Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Kajtku, Kajtku i co z Tobą dalej będzie?:roll:
  2. Karmelku a tymczasem do góry....
  3. coś mi przestawia więc tu napiszę: "www.zwierzaki.org" "www.nasipupile.pl" "www.4lapy.pl" do akceptacji: "www.przygarnijzwierzaka.pl" "www.czworonogi.eu" "www.eoferty.com.pl"
  4. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Co widzę... Timo "wrócił":-(:-(:-( żesz k... ludzie serca nie mają!!! Piesek żyje więc i.... sika. Ta osoba chyba się biologii nie uczyła:angryy: Takie rzeczy się zdarzają zwłaszcza psiakowi który wyszedł ze schroniska:roll: TYlko po co się męczyć??? Lepiej psu stres zafundować:angryy::angryy::angryy: Dobrze że ma takie wspaniałe osoby po swojej stronie...
  5. [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/41221"]Lipi - skrzywdzona przez człowieka chce zacząć nowe życie... Przeczytaj.... - ogloszenia.e-gratka.info[/URL] "www.adopcjapsa.pl"
  6. Doris zdrowiej jak najszybciej:loveu:
  7. śliczna Iskiereczko skacz do góry...:multi:
  8. [quote name='luka1']eeeeee, taki tam ble ble :-([/quote] :shake:szkoooooooodaaaaaa:shake:
  9. Co za człowiek sie jej pozbył:mad: Chyba kompletnie ślepy i totalnie nieczuły!:angryy:
  10. O zgrozo.... jaka tu cisza.....:roll:
  11. ze mną tylko na spacerek;)
  12. Cyganku do góry... Ps. Czy ktoś wie jakie on ma ogłoszenia? wątek długi i przeglądac go też zejdzie długo:roll:
  13. :shake::shake::shake: nie dziwię się:shake: Dobrze że tak o niego walczycie...
  14. [quote name='irysek']z tego co wiem to nigdzie... (teraz) moznaby poprosic kogos o allegro cegielkowe. tylko teraz nie kojarze, kto sie czyms takim zajmuje :crazyeye: moze ktos wklei sobie bannerek kajtka, albo cos podobnego.[/quote] Ogłaszać?:roll: tylko co napisać?:roll: Allegro cegiełkowe na dłuższą metę nie pomoże. Co miesiac nie bedzimy robić... chyba że ci co kupia cegiełki stwierdzą że chcą mu dalej pomagać...:roll: tyle bid wszędzie...:-( w naprawdę gorszej sytuacji:-(:-(:-( Bazarku nie potrafię zrobić:oops: ten bannerek jaby był mniejszy to bym go wcisnęła zamiast któregoś:roll:
  15. Mam pytanie z działu trudne - czy ktoś wie jakie ona ma ogłoszenia??? :roll: nie jestem w stanie przekopac sie przez ten watek-na razie. Jak będę musiała to to zrobię, ale może ktos wie:cool3::cool3::cool3:
  16. [quote name='Soema']Ale się układa :Cool!: nie dość, że nie wróci Sunia do meliny, to jeszcze może dzięki niej inna bida dom znajdzie..:oops:[/quote] Choć na tym watku dobre wieści:loveu:
  17. o..... to się Ewcia ucieszy:multi:. Dzięki:multi:
  18. Skacz śliczny Karmelku:loveu: do góry...
  19. Zauważyłam że była deklaracja nawet 100zł i to chyba ta osoba przepadła. Inna na Dogo była ostatnio w styczniu 2008r. Tak że Betinka24 rzeczywiście została wystawiona... Deklaracje deklaracjami ale sami wiecie, że kogoś na poczatku poniesie, wzruszy los psa a potem czas mija i o psie się zapomina. I trudno tu betinke24 winić, bo wróżką nie jest.Kazdy deklaruje "na słowo" a zdarza się tak że to "słowo" znaczy "mniej niz zero" i tyle tylko ze psa szkoda...:shake:
  20. A w ogóle ktoś coś wie gdzie był ogłaszany?:roll:
×
×
  • Create New...