Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Tytuł wątku chyba mamy nieaktualny:lol: Toż to "kanapowy okupant":evil_lol:
  2. [quote name='UBOCZE']Kajtuś, jedz! Bierz przykład z Dina!;) U chłopaków to aż miło przysiąść...:lol:[/QUOTE] Fakt - łobuzy miały szczęście, że tam trafiły...
  3. Dawno mnie u niuni nie było... miałam mnadzieję ze może w tym czasie znalazła domek.
  4. Wielkie dzięki cioteczko:loveu: Ekspressowa dostawa:multi:
  5. Gazzy ja moge coś jednorazowo wpłacić - nie dam rady na stałą. No i będę pamiętać i od czasu do czasu coś dorzucę.
  6. Jako że nie jestem "obtrzaskana" w ogłoszeniach to tylko:oops:: adopcjapsa.pl przygarnijzwierzaka.pl adopcje.org nasipupile.pl e-gratka.info
  7. Złociutka...:loveu: Dzięki. Już ja wiem że coś wymyślisz:cool3:. Z mojej strony wygląda to tak: cel nadrzedny (niemal nieosiągalny chyba:roll:) to Dom, a tak "na już" to.... potrzebne deklaracje:shake: na Dt, w którym już by mógł-jak pisała Budrysek- zamieszkać od przyszłego tyg.
  8. To zwiększa nasze szanse na to że go dostaniemy :D mało nas.... :(
  9. Poprosiłam jedną cioteczkę o banerek. Mam nadzieję ze pomoże - ja w tej materii to zielona jestem:oops:
  10. To ja 10zł - ale jak znaleźć jeszcze 290 zł??? :(
  11. Wrzuciłam na NK, podałam konto i link do allegro.
  12. Trzymaj sie Pachciu... Zdrowiej! Cioteczki stają na głowie żeby ci pomóc.
  13. Stefek myślę że jutro wezmę się w garść i zrobię ci kilka ogłoszeń...
  14. [quote name='mari23']Paiaki mają się dobrze, przytyły już nawet ! dwa razy uciekły.... ale tylko na chwilę, zaraz wróciły.... mieszkają na obrzeżu miejscowości, z tyłu za posesją - pola.... jakoś przesliznęły sie gdzieś przez ogrodzenie (chodzą sobie obaj luzem) ale - jesli wróciły szybko, to chyba uznały, że to ich dom[/QUOTE] Nie ma jak w domu :) Bystre chłopaki ;)
  15. I znowu ktoś Wam mąci :( Postaram się wysłać jutro 40 zł tak na 2 dni chociaż... Nie mogę stałej ale będę pamiętać.
  16. [quote name='BUDRYSEK']kto chce przytulankę? :)[/QUOTE] A może by tak reklamować go jako super podgrzewacz do kolan:cool3: Widać że taki przylepek z niego... Ludzie chyba są ślepi:shake:
  17. [quote name='mari23']to nie cud, to zasługa złodziejaszków, którzy włamali się dwa razy do firmy - przy domu właśnie..... ale największa zasługa - Beaty - ona nie bywa na dogo, ale pomaga wielu psom - to u niej psy były na działce i to ona po nie pojechała do schroniska...[/QUOTE] Marysiu i nic się nie pochwaliłaś:mad:. Ejjjjj.... Ja własnie nadrabiam zaległości, weszłam na wątek, patrzę na tytuł i oczom nie wierzę:crazyeye:... Wspólny dom:multi: Suuuuuupeeeerrrrrrr......:multi:
  18. Ona ma taki mądry wyraz pychola - wiecie o co mi chodzi ;)
  19. A bo ja wiem, że mamy ten sam gust jeśli chodzi o takich starszych "panów" jak Stefciu:evil_lol: - jeszcze raz dzięki:multi: na weekendzie może zrobię jakieś ogłoszenia:roll: schodzi mi z tym tak z dnia na dzień:oops: a codziennie sobie obiecuję że wszystko nadrobię:oops:
  20. dawno mnie nie było.... miałam nadzieję że może znalazły domek...
  21. Marysiu dziękuję że wpadłaś do Stefcia:loveu:
  22. Też zaglądam.... Dobrze że bidulek trafił na Twoją mamę...
×
×
  • Create New...