Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. :shake:........... a zima nie odpuszcza:shake:
  2. Dzisiaj nikomu nie chce sie nosa wystawiać na zewnatrz. Moje psy tylko "za potrzebą" sie "pofatygowały":p Maksiu trzymaj sie ciepło. Trzymam kciuki za za ciebie;)... Tylko czemu musisz tyle czekać?:shake:
  3. Może wstawcie ją na wątek:link w mojej sygnaturze... Jest tam podobny (chyba że to ona) nie sprawdzałam:oops:;)
  4. Oj Bisiu musisz jeszcze poczekać:placz:
  5. Nic na siłe tak że lepiej sprawdzić. A my będziemy trzymać dalej kciuki;)
  6. :cool3: Iiiiii?????
  7. Kropka się przypomina:multi:
  8. I jeszcze raz hop:multi:
  9. do góry i nie smuć się piesku...;)
  10. Gdzie ten Twój domek się podziewa?:shake:
  11. Hopsaj do góry złośnico śliczna:loveu:
  12. No ręce opadają co wątek to pisze jakieś choróbsko wstrętne psiaka dręczy:-( Oj ta zima.... Grocik trzymaj się........
×
×
  • Create New...