[quote name='Ella71']W naszym powiecie naprawdę przydałoby się schronisko z prawdziwego zdarzenia, ale władze, tak jak piszecie, interesują się swoimi stołkami.[/QUOTE]
Ella ja akurat pisałam o "swoich władzach". Schronisko w powiecie jest, ale co z tego...:-( jak umowy nie mają.