiegu towarzyskiego, bo Aresiątko ma operację. Nerwy mnie pewnie zjedzą.[/quote] Zlot do Warszawy? a kiedy ? ;) ja to jestem trochę spłukana, za niedługo wyjeżdżam i jeszcze zajmuję się chrześnicą, która urodziła się przedwczoraj, tzn. pomagam ;)
  6. Ciotki, a kto opłaci allegro Likiego? i prowizję z allegro?
  7. [quote name='Wiewiórka']Ja mogą z nią pojechać na tą akcję tylko nie wiem co i jak. Wytłumaczy mi ktoś?[/quote] Jasne ;) jest to akcja adopcyjna w Silesii City Center (kojarzysz?) Fundacji SOS dla Zwierząt. Zbieramy pieniądze na leczenie psiaków pod opieką Fundacji, a przy tym adoptujemy psiaki z domów tymczasowych, w godzinach 10.00-14.00, potem, do godz. 18.00, przyjeżdżają psiaki ze schroniska. Tak to wygląda pokrótce :) jak przyjedziesz z Franią to pójdziesz do zagródki, będziesz sobie siedzieć z Franią, ona będzie się prezentować :)
  8. [quote name='irenaka']Ukłony za pamięć i buziaki za pomoc :calus:[/quote] Ja cały czas pamiętam irenako, wolno mi to idzie, ale ciągle pamiętam i co jakiś czas wysyłam ;)
  9. Hop do góry Ariel!:multi:
  10. Nawzajem podjadają sobie jedzonko :cool3::lol:
  11. A Maksik ma w ogóle jakieś ogłoszenia? można już go ogłaszać?
  12. No właśnie, kto pilotuje ich adopcję???
  13. [quote name='agata51']Nienormalną też mogę! :eviltong:[/quote] :eviltong: to mi się podoba :cool1:
  14. [quote name='Gisic87']jeśli 1 strona jest zaktualizowana to stałych miesięcznych deklaracji brakuje jeszcze 185zł I pomyśleć że 2 dni temu brakowało 280:roll: damy radę musimy dla Kornelii:multi:[/quote] Cały czas aktualizuję, na bieżąco :) Randa, zaraz podeślę nr konta na Pw :loveu:
  15. [quote name='majqa']Remusiowi nic :evil_lol: ale praca silnika motoru zawsze doprowadzała do furii Fircię (być może była kiedyś potrącona przez takie warczydło; ma zadawnione, źle zrośnięte złamanie). W związku z tym Firze udało się odkorbić Jolę więc na tapecie obie miały motor. Remuś się przyglądał, przysłuchiwał i dołączył do bandy dwóch (na dźwięk motoru pędzą na zabicie byle wypaść na balkon, dobrze, że wypaść z balkonu nie mogą, obudowany na max, i dać upust kanonadzie dźwięków). Mańka mało lepsza, drze japcię wewnątrz. Drżę ciągle, by pan motocyklista nie dryfował nocą (a mieszka, ot niefart, w bloku na przeciw balkonu i tak też parkuje), a tak czasami bywa. Muszę wtedy zdążyć syknął "Fira nie wolno!", jeśli to przegapię, przegwizdane. :shake:[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin: to motocyklista jest już u Twojej psiej bandy na czarnej liście :diabloti:
  16. [quote name='donacja']:crazyeye:normalnie Animal Planet na tym Zuzinym wątku się zrobił. Żółwie, jajka i co jeszcze???[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin: a bo to lokatorka Zuzi była, trzeba było podzielić się wrażeniami ;):lol:
  17. Wytrzymamy :loveu::multi: Państwo się naprawdę bardzo fajni wydają :)
  18. Ufff, jak dobrze :lol:
  19. Wpiszmy ją jak będą zapisy ;) ja mogę z nią być przez całą sobotę (w niedzielę nie, bo będę na chrzcinach).
  20. [quote name='amikat']Tak - na fundacje oczywiście. My inaczej faktury nie zapłacimy[/quote] Ok, to wystawię wieczorem ;)
  21. [quote name='maciaszek']Wieści są takie, że [B]sunia została zaadoptowana[/B]. Dzwoniłam do schroniska, żeby zaktualizować listę psiaków i dowiedziałam się, że Marinka poszła do domku. Ale nie wiem jakiego, nie wiem nic więcej...[/quote] Tak coś czułam, że szybko znajdzie dom. Szkoda, że nic nie wiemy o tym domu.
  22. Ciotki, mam super domek dla Janki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Pani z Warszawy, wypatrzyła ją na moim wczorajszym ogłoszeniu na gumtree :loveu::loveu::loveu: są zakochani z mężem w Jance, dzieci i innych zwierząt nie mają :) Pani mi wysłała już adres do wizyty, więc potrtzebujemy kogoś kto u Państwa zawita i porozmawia :) oczywiście zgodzili się na wizytę. Jedynie wyjeżdżają na urlop między 2-9 sierpnia i po tym terminie by zabrali Jankę do siebie, bo chcą się nią w pełni zająć, dlatego prosili żeby ją zarezerwować dla nich :) Pani bardzo fajna się wydawała, jak powiedziałam, że Janka pływała niedawno to się śmiała :loveu: [U][B] Potrzebna osoba na wizytę w Warszawie!!!![/B][/U]
  23. :loveu::loveu::loveu: chciałabym to zobaczyć :cool3::cool3::cool3:
  24. :multi::multi::multi: Kornelio, skacz do góry!!!! nadal czeka na Ciebie miejsce w hotelu!!!
×
×
  • Create New...