Co robić? co robić... Mało nas tutaj... Deklaracji też nie mamy :-( Myślałam żetrochę pościągam cioteczek ale mój komputer znowu jedzie do remontu i kilka dni to pewnie potrwa... :(
Dobrze że wszystko wróciło do hmmmm.... schroniskowej "normy":placz: - choć cieszyć się nie ma z czego:-(