-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Iza.krak']Dziękuję wszystkim za zainteresowanie. Znalazła się starsza pani, która za zwrot kosztów będzie się nim na pewno dobrze opiekować. Płaci syn byłej właścicielki. Piesek już nie jest młody, ma z 10 lat. Nie jest już tak zalękniony, jak poprzednio, no i niestety, utył mi - nie wiedziałam, ile mu dawać do miski.[/quote] To bardzo dobrze :loveu:
-
[quote name='Magdalena']poprzedni bazarek niestety nieudany :oops: ale zaraz założę nowy dla Rumcajska... może tym razem.[/quote] Trzeba próbować ;)
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']a nie można do wiosny zadzwonić?[/quote] Też tak myślę, bo czas działa na niekorzyść :shake: -
[quote name='sacred PIRANHA']zajmowalam się adopcją Majki, kudłatej sunki z zamojskiego schroniska...zgłąszało sie bardzo duzo fajnych ludzi... dla Majki juz domek wybrany czy mogę podrzucac Waszą sunie chętnym? do kogo podawac kontakt? umowiłam sie z kilkoma osobami ze poszukam im slicznych kudlaczy (takich szukali zglaszajac sie do mnie wsprawie adopcji majuni) i podrzuce fotki z kontaktami...moze akurat gdzies tam odnajdzie sie TEN dom dla perełeczki:lol:[/quote] Dzięki sacred... narazie się wstrzymaj, bo jest taka sytuacja, że mamy już super domek niedaleko, w Katowicach, dziś tam byłam na wizycie przedadopcyjnej, tylko że syn Państwa jest alergikiem, chcemy żeby Perełka jak wyzdrowieje zamieszkała z Państwem żeby zobaczyć jak syn zareaguje na pieska, a raczej jego alergia. Jeśli będzie dobrze to zostanie u nich. Ci Państwo byli pierwsi i bardzo liczą na Perełkę. Dlatego jeśli u nich nie wypali to wtedy odpalamy inne domki. Chyba, że naświetlisz tym osobom jak sytuacja wygląda... możesz w sumie pokazać im Perełkę i powiedzieć, że narazie jest chora, nie do wydania, i że trzeba czekać. Jak ktoś się zainteresuje to będziemy wiedzieć jakby co do kogo uderzać jakby z tym domkiem w Katowicach nie wyszło.
-
Jasne, że trzymamy kciuki, jutro wielki dzień!!! Dyguś napewno się cieszy :loveu::loveu::loveu: Fajnie, że pieniądze doszły ;)
-
[quote name='leni356'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-suczka-do-6kg-kudlata-puszek-okruszek-144066/[/URL][/quote] Dzięki leni. Narazie i tak musimy czekać aż Perełka wyzdrowieje i spróbować z tym Państwem z Katowic.
-
[IMG]http://images46.fotosik.pl/185/8a28c7815b6f9b49med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/185/33352bc2c390e39dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/185/645a4a2d427e4266med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/185/84f32c95503824f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/180/d521d8f481da5989med.jpg[/IMG]
-
Zdjęcia: [IMG]http://images41.fotosik.pl/180/bd37dee68d51a6d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/184/9b6a294aea4fc15cmed.jpg[/IMG] Kąpiel: [IMG]http://images43.fotosik.pl/184/da9c928e969ee27bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/180/006df7ee7661f9efmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='Jasza']Jestwm na chwilkę, jutro będę na weselu ale w poniedziałek postaram się o ogłoszenia![/quote] Jaszo, udanej zabawy! :loveu:
-
Podrzucę! :multi:
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Bardzo, bardzo sie cieszę z powodu tej suni collie. Taka bidulka była przestraszona i tak długo przebywała w tej mordowni. Dobrze, że już bedzie szczęśliwa.:multi:[/quote] Jejciu, ale superowo :loveu::loveu::loveu::loveu: trzymaj się mała!!! :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Jasza']Ja miałąm dzisiaj trzy maile w sprawie Perełki. Jeden fajny od Pani, która pożegnała swojego psa po trzynastu latach ( jak był mały, to znalazła go na śmietniku..) Napisała o sobie, że nie jest już "młódką" więc szuka psa którego mogłaby znosić z drugiego piętra nawet jak zachoruje. Perełka jej sie bardzo spodobała. Odpisałam jej, że sunia czeka na sterylizację, opisałam o co chodzi z wizytą przedadopcyjną. Czekam na odpowiedź. Jak Perełka wyzdrowieje i znajdzie dom u tych Pństwa u których była Lara, to zaproponuję Pani najwyżej innego pieska. Może Iskierkę, jak już się znajdzie.. A za Perełkę trzymam kciuki. Za Pati też.[/quote] Jaszo, zachowaj proszę te numery - jeszcze nie wiadomo czy to będzie domek Perełki, bo wiesz, że z tą alergią tego syna to nic pewnego. Dzięki :loveu:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']=zuzia63;[SIZE=4][B]Lara[/B] [/SIZE][SIZE=2]chyba tam pomyłka - [B]sierpień-wrzesień ( 21.08-21.09)[/B][/SIZE] Dobrze sprawdz moje bylo 60zl miesiecznie chyba razem 420zl z jednorazowa wplata...300[/quote] Ciotko coronaaj, Ty jesteś wpisana, ja to wiem, a nie jesteś? :crazyeye: -
Nie mów mi Jaszo, bo chce mi się skakać z radości :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
-
[quote name='Isadora7']Jak słyszę że jakiś jamnik jest wredny to mnie trafia. To indywidualiści, mają swoje zdanie. Po prostu musi mu coś nie odpowiadać, coś mu robi przykrość, może ból. Już sam fakt ze jest w takim miejscu (choćby najlepszym) a nie we własnym domku, z kocykiem do zakopania się, łożeczkiem, to już powód do niezadowolenia.[/quote] Mnie też to trafia... trzeba znać świat jamnika, to po prostu jamnik, nie byłby jamnikiem gdyby nie miał swojego charakterku. One są charakterne, ale nie wredne. Tak w ogóle to jest przepiękny, tylko żal bidoczka, taki wychudzony :-(:-(:-( to nie miejsce dla niego :(
-
Jestem już po wizycie, super domek! :loveu: Starsi Państwo, ale córka ich odwiedza, właściwie cały czas są w domu, więc nie będzie psiak sam zostawał. Mają przesłodkiego pieska - cziłała - nie wiem jak to się pisze :eviltong: już starszy, 14 latek, ale zadbany, przesłodki, jest schorowany, serce, padaczka, oczywiście dostaje leki. Pani tuliła go jak dzidziusia :loveu: nie mogą doczekać się już suczki :loveu: Sunia będzie miała cały ogród dla siebie :) w zimie będzie mieć pomieszczenie - swój pokoik z centralnym ogrzewaniem :cool3: dla mnie super :loveu:
-
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
__Lara replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Norku, do góry!!! :multi::multi::multi: -
Do góry!!!
-
Dokładnie marlenko, dom trzeba sprawdzić, i to porządnie!
-
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
__Lara replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Kochany Arielek, nareszcie w domu :loveu::loveu::loveu: -
Kochani, wreszcie dostałam się na dogo! Pieniążki za transport przelane - 262zł. Powodzenia!
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Niestety samo podnoszenie niewiele da... Trzeba większej liczby osób na wątku. Trzeba bazarków, wpłat. Olu, obiecałaś się tym zająć...[/quote] Ja nie wyrobię żeby zająć się kolejnym wątkiem :roll: