Tak! wiosna... U mnie w ogródku zaczynają się "wykopki" w tulipanach:mad: Tak sobie upatrzyły to miejsce - nie wiem czy węszą za kretami czy to jakaś obsesja:diabloti: Ale jak tu się gniewać jak towarzystwo wraca takie szczęśliwe i nabiera na te "słodkie oczy???
Bystrzak z niego:lol:.
Mój Misiek nie jest na tyle cierpliwy żeby stawać na palcach i "czyścić" blat. On po prostu pakuje się na stół jak nikogo nie ma w pobliżu. I nie ma mocnych... a zajmuje połowe stołu:mad:
Jakie to smutne..."Zakład Składowania Odpadów Komunalnych" :( nazwa tak przemawia... ehhhh:(
Wpłacę parę groszy za jakiś czas. Jakbym zapomniała to dajcie znać bo już sie gubię...
[quote name='delfy2000']Wystarczy Kazik - i BASTA!!!! A i to za dużo... ale będziemy nad tym pracować sukcesywnie...żebyś przeżyła ;-)[/QUOTE]
Powoli trzeba odstawiać - jak leki ;)
Dużo osób pyta o jego zdrówko. Szkoda że nie o warunki adopcji:roll:, ale to też jest miłe i staram się odpisywać tyle ile wiem...
Czekam więc z niecierpliwoscią na nowe-dobre- wiadomości.
[quote name='kazik132']Ej, no chociaz 4 godz dziennie! Proszę, proszę!;)
(...)![/QUOTE]
Telewizor??? A co to takiego? :D
Kazik wystarczy Ci 2 godziny ;)
U Marysi wszystkie pupile czują się wspaniale:loveu:Wystarczy popatrzeć na foty:cool3:
Nawiasem mówiąc- Marysiu wszystkie pieseczki chyba mają "wyłączoną" funkcję ZEJDŹ:diabloti: