Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Słyszałam o niej ... na NK - 8lat ma? wygląda na dużo więcej.:-(:-(:-( Jedna pani pisała o niej.
  2. :cool3:Albo na NK:evil_lol:
  3. wszyscy kibicują Reksowi... A Reks ma nowego znajomego na NK - Kacperka:loveu:
  4. Kacperku przypominaj się...
  5. [quote name='Weronia']Prawdę mówiąc, to ja tego psiaka nie kojarzę.. Saint mu robił zdjęcie, to może powie coś o nim o ile pamięta..[/quote] Bidulek straszny...:-(
  6. No Rudziku- do góry....:multi:
  7. Biedna Zosia...:placz:
  8. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  9. To poczekam na spacerkowe zdjęcia;)
  10. [quote name='Weronia']:( Ja też o nim myślę ciągle.. :([/quote] Jak on sie czuje?:roll: (jak na jego wiek i warunki oczywiście) ma watek na dogo?
  11. A ten stary kundelek z 1 strony.... Matko jaki zrezygnowany:placz::placz::placz::placz:
  12. Śliczna sunia. Kurcze więcej zdjęć by sie przydało i na jasnym tle-do ogłoszeń. Ale wiem, że macie z Jasiem dużo roboty więc pewnie na razie muszą wystarczyć. Spróbuję jutro...
  13. :tort::laola::cunao:To impreza!!! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Maszaberla. Gratuluję znajomości:cool3:. Musi się udać!!! Teraz każdy będzie chciał mieć takiego "sławnego psa":evil_lol:
  14. [I]Do góry Falban póki nie wymyślimy co dalej... [/I]
  15. Kacperku trzymaj się słoneczko:loveu: i nie zadzieraj z sąsiadami!!!
  16. :-o:-o:-o:-o Matko! zamarłam jak po długim czasie zaglądnęłam na ten wątek... Słów mi brakuje:mdleje::mdleje::mdleje:
  17. Uwaga - wszystkie cioteczki proszone są o trzymanie kciuków...
  18. :shake: Oj Romeo.... tak mi cię żal:-(
  19. Czy pies znalazł dom? bo masakryczna cisza tutaj.....:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  20. :shake:Beznadziejny czas...
  21. Wstyd że neleżę do tego samego gatunku co ten oprawca:angryy: Co się teraz dzieje? wszedzie tylko krzywda... Dobrze, że Jasiu ma Was :iloveyou:
×
×
  • Create New...