Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. a ona dalej zdana na tych ludzi ze wsi:placz:
  2. Vega głowa do góry!!! Gdzieś tam... czeka... Twój dom!!
  3. Astra dobrze "wygląda" ;) dźwignę sunię do góry;)
  4. [quote name='Ziutka']Rzeczywiście bardzo tutaj pusto...:shake: Wysyłałam linka do cioteczek ale nie zaglądają :shake:[/quote] Ja przed chwilą dostałam pw i jestem:lol: Biedna Bora...:placz:
  5. Eh ta psia dola..... Taki energiczny piesek marznie w schronie:placz:
  6. Śliiiiiicznaaaaaaaa:loveu: szkoda ze samotna. Ale domek napewno znajdzie:p
  7. Do góry lecimy się pokazać bo zginiemy w tłumie:shake:
  8. Komu jamnika, komu?? Bo idę do domu:cool3: Śliczne
  9. Bardzo smutny jest to widać:placz:
  10. Do góry kluseczki;)
  11. Maszko jakbyśmy chcieli,żebyś nie musiała tam wracać :-(...........
  12. Zosieńko skacz do góry.....
  13. :shake::shake: szkoda psinki:shake::shake:
  14. [quote name='irysek']no a jak? nie ma ciszy. ani jednego bazarku nie ma na Kajtka... Przykre. prawda jest taka, że jakby Kajtek miał ogon w opłakanym stanie bazarki i wpłaty by sie posypaly. a jak jest w miare ok, to nikt nie zaglada z obcych (bo nie mowie o nas, stalych bywalcach) nie wplaca, nie pomaga :-([/quote] Smutna prawda.
  15. [quote name='irysek']10zl na Kajtka jest ode mnie z bazarku BUDRYSKA. kto jeszcze wesprze psiaka bazarkiem, albo pieniedzmi. wszystko bylo tak na hurraaa, a teraz cisza.[/quote] Bez komentarza... Trochę burzy i cisza...
  16. Azor - w typie owczarka - cierpi z braku miłości... Przeczytaj... - Ogłoszenia - Darmowe ogłoszenia, zwierzęta, zdjęcia naszych pupili
  17. [quote name='agata51']Szanse są bardzo realne.[/quote] Super:multi:....
  18. [quote name='kaa']Pianka wysłała na schronisko z rudzkich pieniędzy na pierwsze opakowanie Scanodylu i Glukozaminy, dla Feniksa i Reywena na razie na 1 opakowanie wspólne 100 tabletek będą mieli po 50 szt., na początek.[/quote] Na 25dni będą mieć, prawda? Biedne psiaki...:placz:
  19. Widzę,że ktoś ją dodał na adopcje.org i przez to moje nie wchodzi:roll: eOferty się udało: [url]http://www.eoferty.com.pl/id106865_quot_slodka_quot_sunia_toffi_szuka_domu.html[/url]
  20. Do góry Kapselku:multi:
×
×
  • Create New...