[quote name='Mysia_']kto by pomyślałam, że ten panikarz z boksu tak będzie zachowywał się w domu :evil_lol:[/QUOTE]
Normalnie nabrała nas ta cwana bestyjka... Tyle było wątpliwosci, stresu jak przebiedgnie przeprowadzka a tu proszę- Mongo a jakby nie Mongo :D