Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Najważniejsza sprawa to załatwienie mieszkania dla [B]Liwi tak na 3dni proszę pomóżcie [/B], mamy transport do Inowrocławia 10 października
  2. zapraszam na wątek Fridy [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8524/dsc03434zmniejszaczpl82.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/215448-Male%C5%84ska-Frida-ma-szans-na-tymczas-jeszcze-tylko-kilka-spraw-do-szcze%C5%9Bcia..?p=17730678#post17730678[/url]
  3. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Liwia to malutka starsza ok.7 letnia sunieczka w typie pekińczyka,shih-tzu itp. Zaniedbywana, trzymana przez rok w domu bez jakichkolwiek spacerów. Skołtuniona, chudziutka.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8524/dsc03434zmniejszaczpl82.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KBM5jwBVPQU/Tky_6mI6ETI/AAAAAAAAChU/KAyyUWoldFc/DSC03426.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MkuJvvPFMBg/Tky_1fI0shI/AAAAAAAAChM/P_Rq-U4o26E/DSC03432.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bsJ7CB6VWIU/Tky_x9CvxeI/AAAAAAAAChI/-3zHMKMCkNs/DSC03433.JPG[/IMG]
  4. gdyby był rozsądny dom byśmy oddali go już po kastracji , dziewczynom może uda się załatwić kasę na kastrację
  5. założę wątek Fridy będzie lepiej pisać o przygotowaniu do wyjazdy
  6. ja czekam na wieści, a kastracje można by załatwić w schronisku.
  7. Czyli jest u Was szczęśliwa i czuje się bezpieczna
  8. gdy do mnie przywieziono moją Helcie na tymczas to co się działo jak ona ciągnęła na lince to masakra, raz mi linka się zaplątała między nogami rozścieła mi na udzie cały kawał nogi, trzeba wyćwiczyć chodzenia a taki pies adoptowany to prawdziwy skarb ma takie wielkie i oddane serce , ze nie raz ciężko sobie to wszystko wyobrazić. Ja życzę dużo szczęśliwych lat z Kają ona zasługuję na nie pozdrawiam :)
  9. [quote name='Szalony Kot']Dinga niewiele gania, bo nie widzi... ma jaskrę. Jest kochaną staruszką, która trafiła do schronu po śmierci swojej Pani. I pewnie już w schronisku odejdzie... Na pierwszej stronie pod nr 14 jest jej pełen opis. Mogę podesłać więcej zdjęć, film, większy opis...[/QUOTE] obejrzałam filmik , gdybym miałam wolne miejsce o jednego mniej psiaka.. ja wiem, że kasy nie ma ale czy nie próbowaliście się popytać ciotek od hoteli ile by wzjeli za Dinga? ZuziaM kocha staruszki
  10. jak ona ładnie się otwiera przed Wami
  11. danusia od jamników jest ze Słupska [URL]http://www.dogomania.pl/members/65052-danka1234[/URL] i jeszcze ktoś zaraz poszukam i lilka [url]http://www.dogomania.pl/members/91988-lika1771[/url]
  12. Anetko nie pochwalisz się ?:razz::razz::razz:
  13. ja zaglądam do Dyzia, teraz nie mam kasy ale obiecuję przy następnej gotówce na koncie przeleję trochę na Dyzia
  14. [quote name='Szarotka'][B]Chcialam jeszcze dwie sprawy, ktore moze nie sa przyjemne w tej sytuacji, ale konieczne do omowienia:[/B] 1. Zuzia byla skarbniczka Henia i na Jej koncie zostalo: [B]147. 20 (Henio zostal w ten sposob bez grosza :(:([/B] 2. Wplacilam na Jej konto swoje wrzesniowe deklaracje: [B]300 zl. to spowoduje, ze psy na ktore placilam beda mialy dziure w budzecie.[/B] Czy ktos kto jest w kontaktcie z Rodzina moglby sie spytac czy jest szansa na odzyskanie tych pieniedzy. Wiemy wszyscy jak jest trudno uzbierac deklaracje dla psow i kazdy poslizg w platnowsiciach ciezko nadrobic.[/QUOTE] słuchajcie bo to ważne co napisała Szarotka, czy Syn Zuzi może pomóc i jakoś te pieniądze przelać na konto, któryś z dogomaniaczek , żeby te pieniądze trafiły do tych psiaków w potrzebie. to jest bardzo duża suma
  15. No to chyba w weekend zadzwonię do kobietki do Hoteliku i się popytam o miejsce i oczywiście o koszty może pójdzie nam na rękę i weźmie za karmę tylko
  16. a ja Iwo i resztę psiaków widziałam w gazecie ładnie się psiaki prezentują oby jakieś domki się odezwały
  17. jeśli chodzi o Warszawę to ja nie mam jak ją tam podwieś , może dziewczyny jak wejdą coś napiszą, ja mam tylko ten transport ale będę się podpytywać o Warszawę,
  18. słuchajcie mam transport na 12 października do Inowrocławia , mój znajomy jedzie do Torunia na jakieś spotkanie na 18 , mnie zabierze i podwiezie do Inowrocławia, o suni jeszcze nie wiem ale na pewno się zgodzi, Anula pasowałoby Wam na 12 ??
  19. Ja mogłabym ją zawieść do Włocławka zeznajmoym bym dzisiaj pogadała kiedyś obiecał mi przysługę ale co dalej dam znać, już tu jednej osoby się pytał o przytrzymanie Fridy ma ona pogadać ze swoją koleżanką
  20. ja po cichu też trzymam kciuki za Kaję i za Państwo
  21. [quote name='Szalony Kot']Nasza Dinga - nr 14 - też cały czas w schronisku... :([/QUOTE] a Dinga gania koty? miałam dzisiaj telefon o Murzynka z Maziwieckiego ale nie pamiętam dokładnie gdzie, kobieta ma już pudelkę i pudelka , chcą pieska która nie brudzi w domu i wytrzyma po 8 godz w domu
  22. coronaaj na razie nie zbieramy pieniedzy bo nie wiemy jeszcze co robić, Murzynek był u jednej wolontariuszki w domu ale szybko wrócił bo gania koty a ona ma kilka, biega jak szalony jest bardzo absorbujący , dziewczyny czy pudelki są właśnie takie, że trzeba wiecznie je pilnować?
  23. [quote name='Equus']Chodzi o psiaka nr 5 z pierwszej strony? Jeśli tak to musimy poczekać aż Energy tu zajrzy - uzupełni na pierwszej[/QUOTE] tak to piesek nr 5 z pierwszej strony
  24. ciekawe gdzie poszedł Oscarek, fajnie, że wzjeliście Milusia będą jakieś fotki?
×
×
  • Create New...