Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Elik ale kwoty wolne są chyba takie same.
  2. Wszystkie takie ładne, zadbane... Szkoda psiaków.
  3. Masakra po prostu :( Zapisuję...
  4. Chyba wszyscy czekamy już na to całkowite ocieplenie. Już mi zbrzydła ta zima!
  5. Szkoda że u mnie nic nie widać :(
  6. Podeślijcie mi nr konta. Chociaż grosika niuni podeślę.
  7. Dawno nie zaglądałam do Aresa. Super wygląda :)
  8. Zaglądam i ja... Niestety mogę tylko trzymać kciuki.
  9. Zagadam i ja, niestety nie dam rady się dorzucić...
  10. Ja też w styczniu coś podeślę. Podajcie mi nr konta... A tymczasem życzę Wam wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt. Trzymaj się rudzielcu kochany!
  11. Dziękujemy :)
  12. Bardzo szczęśliwy :) Pewnie sobie teraz myśli: "Jakbym wiedział, że tak fajnie będzie, to bym od razu do klatki wlazł" ;)
  13. Ale super wiadomości :) Brawa dla Ciebie i tego człowieka, który pomógł chłopaka złapać!!!
  14. Może na próbę "oznakuj" tym zapachem drugie (nowe) miejsce z jedzeniem...
  15. Trzymam kciuki...
  16. Nooo baaaaaaa.... pewnie że pamiętamy. Taki renifer na Dogo jest tylko jeden :)
  17. Takie życie- raz lepiej, raz gorzej... Trzymaj się rudzielcu.
×
×
  • Create New...