Zauważyłam że była deklaracja nawet 100zł i to chyba ta osoba przepadła. Inna na Dogo była ostatnio w styczniu 2008r.
Tak że Betinka24 rzeczywiście została wystawiona... Deklaracje deklaracjami ale sami wiecie, że kogoś na poczatku poniesie, wzruszy los psa a potem czas mija i o psie się zapomina.
I trudno tu betinke24 winić, bo wróżką nie jest.Kazdy deklaruje "na słowo" a zdarza się tak że to "słowo" znaczy "mniej niz zero" i tyle tylko ze psa szkoda...:shake: