Goniu Allegro widzę że miał ale już daaaawno bo jest w archiwum. Podejrzewam że większość tych ogł. na 1 str. jest już nieaktualnych. Ostatnio nika zrobiła alegratkę i 3 inne -nie pamiętam jakie a ja e-gratkę i adopcjapsa.pl
Tyle ma i tyle wiemy co pisze. Ja mu jeszcze zrobię jakieś ale napewno nie Allegro - bo nie umiem:oops: Jeśli możesz... Ja się nie dowołałam jeszcze ani informacji ani zdjęć.Wchodze tu bo mi jest po prostu zal tych zapomnianych psów. Wiem,że cioteczki na innych watkach czuwają nad psiakami a tu co wątek to cicho lub tylko "hopki".:shake::shake::shake: