Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Witam i do góry podnoszę:multi:
  2. Chodźcie z ciotką się przespacerować.....:cool3:
  3. Goniu Allegro widzę że miał ale już daaaawno bo jest w archiwum. Podejrzewam że większość tych ogł. na 1 str. jest już nieaktualnych. Ostatnio nika zrobiła alegratkę i 3 inne -nie pamiętam jakie a ja e-gratkę i adopcjapsa.pl Tyle ma i tyle wiemy co pisze. Ja mu jeszcze zrobię jakieś ale napewno nie Allegro - bo nie umiem:oops: Jeśli możesz... Ja się nie dowołałam jeszcze ani informacji ani zdjęć.Wchodze tu bo mi jest po prostu zal tych zapomnianych psów. Wiem,że cioteczki na innych watkach czuwają nad psiakami a tu co wątek to cicho lub tylko "hopki".:shake::shake::shake:
  4. Bidulek:shake::shake::shake:
  5. Mońka doczekasz sie w końcu tego domku
  6. pisma wysłane. i małe wsparcie finansowe (tyle ile na obecną chwilę mogłam:oops:).
  7. Wyślę dzisiaj maila i pieniądze ale nie jestem w stanie zdecydować na którą bidusię więc napisałam "nalbardziej potrzebującym z Olk.schroniska" może być prawda? Jesteście bliżej tej tragedii to sami wiecie którym najbardziej są potrzebne.
  8. :placz::placz::placz:..................
  9. Oj Lisku Ty dalej sam:placz: Taki śliczny...:-(
  10. .....................................:shake::shake::shake:
  11. [quote name='nika28']Trzeba działać, trzeba się upewnić czy on tam jeszcze jest i zrobić mase ogłoszeń. Przecież on nie może być w nieskończoność na tych działkach :shake: :-([/quote] Nika ja już nie wiem co pisać. Ogłoszenia robić? czy nie? gdzie jest pies i w ogóle....brak mi słów:shake::shake::shake: Tak sie nie robi cioteczki:shake::shake::shake:
  12. [quote name='danielka92']Halo, halo... Jest tu ktoś? Wszędzie ucichło.:mad:[/quote] Święte słowa. Ciotki ucichły ..................:shake::shake::shake:
  13. [quote name='mgie']San ma dodatkowe ogłoszenia na : [B]kupsprzedaj.pl i eoferty.com.pl:cool3:[/B][/quote] Dzięki Ci dobry człowieku:loveu:
  14. [quote name='mandragora33']Psinka w Elblągu jest?? Jejku jaka ona sliczna...dziwne ze jeszcze w schronie :-( jest bardzo podobna do mojego poprzedniego psa. Szkoda ze tak daleko. Przydałby sie jej chociaz DT, zeby nauczyla sie zyc w domu. To zwiekszyloby jej szanse. Biedna Nelka...:-([/quote] Odległość dla dogomaniaków to nie problem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Transport da się zorganizować w razie potrzeby....Jeśli tylko byś chciała:cool3:... (ja nic nie sugeruję:diabloti:)
×
×
  • Create New...