-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
__Lara replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia na: [url=http://www.pineska.pl]Ogłoszenia Kupię Sprzedam[/url] [url=http://www.animalia.pl]Sklep zoologiczny - karmy dla kotów, karmy dla psów, karma sucha i puszki. Najtańszy internetowy sklep zoologiczny, dostawa w Warszawie.[/url] [url=http://www.petworld.pl]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/url] [url]www.vetmozga.pl[/url] [url=http://www.rozglos.net]Darmowe ogłoszenia drobne - Rozglos.net - praca, nieruchomości, motoryzacja, ogloszenia towarzyskie i anonse[/url] [url=http://www.anonseogloszenia.pl]Darmowe anonse ogłoszenia PL,darmowe ogłoszenia,anonse ogłoszenia PL[/url] [url=http://www.najpewniej.pl]Bezpłatne ogłoszenia drobne - sprzedam, kupię, oddam....[/url] [url=http://www.petsy.pl]Ogłoszenia zwierzęta - Petsy[/url] [url=http://www.e-zwierzak.pl]Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/url] [url=http://www.olx.pl]Polska - Darmowe ogłoszenia drobne (Sprzedam, Nieruchomości, Auto Moto, Praca, Usługi): Polska[/url] [url=http://www.szybko-sprzedam.pl]Darmowe ogłoszenia. Szybko sprzedam.[/url] [url=http://www.twoje-ogloszenia.pl]Anonse, Ogłoszenia, Darmowe Anonse, Praca, Ogłoszenia Praca Nieruchomości I Inne[/url] [url=http://www.morusek.pl]Og -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
__Lara replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Dzięki a.piurek za wstawienie linka :cool1: -
[quote name='HebaNova']no ale to dopiero po urodzinach mojego TZ, w tajemnicy wam powiem że dostanie Kubę w czerwonej kokardzie jako prezent, :cool1: na razie udaję przed nim że Kuba dalej jest do oddania :evil_lol: ze stronki fundacyjnej go nie ściągam, bo TZ od czasu do czasu zerka na nowe psiaki :cool3:[/quote] Hahahaha :diabloti: no nieźle nieźle :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak w ogóle to super prezencik :loveu:
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Aż sie wierzyc nie chce! :crazyeye: Maciaszku, to może tą sukienkę na jakiegos innego psiaka? Zdjęcia Ci już wysłałam na PW, potem tutaj dopiero zajrzałam... Kenny, nie znam Cię, ale już tyle o Tobie słyszałam, że ho,ho...:diabloti: Od historii Cyklusia się zaczęło...[/quote] Kenny to ciotka z tych "cud miód" :loveu: niech przyjeżdża do Polski, bo bardzo jej potrzebujemy, psiaki jej cudownego dt :lol: -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Ile te allegro kosztuje? I na jakie konto wysłać, na te na które są zbierane pieniądze dla Molly?[/quote] Allegro ok. 20zł. Nie, na moje konto, to ja muszę opłacić allegro. -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, przepiękne :loveu::loveu::loveu: szybko znajdą domki, tylko ogłoszenia zrobić :p -
[U][B]Ciotki, aukcja cegiełkowa:[/B][/U] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=725206658]Zmasakrowana łapa, wypalone oczy, psie ofiary.. (725206658) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
[quote name='niteczka']A na którym piętrze mieszka? Ostatnie badania dowodzą, że psy potrafią liczyć do 5-ciu. :lol: Do pięciu, to nie wiem, ale do czterech, to na mur. Moja suka zjada ze swojej miski, z miski współtowarzyszki i opędzluje jeszcze dwie miski kocie, czyli w sumie cztery :evil_lol: Liczy i zawsze jej się to zgadza :evil_lol:[/quote] No nieźle :evil_lol: tego to ja nie wiedziałam :evil_lol:
-
[quote name='sacred PIRANHA']to może nie chodzcie z nią do innych psów...nie odbierzcie tego, że sie czepiam...nie jestem wetem i nie wiem jak wyglada kwestia zarażania u psa u którego zostało podjęte leczenie ale wiem że mojej koleżanki sunia zaraziła się kk od innej chorej suni a stałyśmy na wspólnym parkingu przez chwilę (może minute suki były na zewnątrz) bo wymieniałyśmy się dokumentami[/quote] Wiemy sacred :) radziłyśmy już to Wiewiórce. [B] A poza tym to mam złą wiadomość: Pani ta z synem alergikiem zrezygnowała. W tym tygodniu miała kilka psów, nawet yorka, na próbę, wszystkie uczulały jej syna. Zrezygnowała, powiedziała, że nie chce Perełki narażać na dodatkowe stresy, przerzucanie jej ciągłe. Może to i dobrze. Potrzebne są ciotki namiary na osoby, które wcześniej pisały w sprawie Perełki albo dzwoniły.[/B]
-
Chomiczka już u mnie. Bardzo fajna, ale wychudzona. Posprzątałam jej w transporterku, dałam pudełeczko jako domek, kolbę nową od mojej chomiczki. Poszła do domku, zakryła się chusteczkami i lula sobie :)
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']hmm tylko czy moglby ktos zasponsorowac allegro naszej molly w takim razie?bo ja narazie cienko z kasa..zbieramy teraz na kolejne transporty naszych bid..[/quote] Ciotki, zasponsoruje któraś z Was? u mnie też cienko... -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Negri, a nie namiary na morię? nie mam jej namiarów na mapie dogo? (ciotko, dla przypomnienia, zalegasz z wpłatą na Vertera za drugi miesiąc :p10zł :p) -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']wyroznione ,podswietlone itd molly musi byc zauwazona..koniecznie..lidan nawet gdzies miala chyba jzu gotowy tekst an allegro molly..no niestety domu pilnie szukamy![/quote] Oki, rozumiem, że pieniążki na allegro są ? :) będzie dzisiaj, góra jutro. Aha, i poszukam tego tekstu ciotki Lidan. -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']Zobaczcie jak Wiosna pięknie napisała o Elzie na swojej stronie www :loveu: [URL="http://www.3rd-pole.com/index.php?option=com_content&view=article&id=72&Itemid=52"]Elza[/URL] Lara. może wrzuć linka do allegro a ja wrzucę w swoje ogłoszenia?[/quote] Jasne, no problemo :lol: -
Dwukrotnie porzucony piesek znalazł dom! Velo bądź szczęśliwy!!!!
__Lara replied to lara70's topic in Już w nowym domu
[quote name='karina1002']Halo, tu nie o to chodzi, że nikt nic che dać go do Domu Dziecka, ale mi osobiście nie podoba się podejście: pies dla dzieci. Z całym szacunkiem, pies musi mieć właściciela. Czylli musi być osoba, która będzie się zajmowała konkretnie psem: żywienie, leczenie, szkolenie, socjalizacja, ustalane zasad zabaw z psem, uczenie dzieci przebywania z psem itd. Rozumiem, że ma to świetny wpły na dzieci, pod warunkiem, że ktoś to prowadzi i pilnuje. Na razie świetnie się bawi z dziećmi. A co będzie jak dzieci przedobrzą, bo nikt tego nie będzie nadzorował? I wtedy nie będzie tak lubił dzieci? I będzie warczał? Będziemy szukać znowu domu? Nie chce szukać potem domu, bo będzie się tma źle czuł, albo że się nie sprawdził. Do Domu Dziecka dałabym psa, który przeszedł testy behawioralne, który ma podstawy posłuszeństwa, który ma dobrego przewodnika. Poza tym nie widzę go w budzie na podwórku. To jest charakter labradora. Będzie siedział całą jesień, zimę pod drzwiami i tęsknił za człowiekiem. Teraz jest ciepło, dzieci są na zewnątrz i wszyscy są szczęśliwi. Co będzie zimą?[/quote] karina, o to mi chodzi. Trzeba najpierw obadać czy będzie ktoś kto przejmie odpowiedzialność za psa, jakiś dorosły, z nim spisze się umowę adopcyjną, inaczej sobie nie wyobrażam. Musi to być osoba, która, tak jak napisałaś, zadba o jego wyżywienie, szczepienia, leczenie, będzie kontrolować czy dzieci nie robią mu krzywdy. -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
__Lara replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Myrkur-jak juz dziś rozm.tel. -nie ma co czekać i zwlekać z tym przewozem Lenki do Megii -tylko wieżć ją jak najprędzej -poki jest ten transport z Olawy -no i poki jest Coronaaj w kraju ,bo ona przewiezie ją z W-wy w tym pozyczonym kennelu do Serocka i ten sam kennel odda pózniej wracając do W-wy. Już lepszej możliwości chyba ci nie znajdziemy i ty sama też . Coronaaj już wie o tej sprawie i jak zwykle nie odmówila pomocy -a odezwie się do ciebie jak tylko znajdzie dziś czas. Nie ma co liczyc na cuda -jesli ta sunia do tej pory nie oswoila się -to nie stanie się sie to na pewno przez dwa czy nawet kilka tygodni. Tym bardziej,że blokujemy juz miejsce u Megii i ona też nie może trzymać miejsca pustego za dlugo-ten hotelik musi zarabiać na siebie przecież. Zatem krótka decyzja : W piątek Lenka jedzie spod Olawy do W-wy -dzięki tej pani z TOZ-u i jej synowi -a tam odbiera ją Coronaaj -i dowozi do Serocka a potem zabiera pozyczony kennel i wraca z nim do W-wy . Póki Coronaaj jest w Polsce -korzystajmy z jej pomocy ,bo pozniej będziesz znow szukać kennela i transportu. A kasy starczy przecież na 1,5 m-c - z tego co jest - a na następne m-ce jest nieco deklaracji -i to jakos starczy.[/quote] O, taka wypowiedź była tu potrzebna, wszystko już jasne :) -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']niestety ihabe..masz nei zawodne przeczucia...nie mam dobrych wiesci..:(pani sie wycofala...mowi ze nei da rady z 2 psami jednak..a ma yorka..ehh...szukamy w takim razie pilnie dt dla molly darmowego ktory by podjal sie rehabilitacji malej oraz prosimyw takim razie pieknie o allegro dla malej!moze ktos sie w niej zakocha.. namiary do ogloszen to tel 509 173 446 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] :( ogłoszeniowe allegro? mogę zrobić, jakie chcecie ciotki? -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Negri, cioteczko, tyle ogłoszeń :loveu: -
Słuchajcie, dzisiaj, góra jutro wystawię allegro cegiełkowe, m.in. na Lunę. Biedactwo, biedna łapka! :-(
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']:cool3:Pani wiekowa to i Jamnik powinien byc raczej starszy...trzeba bylo tak zagiac...:evil_lol:[/quote] Ludzie myślą chyba, że będą wiecznie żyć...nie no, ciotki 600zł za hotel to straszna drożyzna :crazyeye: chyba żartują... trzeba szukać gdzie indziej, nie ma mowy. Schron w Katowicach upadł już na głowę... przecież te psy na dt siedzą w tych samych boksach co schroniskowe, wszak jeden pies w jednym boksie jak to hotelowy, ale wokół jazgot innych psów schroniskowych, drewniana podłoga do spania, nie dawajcie go tam!!! -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Lajlunia, do góry!!! A ta Pani została wpisana na czarną listę? -
Dokładnie, super mamy relacje, super hotelik :loveu::loveu::loveu:
-
Dwukrotnie porzucony piesek znalazł dom! Velo bądź szczęśliwy!!!!
__Lara replied to lara70's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniaak']Dzięki Laro!!! Twoje zdanie jest ważne, jesteś w tych tematach bardziej dowiadczona[/quote] :oops: po prostu nie zawsze rodzina to najlepsze wyjście dla psa, bo sami wiecie, że różni ludzie się zdarzają. Każdy z nas ma swoją wizję szczęśliwego psa, z rodzinką, ale nie zawsze tak jest. Poza tym takim sposobem te dzieci nauczą się szacunku do zwierząt, bo kto ma ich tego nauczyć? pies jest jeszcze młody, napewno polubi takie środowisko, gdzie będzie ktoś ciągle go głaskał, bawił się :) oczywiście ważne jest żeby opiekunowie tego ośrodka mieli oko na to jak dzieci psa traktują - czy go nie męczą, nie dokuczają. Gdyby psiak się tam źle czuł to zawsze można szukać mu domku, a tak to przynajmniej będzie miał lepiej tam niż teraz ma. Podpiszcie umowę adopcyjną z ośrodkiem na psiaka, nie oddawajcie go bez żadnych papierów. -
[quote name='sacred PIRANHA']to ona ma ten KK czy nie? bo jeśli ma to ja bym raczej z nią nigdzie do psów nie chodziła...nie każdy szczepi przeciwko temu swoje psy...[/quote] Miała, leczy się ciągle z tego.