[quote name='ewtos']Mogę przetrzymać sunie do 10 października. Gdzie będzie sterylka ? W Kortowie? I dokładnie kiedy? Mieszkam w Olsztynie.[/QUOTE]
Dziękuję bardzo . sterylka ma być gdzieś na mieście , dziewczyny ze Szczytna załatwiają, trochę plany nam dzisiaj pokrzyżowała (mam nadzieje, że z tego coś wyjdzie) rodzinka z Warszawy , która Fridę chce adoptować będziemy szukać transportu do Warszawy