Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Stefciu - chociaz cię podrzucę... :(
  2. [quote name='Bjuta'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de4f362f0543f32b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/584/de4f362f0543f32b.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] To się nadaje na tabliczkę w stylu "Ja tutaj pilnuję" :D
  3. Cioteczka nie narzekaj na jakość zdjęć:eviltong:. Liczy sie to że Rediś ma się super:multi: Taki lśniący i okrąglutki - widzę że i Mongo sie załapał na sesję Redisia:evil_lol:
  4. Postaram się wysłać w tym tygodniu parę groszy dla Pachcia. Na stałą deklarację nie mogę sobie pozwolić, ale od czasu do czasu... zawsze coś się znajdzie dla niego. Trzymam kciuki i mam nadzieję że będzie smacznie wcinał odgrzewane.
  5. Jankes jak ja sie cieszę :D Hurra....:D
  6. [quote name='BUDRYSEK']podnoszę mojego grubaska[/QUOTE] hmmm.... no kawał psiska z niego :D
  7. Jeszcze można się powygrzewać na słoneczku w jakimś zaciszu...
  8. Oj ale cioteczka ma fajnie - spotka się z "naszymi" łobuzami :)
  9. Musimy chyba szukac dalej. Do te pory jakieś rozstrzygnięcie jego sprawy by było.
  10. [quote name='BUDRYSEK']Stefcio zrezygnowany :( Uploaded with ImageShack.us Biedaczek :( Ostatnio nie zawsze mam neta w domu i dawno u Stefcia nie byłam... :(
  11. Nie mogłam tutaj nie zgalądnąć - widziałam to smutne zdjęcie na NK. Boziu jaka ona śliczna jest. Znikam ale tu wrócę... Nie mam chwilowo netu w domu a wnet za Dogo w pracy to mnie z roboty wyleją ;)
  12. Może chociaż finansowo moge pomóc? - jak coś to proszę o maila bo mam ograniczony dostęp do Dogo ( w pracy łatwiej mi maila przeczytać ;) niż korzystać z forum :D
  13. [quote name='Bjuta']No pierwszego dnia to dała Kikou popalić! Tak się sprytnie zaszyła na wybiegu, że ją Kikou po wsi szukała... Ale rano się zameldowała na progu bardzo z siebie zadowolona i odkryła kanapę! [/QUOTE] Sprytna bestyjka :)
  14. Nie wiem. Domek miał się kontaktować...
  15. [quote name='Ella71']W naszym powiecie naprawdę przydałoby się schronisko z prawdziwego zdarzenia, ale władze, tak jak piszecie, interesują się swoimi stołkami.[/QUOTE] Ella ja akurat pisałam o "swoich władzach". Schronisko w powiecie jest, ale co z tego...:-( jak umowy nie mają.
  16. [quote name='mrs.ka'] Dla tego też spotykam się z uczniami szkół podstawowych i tłumaczę maluchom co to jest bezdomność zwierząt i jak temu zapobiegać. To jest program naszego UM wydziału ochrony środowiska ale myślę ,że warto edukować dzieci. Starych ludzi już się po prostu nie zmieni...[/QUOTE] Ech żeby tak kazdy UM miał takie priorytety:placz:. Moja gmina nie ma umowy ze schronem. Problemu starają się nie widzieć.. Moja mama dzwoniac do wydziału ochrony środowiska została odesłana do schroniska a schronisko (słusznie) odesłało do gminy... Nasza gmina woli "budować drogi i inne potrzebne obiekty a nie płacić na psy"-oto uzasadnienie "władzy":placz:
  17. Jaki podobny do mojego piesa...
  18. Czaruś przypomnij się...
  19. Warto było... Te zdjęcia ze schroniska... po prostu trudno uwierzyć że to Ci sami panowie:D
  20. A ja poproszę o nr konta bo nie mam. Wpłacałam Kapslikowi jednorazówkę i nie mam nigdzie zanotowanego...
×
×
  • Create New...