Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Kolejny senior - ech... te mnie najbardziej ujmują....:placz:
  2. Miki znowu Ci kibicuję- szkoda że nie mogę już finansowo...:roll:
  3. Cioteczki dawać konto:multi::multi::multi:
  4. [quote name='Mysia_']pisał ktoś do jakiejś ciotki od banerków? :evil_lol: Jak nie to napisze jak wróce z pracy ;)[/quote] Ja nie pisałam:roll:
  5. tak jak obiecałam zrobię mu parę ogłoszeń,musze tylko przerobić stertę zaległych....
  6. [quote name='becia66']Gonia13 - a skąd dokładnie jesteś ?[/quote] Ataka dziura - nie ma tego nawet na mapie:evil_lol: a czemu?
  7. Robi ja nie potrafie ale może jakas ciocia ci zrobi fajowe allegro
  8. [quote name='Miśka84']Czyli Bella będzie mieć ogłoszenie?[/quote] Jeśli tak zdecydujecie to Bożenna się zgadza;) Ktoś tak napisał o Cyganku: "Moja wiara na lepsze jutro przygasa. Serce ucisza się... bije bardzo, bardzo cichutko. To mieszanina bólu, smutku i bezradności. Jak trudno zrozumieć człowieka... Człowieka, który daje tyle nadziei na lepsze jutro. Obiecuje dom, przyjaźń, wspólne spacery - potem się wycofuje. Czym więc w pojęciu człowieka jest nadzieja ??? Czy warto ją mieć??? Iskierka marzeń p lepszym jutrze jeszcze się tli, małym, malutkim płomyczkiem. Wystarczy delikatny powiew wiatru aby zgasła, zgasła na zawsze...... albo ???? albo rozbłysnęła pięknym, jasnym płomieniem. Refleksje w samotności bolą, bardzo bolą, ponieważ nie wiadomo co przyniesie los... Ile będzie jeszcze tych trudnych chwil, spędzonych pod bramą schroniska ??? Czy pod koniec swojego niełatwego przecież psiego żywota będzie mi dane poznać, co to prawdziwy dom, przyjaciel i wolność ??? Jest tyle pytań bez odpowiedzi... Serce ucisza się, już jest prawie nieme. Od czasu do czasu w ciszy słychać cichutkie bicie. To głos rozpaczy i bólu... Serce, bądź cicho.... "
  9. Możemy sobie podnosić do woli ale bez ogłoszeń to nie ma sensu. Na razie nie mam jak ale jak nadrobię zaległości to pokombinuję parę ogłoszeń i zachęcam pozostałych do ogłaszania. Inaczej to nie ma sensu....:roll:
  10. Cyganie mknij do góry....
  11. Gabusiu:loveu: coraz lepiej idzie...
  12. Pierwsza sugestia - usuń podpis pod tekstem:eviltong: bo ktos pomyśli że sobie zażyczyłam:roll:
  13. Błagam nie pisz tak i nawet tak nie myśl:placz:. Mój walczył z chorobą i przegrał. Ten jeszcze będzie szczęśliwy...
  14. [quote name='Reno2001']Do domu ... :loveu:[/quote] fajnie by było
  15. Wszystkie psiaki takie rozszczekane a ten bidul Lori w swojej dziurze:-( wycofany... Serce się kraje... To pierwsze zdjecie Buźki rozwala:placz:...
  16. Romeczku kiedy przyjdzie po Ciebie taka wspaniała pani jak po Burasa:roll:?
  17. On jest śliczny:loveu:.Przypomina mi mojego Misia ( już za TM [*] )
  18. Czyli będą nowe wieści również o malutkim Piraciku:cool3:
  19. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Niestety na moje oko Cykorek nie robi żadnych postępów :([/quote] No to klops!:-(
  20. Marysia:loveu: dałaś czadu - aż wyję:placz:. Piękny tekst... To tylko potwierdza moje przekonanie, że w razie potrzeby można pisać do Ciebie:cool3:
×
×
  • Create New...