Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Falbanku leć na górę na dobranoc....
  2. Dzikuję za informacje. Czyli swojego podejscia nie zmienił:shake: szkoda... Dalibyśmy radę wspólnie uzbierać na Dt? :roll:
  3. I na dobranoc lecimy do góry
  4. To trzeba teraz ruszyć z Falbankiem. Napiszcie o nim parę słów do ogłoszeń.
  5. [quote name='mari23']czyli, jak wpłynie - dopisać tutaj? :)[/QUOTE] Tak Marysiu- tutaj :)
  6. Superrr.... Jakoś tak mi zapadł w pamięcii odszukałam Falbanka. Może jakiś tekścik o nim do ogłoszeń? Wy go "znacie" a ja postaram się choć kilka zrobić. Trzeba spróbować :)
  7. [quote name='martka1982']szkoda ze wątek upadł[/QUOTE] To jak?? Wątek Falbanka - reaktywacja ;)???
  8. Oby wyszło.Choć jedna dobra wiadomość by była...Trzymam kciuki!
  9. Edziu lecimy do góry na dobranoc
  10. 7 lat w schronisku - bidulku :(
  11. A to strachulec jeden. Wygłaskaj go cioteczko ode mnie jak będziesz w Azylu.
  12. Wysłałam pare groszy dla Kostusia.
  13. Nie chcę sie porywć z motyką na słońce więc napiszę tak - na stałe nie mogę się zdeklarować ale postaram się w miarę mozliwosci wpłacać. Dzisiaj poszło 20 zł jednorazówki na konto SHA "trójka z firmy-Gonia13" - wiem że miał byc inny dopisek ale zapomniałam "Jak to leciało";)
  14. Boziu nastepna psinka...:placz:
  15. Trzymam kciuki za powodzenie akcji ....
  16. A no jestem :( Mogecoś wpłacić i trzymać kciuki. Jak bedzie zbiórka $ to prosze o PW z numerem konta. Straszne.... Ostatnio tyle zła sie dzieje :(
  17. Coś wiadomo w tej sprawie? Co u sumi?
  18. W 100% się z Tobą zgadzam. Dziękuję Wam wszystkim że Arielek miał oprócz swojej Pani, jeszcze Was.
  19. Też jestem - niestety nie mogę pomóc :( zaznaczę sobie....
  20. Trafiłam z NK. Trzymam kciuki za niunię.... Straszna historia:(
  21. Arielku... :( ja wciążmiałam nadzieję ze dasz sobie rade... Lidka podziekuj serdecznie jego Pani za to że podarowała mu wspaniały dom na te ostatnie lata... Chłopak był szczęśliwy i kochany. [*]
×
×
  • Create New...