Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Tutaj tak się fajnie wraca... Psi raj na ziemi;)
  2. [quote name='Jasza']Niech się wyśpi za wszystkie czasy bidulek. Należy mu się.[/QUOTE] Dokładnie. Musi odpocząć...
  3. Biedaczek :-( Czy co niektórym ludziom to mózgi wyschły:angryy: czy serca skamieniały:-(?
  4. [quote name='Ladymonia0610']ZAPRASZAM NA BAZAREK [url]http://www.dogomania.pl/threads/201778-Stare-niepotrzebne-czeka-je-morbital...-Wirtualne-Serca-Bazarek-do-21.02.2011r?p=16266509#post16266509[/url][/QUOTE] Super jak tylko troszkę odżyję inansowo to napewno na psiaki coś wyślę
  5. Stefciu lecimy na górę...
  6. [quote name='beataczl']pamietam o Szczerbusiu dobrej nocki[/QUOTE] .......... i dobry wieczór.
  7. [quote name='ocelot']Jakaś chyba za mała krzywda im się dzieje...., żeby ściągnąć tłumy. Ech...[/QUOTE] To straszne że "musi stać się" coś strasznego żeby przyciągnąć ludzi:shake: Niestety w ostatnim czasie dużo- zbyt dużo :( - tych tragedii :(
  8. Kurcze dziewczyny ciężko jest bo jakiś "wysyp":( tych tragedii psich :( i po prostu wątek ginie w tłumie :(
  9. [quote name='dineh']nie wiem jak Wy ciotki ale ja myślę że watek jest po to żeby im jakoś pomóc ... warto wiec chyba spróbować ?? ale ja nie decyduje jestem tu gościnnie ;)[/QUOTE] Podpisuję się pod tym. Spróbować trzeba... Szkoda że tak mało osób zaglądnęło. Już wiem na kogo mogę liczyć a na kogo niestety nie :(
  10. Kurcze nie zdążyłam dzisiaj wpłacić ale będę się starała jak najszybciej- mieszkam i pracuję w takiej dziurze że nie ma gdzie wpłacić a internetowego nie mam...
  11. Śliczny banerek... Co u Rudzika?
  12. To jeszcze Podkarpacie Sabcię i wszystkie cioteczki pozdrawia:lol: i zapewnia że śledzi watek choć nie pisze;)
  13. Na ostatni zdjęciu to jakieś Walne Zgromadzenie? :D Super...:)
  14. Czyli na razie nie wpłacać na konto TOZu? Jutro będę w banku i mogłabym wpłacić przy okazji. Jak coś będzie wiadomo to prosze o PW (może odbiorę w pracy).
  15. lidka a jeśli od leków coś zostanie to podrzuć jakiś pomysł... grunt że jakas bida skorzysta - tyle się dla mnie liczy. Reszta deklarujących też będzie konkretnie wiedzieć i się wypowie - ale to tylko moje zdanie:oops:
  16. [quote name='ocelot']W schronisku panuje jakieś zakaźne choróbsko, jeszcze nie wiadomo jakie. Padają dorosłe, starsze psy. Trzymajcie kciuki, żeby jak najwięcej przeżyło.[/QUOTE] :( Koleżanka mówiła że w ich miejscowości też.
  17. Niemam konta internetowego- w przyszłym tyg. będę w banku to wpłacę.
  18. :( Świat jest beznadziejny!!! Licze na jakiś cud...
×
×
  • Create New...