[quote name='tula']Gonia ja Cię w pełni popieram, Jankesa wydrukowali mi w Metrze jakiś czas temu chyba dwa razy i na wątku niestety nie było nawet najmniejszej wiadomości czy ktokolwiek zadzwonił.[/QUOTE]
... i pewnie nie będzie - chyba że sobie na GG popiszesz, czytałaś napewno podpis :shake: