Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Ania i Kajber']500 zł już z wyżywieniem, za trzy psy to nie jest dużo...[/QUOTE] Pewnie że na 3 to niedużo... tylko jak zebrać te pieniądze...:roll:
  2. Obecnie mogę tylko jednorazowo wpłacić:roll: (ok.30 zł).
  3. Niestety nie mogę pomóc fin. :(
  4. Czekam na link- ja należę do tych wstających troszke później - jeśli nie muszą ;)
  5. Jezeli jest nadwyżka (a nie jest konieczna dla Ariela) - choć teraz napewno część kasy sie przyda, to może na innego bidulka przeznaczyć?
  6. Cioteczki i co Wy na to? Nie mogę zbyt wiele pomóc bo mam już sporo zobowiązań:shake: ale niewątpliwie coś trzeba zrobić
  7. Boże... on chyba w schronisku w końcu odpoczął...
  8. Znalazłam psinkę przez NK i zaznaczam sobie wątek.
  9. Mam kiepski dzień i całe szczęście, że to daleko bo bym normalnie tym ludziom zawiozła jej zdjęcie za tymi kratami (zajmowało by mniej miejsca niż Sabcia) Skoro tak ją kochali ale nie mogli zabrać (dla mnie kiepski powód:angryy:) to niech by mieli pamiątkę i mam nadzieję ogromne wyrzuty sumienia:-(
  10. Własnie widziałam na stronie "za TM" jak szukałam kilku innych wątków które mi "poginęły". Niestety nie tylko on z "sadku" odszedł :( [*]
  11. [quote name='koosiek']Tak samo było z Korą z Psiego Anioła... Piękna, wyjątkowa ONka merle, jeden z najpiękniejszych psów, jakie kiedykolwiek widziałam... A na starość wylądowała w schronie i odeszła za kratami :( W Azylu jest też Rudzik, chyba dziesięć lat pilnował firmy, stracił oko, a teraz wegetuje w schronisku :([/QUOTE] No Rudzik to podobna historia :(
  12. [quote name='Olena84']Psiaczki na pierwszą![/QUOTE] Jutro podeślę jeszcze kilku osobom :shake:
  13. [quote name='BUDRYSEK']hmmm wolalm ich nie numerowac... ;)[/QUOTE] Mi się mieni w oczach:crazyeye: nie policzę;)
  14. Śmigaj do góry....
  15. Ja tylko jednorazowo się mogę wstępnie zdeklarować
  16. [quote name='Julia84'] (...) PS. Cioteczki nie zapominajcie też o innych psiakach :-([/QUOTE] Śledze historię Kubusia od kilku dni i trzymam kciuki za jego zdrówko. Mam nadzieję, że ta historia zakończy się fantastycznym happy end-em a więc znalezieniem domu. Droga daleka -leczenie, rehabilitacja itd... sami wiecie. Myślę też o innych psach, które cierpią w ukryciu, bez medialnego szumu wokół ich życia. Może by tak "przy okazji" (wiem... fatalne określenie) wykorzystać historię Kuby dla nagłośnienia: cierpienia, niskich kar za znęcanie się nad zwierzętami, głodu i złych warunków w niektórych schroniskach i nie tylko bo w wielu domach nie jest lepiej. Można osobom, ktore chętnie zaangażowały się w "akcję dla Kuby", podsunąć inne psiaki potrzebujące pomocy.... Naprawdę mam nadzieję że cierpienie Kuby nie pójdzie na marne, że coś zmieni, ludzie przejrzą na oczy i przede wszystkim nie zapomną o nim, jak Kubuś już będzie zdrowy- chcę w to wierzyć.
  17. Gabcia znnów by mogła powygrzewać się na słoneczku:)
  18. Do góry..... dopóki nie przybędą tutaj nowe osoby...
  19. Niunia do góry... zbierać pieniążki na Dt
×
×
  • Create New...