Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Tego psiaka wyjątkowo "zapamietałam" ponieważ akurat na niego trafiłam na początku mojej przygody z Dogo, przy okazji jak szukałam Tinki (jak zobaczyłam jej allegro). Obiecałam sobie niedawno żadnych deklaracji więcej... ale od niego nie mogłam się odwrócić... Wątki tej trójki o których pisała Budrysek będę śledzić- bardzo chciałabym im wszystkim pomóc ale moje możliwości są ograniczone (dla Cykorka nagięłam moją zasadę) One wszystkie zasługują na szczęście...Postaram się jednak wspomóc chociaż jednorazowymi :(
  2. Taka maliznai tyle wycierpiała :(
  3. To piękny psiak... Od kiedy jest w schronisku?
  4. W końcu szczęśliwy :)
  5. Ja oczywiście też :) Trzeba tej pani pomóc. Moze kiedyś weźmie jeszcze jakąs bidę na dt
  6. On chyba sie nie rusza jak zjedzie z kanapy, żeby czasem inny psiak mu się nie podepchał na jego miejscówkę :D
  7. Lidka dziękuję, ulżyło mi... Musisz nas zrozumieć... Cieszę się ze niuniek jest w dobrym zdrowiu pod okiem troskliwej Pani :) no i że Cię obszczekał ;) znaczy że nie zgredział ;) Co do obniżki czynszu to co robimy?
  8. beż śladu cykora ale Cykorkiem zostanie dla mnie zawsze - tak go sobie zapamiętałam. Dziękuję Wam kochane cioteczki za pomoc :)
  9. Macie dziewczynki pecha w życiu... Gdzie te domki? A tu wakacje, ehhhhh... :( w dodatku upał niemiłosierny i bezmyślność ludzi :(
  10. pamietam o tobie psinko i mam nadzieję że wkrótce wszystko się wyjaśni amy dowiemy sie czegoś otobie i zobaczymy jak się miewasz... mam taką nadzieję...
  11. Jakieś fatum wisi nad tym psiakiem :(
  12. No szczęka mi opadła:) Tyle tu się dzieje... Trzymam kciuki za zdrówko i domek dla Cykorka
  13. [quote name='kikou']tak czy inaczej musiałam rozgonić to jurne towarzystwo... skaranie boskie z tymi samczykami, nawet jak sie ledwo na nogach trzymają to i tak testosteron sprawia, że wariują... ;)[/QUOTE] :diabloti: No bestyjki jedne... U mnie z kolei czasem 2 samczyki się "połapią" a wtedy mamusia jednego z nich (też ledwo chodząca) biegnie i "pomaga" synusiowi -a ona już prawie ząbków nie ma:evil_lol:
  14. Moje pieniążki też w drodze ... I uściślę że te "moje 4 miesiące" to przedłużę na stałe :)
  15. Ja nie robię tutaj nic przeciwko Lidce (bo jej nie znam i zresztą każdemu mozecoś wypaść) - żal mi Ariela - ale na wątku są bardzo skąpe informacje a ze wzgledu na zbiórkę pieniędzy powinno być przejrzyście. Nie wycofuję sie z deklaracji i wznowię wpłaty po pojawieniu się bieżących informacji i zdjęć, o które prosimy.
  16. Ale tu się działo.... Cykorku super informacje :)
  17. [quote name='paweeł']wszystko z leczeniem jest pod kontrolą . niedawno zaczął jeść , strasznie smakuje mu kocia karma (nikt nie wie dlaczego :D )[/QUOTE] U mnie było na odwrót -kot wyjadał psią karmę ;)
  18. Cykorku już tak blisko jesteś tymczasu...
  19. Bidulek tyle musi wycierpieć. Wysłałam dzisiaj parę groszy... Tylko tyle mogę dla niego zrobić:(
  20. Przypomnij się psiaku... do góry...
  21. O Boziu jaka bida...:( Postaram się coś wpłacić...
×
×
  • Create New...