Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Przy lekach ataki powinny się zmniejszyć... BIdulek...
  2. [quote name='Bjuta']Emigrantko, świetnie że uprzedzasz - "przygotujemy się", a przynajmniej - spróbujemy![/QUOTE] Dokładnie... Kazdemu może się coś takiego przydarzyć.
  3. [quote name='Bjuta']Kocham tą fotkę [url]http://images47.fotosik.pl/314/e54ba67978f99104med.jpg[/url][/QUOTE] Byle się "utrzymać" jakoś :D
  4. Gabula korzystaj z kazdej okazji do wygrzania kosteczek... coraz zimniej się robi...
  5. Jak będzie DT to wznowię wpłaty. Alf nie zostanie na lodzie.
  6. [quote name='koosiek']Byłoby, ale czy będzie na pewno... :roll:[/QUOTE] Trzymam kciuki... nic więcej zrobić nie mogę:(
  7. [quote name='rozyczqa']On biedak miesiąc czasu koczował na ulicy. Jak przejeżdzałam na początku myślałam, że jest czyjś, dopiero później zobaczyłam że on na tej trawie śpi też w nocy, tzn. że był niczyj.[/QUOTE] Trzeba więc ogłaszać-może jakaś oferta ogłoszeń z bazarku?Nie mam pomysłu:shake:
  8. Już doczytałam- jest u Ciebie... Kurcze kiepska sprawa. Może plakaty,ogłoszenia,zawieź je do lecznic weterynarzy... Może się zgubił (choć watpię) :(
  9. [quote name='paulinken']Wejdź na domy tymczasowe i poszukaj. Możesz też napisać PW do Renata5, kikou, mestudio, Ewanka, Ania + Milva & Ulver... hmmm... myślę, kto jeszcze...[/QUOTE] Tylko ze te domy tymczasowe kosztują... A gdzie psiak teraz przebywa?Przeparszamnie doczytałam do końca.
  10. [quote name='mari23']czyli same sobie poradziły, zanim ja zdążyłam pomóc im w tym..... dzielne chłopaki ![/QUOTE] Marysiu już to sobie wyobrażam:evil_lol:- Wasza trójka:loveu: i donośne: "aaaaałłłłuuuuuuuuu!!!!":diabloti::cool3:
  11. Jedna osoba z NK obiecała dorzucić sie do transportu do DS:)
  12. [quote name='Mada:)']W schronisku też mają gotowane jedzonko. ;) O tym, że bez siebie nie potrafią żyć, pracownicy w mig się przekonali. :D[/QUOTE] Psiska miały głoooooooooośśśneeeeeee argumenty?:D
  13. Miałam się nie mieszać ale akurat na Alfa wysyłam regularnie deklarację i jak piszecie że siedzi w klatce to mnie krew zalewa po prostu. KONIEC!!!! Klatkę może mieć w schronie- może nawet bardziej "ekskluzywną" za free!!! Wolę na schronisko wpłacać!!!
  14. Zaznaczę sobie. Już ich widziałam na NK. Biedaczyska :(
  15. Smyku przypomnij się dogomaniakom...
  16. na szczęście zdarzają się wyjątki... Trzymam kciuki za niunię :)
  17. prosze o konto...choć parę grosików wyślę...
  18. Nieraz na "oparach" gotówkowych się leci :( Każdemu psiakowi życzę takiego domku jak u Ciebie mari23
  19. Ketuniu super... taki typowo o zbiórce by sie przydał:cool3: Ja nie umiem... Postaram się nauczyć w końcu:roll: Szkoda że nie mogę pomóc... "Moje" psiaki utknęły w Dt:shake: a na wiecej deklaracji na razie nie mogę sobie pozwolić:-(
  20. To jeszcze ja z Wami czekam i trzymam kciuki... pamietam taką smutną historię Zębatka <*> (tfu, tfu... odpukać)... :( Szczerbuś musi znaleźć dom!!!
  21. Tez się nad tym zastanawiam:roll:
×
×
  • Create New...