[quote name='karolciasz28']Staruszków w schronie dużo i nikt takich nie chce. Gdybym ja nie mieszkała w bloku..:shake::shake::placz:[/quote]
Ja mieszkam na wsi - dla mnie to też żadna pociecha bo musze się liczyć ze zdaniem rodziny... Mam tylko 3. To nie sztuka przygarnąć więcej, zabrać się i iść do pracy a psiaki zostawić w domu na głowie np. mamy, dlatego sama wiem, że na wiekszą ilość sobie nie mogę pozwolić:shake:. Tymbardziej, że też nie da się je puścić samopas na pola bo z jednej strony droga, z drugiej lasy (kleszcze, mysliwi, sidła i "życzliwi":angryy: ). Zgroza...