Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. W Nowym Roku życze ci Łapku super domku;)...........
  2. do góry.............
  3. :shake::shake::shake:smutna prawda...........
  4. Wszystkie wciąż wierzymy w domek dla Apolla;)
  5. :-( śliczna sunia i ciągle bez domu:shake:
  6. Ok to wrzuce go też na regionalne......... Szkoda mi go strasznie....:shake:
  7. Domków przede wszystkim dla wszystkich szczeniaków i nie tylko.
  8. Zdrowia i domku stałego życzę.....
  9. Zosiu co to się dzieje że ty dalej nie masz domku?:shake:
  10. Kaja do góry marsz!!! po domek!!!:cool3:
  11. Szpileczko znajdziesz jeszcze domek;)
  12. Do góry Sawciu............:loveu:
  13. Skacz do góry......:multi:
  14. No Lesiu ale masz wspaniałe cioteczki:loveu:
  15. No mam nadzieję że będzie lepszy i "worek z udanymi adopcjami sie rozwiąże";)
×
×
  • Create New...