Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. ten pan z N-K ma coś wpłacić - napisał że przeprasza że jeszcze tego nie zrobił ale miał problem z kontem internetowym. To ta na AFN co miała pójść. Ja w tym m-cu nie mogę niestety dołożyć:shake:
  2. Misiu....:-(:-(:-(:-(:-( [SIZE=2]:-(:-(:-(
  3. [LEFT]Jak to "likwidacja CK"??? Tak nie można. W Mielcu był ten sam problem ale udało się go na razie przytłumić... Tak nie można:shake: [/LEFT]
  4. Jestem cioteczko... Cuś pomyślę i może dorzucę jakieś ogłoszonko... jutro bo kimam na siedząco:sleeping:
  5. [quote name='Ala&Zetka']Zainteresowanie było ale vhyba niestety wygasło :-([/quote] Szkoda..... a teraz? bez zmian?:shake:
  6. [quote name='becia66']dobranoc psinko......strasznie mało osób tu do ciebie zagląda....:shake: Musimy pogonić ciotki....:mad:[/quote] Hej!!!! ja się zgłaszam względnie często:eviltong:
  7. [quote name='Mysia_'][B]PROSIMY O OGŁOSZENIA :razz:[/B][/quote] Cioteczko ale wrzuć parę fotek Kajtula bo jego prawie nie widać a przeciez to ładny psiak - Dino ma kilka, a jego brak. Chciałabym jutro siąść do ogłoszeń ale plizzzzzz wrzuć fotencje Kajtka (na jego stary wątek nie mogę się dostać:angryy: - odmawia mi dostępu). I jutro siadam.
  8. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Nie dość, że morderca, to jeszcze wciąga w swe kryminalistyczne życie Ibiska:mad: Płotas chce do domu- komu wyłapywacza mysz??:lol:[/quote] Płotas został bossem:diabloti:. No ładnie... Ja mam już "brygadę wyłapywaczy" - ogródek mam już skopany na zimę:crazyeye:
  9. Cichuśko....:shake:
  10. Suuuuperrrrr:multi::multi::multi::multi::multi: Cuda si jednak zdarzają:loveu:
  11. Też "śledzę" losy Trevora:placz:.
  12. Romek ....masz sobowtóra - Ogryza:evil_lol: Do góry chłopie po dom...
  13. Płotas ty kilerze:diabloti: za kreta można pójśc siedzieć!:crazyeye:
  14. W przyszłości jakby niewiele Ogryziowi (Romeczkowatemu:evil_lol:) brakowało to można mnie wezwać:cool3:
  15. [quote name='nika28']A Wiki nadal bez domu... :shake:[/quote] ....................:placz:
  16. Sonikowa on jest bardzo "Romeczkowaty":lol:
  17. :drink1: Suuuuuperrrrrr kochane cioteczki.... Czytam i oczom nie wierzę.
×
×
  • Create New...