Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Wysłałam deklaracje za 2 miesięce plus tylko dyszkę gratis:oops: na coś pilnego. W tym miesiącu przeceniłam swoje możliwosci finansowe.
  2. A może Baryłka ;)? Suuuuperrrrrr:multi::multi::multi:
  3. Tak! wiosna... U mnie w ogródku zaczynają się "wykopki" w tulipanach:mad: Tak sobie upatrzyły to miejsce - nie wiem czy węszą za kretami czy to jakaś obsesja:diabloti: Ale jak tu się gniewać jak towarzystwo wraca takie szczęśliwe i nabiera na te "słodkie oczy???
  4. Nie ma szczęścia bidul... Dobrze że go rozpoznaliście... Ja bym nie poznałapo fotach że Okęcik to Sed:roll:.
  5. A gdzie by mu było tak dobrze jak u cioteczki kikou? :)
  6. Bystrzak z niego:lol:. Mój Misiek nie jest na tyle cierpliwy żeby stawać na palcach i "czyścić" blat. On po prostu pakuje się na stół jak nikogo nie ma w pobliżu. I nie ma mocnych... a zajmuje połowe stołu:mad:
  7. Jakie to smutne..."Zakład Składowania Odpadów Komunalnych" :( nazwa tak przemawia... ehhhh:( Wpłacę parę groszy za jakiś czas. Jakbym zapomniała to dajcie znać bo już sie gubię...
  8. Właśniewiem, dlatego muszę w końcu założyć profil na Fb.
  9. [quote name='delfy2000']Wystarczy Kazik - i BASTA!!!! A i to za dużo... ale będziemy nad tym pracować sukcesywnie...żebyś przeżyła ;-)[/QUOTE] Powoli trzeba odstawiać - jak leki ;)
  10. Dużo osób pyta o jego zdrówko. Szkoda że nie o warunki adopcji:roll:, ale to też jest miłe i staram się odpisywać tyle ile wiem... Czekam więc z niecierpliwoscią na nowe-dobre- wiadomości.
  11. [quote name='kazik132']Ej, no chociaz 4 godz dziennie! Proszę, proszę!;) (...)![/QUOTE] Telewizor??? A co to takiego? :D Kazik wystarczy Ci 2 godziny ;)
  12. Tak mi przykro... :( :candle: Kochana biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem.
  13. Panowie do góry ;) Miło do Was zagladnąć :D
  14. Ocelot pisała że jej nie ma do 19 czyli jutra. Mam nadzieję że się dowiemy czegoś więcej:roll:.
  15. A tymczasem lecimy na pierwszą na dobronoc ;)
  16. Zaglądam do Rudzika... są jakieś wiadomości?
  17. No Stefek do góry... Nie dam rady w tym tyg. wpaść do banku:oops: urwanie głowy:shake: ale pamietam o obietnicy.
  18. U Marysi wszystkie pupile czują się wspaniale:loveu:Wystarczy popatrzeć na foty:cool3: Nawiasem mówiąc- Marysiu wszystkie pieseczki chyba mają "wyłączoną" funkcję ZEJDŹ:diabloti:
  19. Zmykamy do domciu, zmykamy....
  20. Czy coś mam napisać więcej na jego profilu? Potrzeba czegoś dla niego? Trzymaj się i zdrowiej... Rudas ani się waż chorować!!!
  21. Też bym chciała żeby były już bezpieczne, bo nigdy do końca nie można być pewnym, a tu chodzi o życie - trzy życia...
  22. Falbaniasty;) lecimy do góry. Zapytać można, a może cioteczka DIF coś nam podpowie:razz:
×
×
  • Create New...