Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Dzisiaj pewnie pogoda zepsuła wam plany ... leje cały czas :(
  2. Też mam taką sunię, która zanim została przez nas zgarnięta, wcześniej często głodowała (z tego co wiem) i kilka pokoleń szczeniorków wykarmiła. Po prostu pochłaniała jedzenie... Nieraz - chyba ze strachu- że micha gdzieś "zniknie" to nawet nie gryzła:( Do tej pory ma manię gromadzenia jedzenia. Widzę jednak ,że jest juz lepiej i zaczyna powoli wybrzydzać;)...
  3. Ktos umie banerek zrobić- że Stivi zbiera na DT? Zawsze to coś... "rozniesiemy" ;) go po innych wątkach
  4. Dziękuję za PW... wyślę jak tylko bedę po wypłacie ;)
  5. Wiem tylko tyle, że Rudzik czekał na jakies badania i czyszczenie zabków czy jakoś tak. Ola z kolei choruje... Poczekajmy az wróci i sama napisze. Moze ktoś z azylu się wypowie...
  6. :( Szkoda że mogę tylko podrzucić...
  7. Ma ktoś jakieś wiadomości?:roll:
  8. Niuniek w końcu szczęśliwy.
  9. Klej? Sieczka? To jakaś bestia nie człowiek!!!! Idiokracja zapanowała :(
  10. Chociaż podrzucę ... :(
  11. U mnie tez pusto :( Oj żal biedaka... patrzył na śmierć kolegi:( :(
  12. Jestem i ja... wiadomo "od kogo" :D Poczytam ale niestety na stałe pomóc nie mogę. Dopiszcie mnie najwyżej do grupy "Coś-ów"
  13. [quote name='Daga & Maks']taka cisza w ich sprawie, a podobno w tym roku zima ma przyjść wyjątkowo szybko :-([/QUOTE] Nie strasz nawet :( Straszna perspektywa :(
  14. Zdrowiej cioteczko:loveu:... Ja też załapałam jakiegoś wirusa i tak tylko zerkam na kilka wątków i znikam...
  15. Czy to M2, czy buda, czy też leżaczki... wniosek jest jeden - chłopaki "przyszłościowo" myślą :D
  16. Cioteczka radzisz sobie jako księgowa całkiem nieźle... :)
  17. Ola napewno niedługo wejdzie na wątek to się wszystkiego dowiemy:) Czekam na jakiś przełom:)
  18. Cłopaki kompletują drewno na zimę czy za stolarkę sie zabrali? :D
  19. Coś wiadomo w jego sprawie?
  20. [quote name='leonarda']No, chociaż tyle. Ale psa nie ma, jakby się pod ziemię zapadł...[/QUOTE] Może gdzieś się już ulokował przed zimnem - chociaz powiedziałabym ze teraz jest cieplej niż jakiś czas temu... Misiek wychodź!!!
  21. Robiłam jej swego czasu kilka ogłoszeń -już się napewno "przeterminowały" :( Może ktos ma czas odnowić?
×
×
  • Create New...