[quote name='kaskadaffik']Trzymaj się psinko, ale jeśli dojdzie ból i cierpienie... Przed nami zima, ile kolejnych staruszków się posypie nawet nie chcę myśleć... Oby było lepiej...[/QUOTE]
...i oby rosyjscy meteorolodzy się mylili bo będzie "bida". Mówią o zimie stulecia :(