Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Robi nie mogłam się wczoraj do Ciebie dostc bo mnie Dogo "nie wpuściło":roll:
  2. Własnie ... żeby było to miejsce w hotelu...:roll:
  3. Marinka suuuper... Dzięki wielkie za ogłoszenia...:loveu:
  4. [quote name='Mysia_']nie ma co się dziwić :evil_lol: daj znać nam co z tym boćkiem :evil_lol:[/quote] Ornitolodzy sie nie odezwali:shake: a tego biedaka mi żal... On dzieciaków nie roznosi bo to nielot...:evil_lol:
  5. [quote name='becia66']Cyganek pojechał do domku - może i tobie Haliczku sie uda....:roll:[/quote] Mam nadzieję...
  6. Ketunia super:loveu:tylko niech ta osoba nie pisze "Dziadek" bo w 1 poście jeszcze to jest w pierwszym tekście.
  7. Kilka ma. Musisz przeglądnąć...:roll: nie pamietam... Tekst Marysi55 do ogłoszeń jest na stronie 6 czy 7.
  8. To odrzucą - lepiej więcej niz mniej;)
  9. Jejciu jak się cieszę, że objechaliście szczęśliwie - to duże wyzwanie dlatego AniuB:loveu: wielkie ukłony w Twoją stronę (ja to taki lokalny kierowca jestem:roll:). Aż miło patrzeć na taki uśmiechnięty pysiol Cyganka.
  10. [quote name='natalijo']Halo,halo!! Nie chcę popędzać, ale nie wiem kiedy znów będę mieć czas, żeby na necie siedzieć, a skoro Cyganek już jedzie, to pieniążki pewnie pilnie potrzebne. Tak swoją drogą szkoda, że na nk, a właściwie na śledziku nie było wiadomości o zbiórce pieniędzy, bo trafiłam tu całkiem przypadkiem. Cyganka na nk mam już dawno, ale nie przyszło mi wcześniej do głowy, żeby go na dogomanii poszukać.[/quote] Na Cygankowym koncie czy Przygarnij mnie? ;) Ja na Cyganka koncie pisałam ale nie tak nachalnie bo takie czasy że ludzie niezbyt dobrze reagują na takie zbiórki. Pisałam że gdyby ktoś chciał pomóc to będziemy wdzięczni. A to grugie konto ma inna osoba - spoza Dogo,która chciała mu pomóc w ten sposób. Koszt to około 400 zł. My mamy zadeklarowane 240 zł czyli braknie 160 zł. Ja tez zadeklarowałam i czekam na konto. Więc proszę uzbrojmy się w cierpliwość aż pojawią się jakieś wiadomości z trasy i domu Cyganka- no i konto. Aaaaa i najwazniejsze - baaardzo dziękujemy...:loveu:
  11. [quote name='Lulka']chociaz cieply tymczas by sie przydal, ja juz nie mam pomyslow :-( dlaczego nikt niej nie chce?[/quote] Bo ludzie są za wygodni...:angryy:
  12. [quote name='marysia55']o matko, ale ja czasami muszę sie chwilę przespać. Gonia, Ty myslisz że kiedy niby ja te teksty dla psiurków piszę .... właśnie nocami :p:p:p[/quote] A no za te teksty to Cię cioteczko rozgrzeszam:evil_lol:
  13. e-gratka.info adopcjapsa.pl przygarnijzwirzaka.pl - po akceptacji adopcje.org- j.w. nasipupile.pl Na razie tyle.
  14. Trzymam kciuki za szczęśliwą drogę dla AniB
  15. Własnie przeczytałam o Ewci -skojarzyłam, że to był zoniu Twój watek i pomyśłałam zerknę cou niej a tu taka wiadomość [*]:-( Odeszła przynajmniej "u siebie".
  16. [quote name='Dogo07']Dzisiaj nie było kącika aodpcyjnego w TVP.[/quote] To może wogóle nie ma:shake: Tylko nie to!:roll:
  17. [quote name='marysia55']ogłoszeń robić się 'nienaumiała':shake: (chociaż dawno temu obiecywała :cool3:)[/quote] To by się cioteczka naumiała i po nocach robiła:eviltong: Ja o chłopakach pamietam i jeszczecoś dorzucę - tylko ten czas:shake: Jeszcze mam bociana na głowie... Nie odleciał na zimę i muszę po jakiś ornitologach pisać... Jakbym miała za mało na głowie.:roll:
  18. Ciągle do tyłu z czasem:shake: Haliczku wybacz - pamiętam o Twoich ogłoszeniach...
  19. WOW:crazyeye: Kwota niczego sobie... ale i droga daleka:roll:... Coś by się jeszcze przydało... Ja na taką okazję odkładałam już dawno z puli "na słodycze i inne kuszące przekąski" - przynajmniej na zdrowie mi wyjdzie:evil_lol: Któóóóóóóraaaaa cioteczka chce się jeszcze poodchudzać ze mną:evil_lol: i pomóc przy okazji Cygusiowi?:cool3:
  20. [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9869/dsc0712k.jpg[/IMG] Tu nie wyglada tak smutno:roll:. Ech Cykorku... Co z Tobą będzie?
  21. [quote name='ihabe']tak kochana jest to uwzględnione : [FONT=Arial]Gonia13 za X i XI 20 zł[/FONT] [FONT=Arial]Makrelko dziś wpłynęło Twoje 50 zŁ :loveu::loveu::loveu: zaraz uzupełnię:loveu:[/FONT] Bo myślałam że może coś pomieszałam:roll: Dzięki... Jak zapomnę to grzmijcie...
  22. Może z Robusia taka sprężynka że trzeba go do czegoś przytwierdzić:evil_lol:- uziemić. Cioteczka zonia pisała że on jest bardzo ruchliwy i stąd pewnie te zdjęcia. Sliczny, dostojny pan z niego:loveu:.
  23. [quote name='Kasia77']Napisałam,wysłałam... Dane do kontaktu do Ciebie Agnieszko-tak jak miało być.Sunię podpięłam w e-mailu do chłopaków. Pewnie nic z tego nie będzie,i w najlepszym wypadku dostaniemy jakąś zbywającą odpowiedź,ale cóż,przynajmniej nie będę karmić się nadzieją i zastanawiać coby było gdyby...[/quote] Brawo Kasiu inaczej byśmy się zastanawiali że może akurat... i wyrzucalibyśmy sobie ze można było to zrobić. Jak nadrobię zaległości to założę im profil na N-K... Niech chociaz ludzie o nich wiedzą...
  24. Mnie tez się nóż otwiera jak widze takie psy na metrowym łańcuchu... A może ktoś mipodpowie co można zrobić? Czy można jakimś służbom to zgłosić? na podkarpaciu? Zareaguje ktoś w ogóle. Ja się boję że po prostu ludzie sie wtedy zaczną pozbywać "problemów". To sie nie zmieni:-(:-(:-(.
×
×
  • Create New...