Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. 20 zł jednorazowo mogę dać, poproszę nr konta
  2. To Kamyk już poważny pan jest :-) dziękujemy za pomoc skarpecie im.Talcott
  3. Kamyk jest pierwszym pieskiem na którego płace dekoracje, a jestem na dogo od 2008, na to wychodzi 9 długich lat. Mam nadzieję, że jest kochany w hoteliku
  4. Tego pieska też żal :-( bardzo ładny szybko by znalazł domek
  5. może szczeniaki zgłosić o fundacji Judyta? szkoda żeby trafiły gdzieś na łańcuch
  6. W tygodniu wpłacę swoją deklaracje i 20 zł na wyróżnienie jak się zakończą te wcześniejsze. Już czas na domek dla Nutki, taka fajna sunia bez domku
  7. Aniu bardzo mi przykro z powodu odejścia Sałatki.
  8. Aniu obserwuje Wasze wątki piesków z Zamościa i po cichu Wam kibicuje :)
  9. Aniu spóźnione , ale szczre życzenia z okazji wczorajszych imienin. Życze przed wszystkim zdrówka, dużo radości na co dzień i dużo wytrwałości w tym co robisz na na dogo. Pozdrawiam, szkoda, że urwał się kontakt ze schroniskiem w Szczytnie
  10. Wpłaciłam stała dla Nutki, niestety nie mogę przenieść stałe bo ostatnio mam więc wydatków. W październiku przyjdzie na świat mój synek, wyprawkę musimy z mężem zrobić. Mocno kibicuje, jak już wyjdę na prostą to na pewno się przyłącze do pomocy finansowej,
  11. ja też wpłacę tylko poproszę nr konta , trzeba być razem i sobie pomagać
  12. ale piękności, szybko opuszczą schronisko , dla dziewczyn wielki szacunek kawał pracy robią
  13. wszystko się zgadza przepraszam za zamieszanie , dzisiaj znalazłam coś na pokrzepienie dusz :) http://www.rmf.fm/magazyn/news,7812,w-tym-schronisku-psy-czuja-sie-kochane-cudowna-idea.html
  14. Wysłałam dwie wpłaty po 10 zł, jedna na bazarek km, a druga dla suni
  15. a mojej wpłaty nie ma? wpłaciłam w poniedziałek na konto po Etnie
×
×
  • Create New...