Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. tak sunia w poniedziałek trafi w ramiona Anuli :)
  2. Tu wgląda jak aniołeczek [B] [/B] [INDENT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--GtxqJC7RAQ/Tote25284jI/AAAAAAAAC5Y/5nsvekySDDc/PA049031.JPG[/IMG][/INDENT]
  3. sterylka w piątek na 18 wszystko ustalone, [B]etwos[/B] znam weterynarza, sunię odbierze od wolontariuszki w Olsztynie i Liwą się zajmie do poniedziałku
  4. [quote name='Nikaragua']kto umie robić????[/QUOTE] banerki piękne robi Isadora trzeba tylko poprosić ładnie :)
  5. szkoda będziemy dalej szukać domku
  6. dzielny z nie go chłopak , a fotki chętnie obejrzę :)
  7. Anula ja czekam na informacje ze Szczytna oni to wszystko umawiają też się już denerwuję czy ze wszystkim zdążymy
  8. z bazarku wyszło 45 zł proszę nr konta na które mogę przelać pieniądze jak dojdą
  9. mam nadzieje, że nie będzie tej cieczki , dziewczyny ze Szczytna umawiają weterynarza ja tylko czekam na informacje mam nadzieje, że dobre :)
  10. Powoli się wszystko wyjaśnia ale ta cieczka nam pokomplikuje .... czekamy na informacje kiedy ta sterylka
  11. biankO gratuluję!!! tego się spodziewałam od początku :)
  12. no i ja jestem , już nie mogłam się doczekać fotek Juliana (moje koleżanki chciałby mnie wyswatać z żołnierzem z Orzysza o tym imieniu dlatego tak mi się te imię podoba ) smutno się zrobiło dzisiaj te wątki o zmasakrowanych psiakach coś okropnego :(
  13. w tym schronisku to same cuda szkoda tylko, że nie mam tymczasów bo takie pieski szybko by znalazły domy
  14. jeśli mój znajomy nic nie pokręcił to będziemy 10.10.2011 , teraz sterylka dogranie wszystkiego Aniu a ile dni po sterylce mała może jechać autem???
  15. Liwia nie nadaje się do kotów, została sprawdzona w schronisku i nic z tego, Anula Liwia przyjedzie do Ciebie :) Zostajemy przy wariancie pierwszym
  16. nie wiem co napisać jak ujrzałam te maleństwo :( brak słów po prostu maleńka walcz
  17. bardzo dobra wiadomość Luna może już się pakować
  18. dzisiaj ma być sprawdzona na koty i jak będzie ok to podamy adres to państwa
  19. do Nemo nikt nie zagląda... do góry maluszku
  20. jutro Liwia będzie sprawdzona na koty wtedy mamy dostać namiary będziemy sprawdzać domek ekspresowo bo mamy na to mało czasu
  21. ja to będę trzymać kciuki mocno !!
  22. [quote name='ewtos']Mogę przetrzymać sunie do 10 października. Gdzie będzie sterylka ? W Kortowie? I dokładnie kiedy? Mieszkam w Olsztynie.[/QUOTE] Dziękuję bardzo . sterylka ma być gdzieś na mieście , dziewczyny ze Szczytna załatwiają, trochę plany nam dzisiaj pokrzyżowała (mam nadzieje, że z tego coś wyjdzie) rodzinka z Warszawy , która Fridę chce adoptować będziemy szukać transportu do Warszawy
  23. mam już chętną osobę na przetrzymanie jej :) ale.... niedawno do Asi dzwoniła kobieta z Warszawy chętna na Liwię, mieszka z mężem i dzieckiem i kotem zgadza się na wszystko wizytę przed adopcyjną Asia wejdzie na wątek i wszystko napiszę. Teraz to chyba przydałoby się zrobić szybką wizytę przedadopcyjną sprawdzić domek i jak by było wszystko ok to sunie wysłać do Warszawy szkoda blokować takiego super tymczasu jaki jest u Anuli co Wy na to???
  24. Sunia ze Szczytna 10 jedzie na tymczas do jednej dogomaniaczki ale Frida musi mieć sterylkę w Olsztynie, po sterylce nie mamy co z sunią zrobić przez góra 3 dni szukamy i prosimy o tymczas na te dni proszę może ktoś sunię przygarnie na te dni (prawdopodobnie od czwartku lub środy do poniedziałku) proszę o pomoc a to Frida: [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8524/dsc03434zmniejszaczpl82.jpg[/IMG] wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215448-Male%C5%84ska-Frida-ma-szanse-na-tymczas-jeszcze-tylko-kilka-spraw-do-szcze%C5%9Bcia..?p=17730667#post17730667[/url]
×
×
  • Create New...