-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Najważniejsza sprawa to załatwienie mieszkania dla [B]Liwi tak na 3dni proszę pomóżcie [/B], mamy transport do Inowrocławia 10 października -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Post na fotki do ogłoszeń -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
magenka1 posted a topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Liwia to malutka starsza ok.7 letnia sunieczka w typie pekińczyka,shih-tzu itp. Zaniedbywana, trzymana przez rok w domu bez jakichkolwiek spacerów. Skołtuniona, chudziutka.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8524/dsc03434zmniejszaczpl82.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KBM5jwBVPQU/Tky_6mI6ETI/AAAAAAAAChU/KAyyUWoldFc/DSC03426.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MkuJvvPFMBg/Tky_1fI0shI/AAAAAAAAChM/P_Rq-U4o26E/DSC03432.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bsJ7CB6VWIU/Tky_x9CvxeI/AAAAAAAAChI/-3zHMKMCkNs/DSC03433.JPG[/IMG] -
gdyby był rozsądny dom byśmy oddali go już po kastracji , dziewczynom może uda się załatwić kasę na kastrację
-
ja czekam na wieści, a kastracje można by załatwić w schronisku.
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
magenka1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czyli jest u Was szczęśliwa i czuje się bezpieczna -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
magenka1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
gdy do mnie przywieziono moją Helcie na tymczas to co się działo jak ona ciągnęła na lince to masakra, raz mi linka się zaplątała między nogami rozścieła mi na udzie cały kawał nogi, trzeba wyćwiczyć chodzenia a taki pies adoptowany to prawdziwy skarb ma takie wielkie i oddane serce , ze nie raz ciężko sobie to wszystko wyobrazić. Ja życzę dużo szczęśliwych lat z Kają ona zasługuję na nie pozdrawiam :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
magenka1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szalony Kot']Dinga niewiele gania, bo nie widzi... ma jaskrę. Jest kochaną staruszką, która trafiła do schronu po śmierci swojej Pani. I pewnie już w schronisku odejdzie... Na pierwszej stronie pod nr 14 jest jej pełen opis. Mogę podesłać więcej zdjęć, film, większy opis...[/QUOTE] obejrzałam filmik , gdybym miałam wolne miejsce o jednego mniej psiaka.. ja wiem, że kasy nie ma ale czy nie próbowaliście się popytać ciotek od hoteli ile by wzjeli za Dinga? ZuziaM kocha staruszki -
JUŻ NIE TRZYMAĆ KCIUKÓW, BRASZKA ma super DS!!
magenka1 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
jak ona ładnie się otwiera przed Wami -
Anetko nie pochwalisz się ?:razz::razz::razz:
-
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
magenka1 replied to conceited's topic in Już w nowym domu
ja zaglądam do Dyzia, teraz nie mam kasy ale obiecuję przy następnej gotówce na koncie przeleję trochę na Dyzia -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
magenka1 replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='Szarotka'][B]Chcialam jeszcze dwie sprawy, ktore moze nie sa przyjemne w tej sytuacji, ale konieczne do omowienia:[/B] 1. Zuzia byla skarbniczka Henia i na Jej koncie zostalo: [B]147. 20 (Henio zostal w ten sposob bez grosza :(:([/B] 2. Wplacilam na Jej konto swoje wrzesniowe deklaracje: [B]300 zl. to spowoduje, ze psy na ktore placilam beda mialy dziure w budzecie.[/B] Czy ktos kto jest w kontaktcie z Rodzina moglby sie spytac czy jest szansa na odzyskanie tych pieniedzy. Wiemy wszyscy jak jest trudno uzbierac deklaracje dla psow i kazdy poslizg w platnowsiciach ciezko nadrobic.[/QUOTE] słuchajcie bo to ważne co napisała Szarotka, czy Syn Zuzi może pomóc i jakoś te pieniądze przelać na konto, któryś z dogomaniaczek , żeby te pieniądze trafiły do tych psiaków w potrzebie. to jest bardzo duża suma -
No to chyba w weekend zadzwonię do kobietki do Hoteliku i się popytam o miejsce i oczywiście o koszty może pójdzie nam na rękę i weźmie za karmę tylko
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
magenka1 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
a ja Iwo i resztę psiaków widziałam w gazecie ładnie się psiaki prezentują oby jakieś domki się odezwały -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
magenka1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ja po cichu też trzymam kciuki za Kaję i za Państwo -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
magenka1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szalony Kot']Nasza Dinga - nr 14 - też cały czas w schronisku... :([/QUOTE] a Dinga gania koty? miałam dzisiaj telefon o Murzynka z Maziwieckiego ale nie pamiętam dokładnie gdzie, kobieta ma już pudelkę i pudelka , chcą pieska która nie brudzi w domu i wytrzyma po 8 godz w domu -
coronaaj na razie nie zbieramy pieniedzy bo nie wiemy jeszcze co robić, Murzynek był u jednej wolontariuszki w domu ale szybko wrócił bo gania koty a ona ma kilka, biega jak szalony jest bardzo absorbujący , dziewczyny czy pudelki są właśnie takie, że trzeba wiecznie je pilnować?
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
magenka1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Equus']Chodzi o psiaka nr 5 z pierwszej strony? Jeśli tak to musimy poczekać aż Energy tu zajrzy - uzupełni na pierwszej[/QUOTE] tak to piesek nr 5 z pierwszej strony -
Oskarek - dzięki Budryskowi znalazł DS! Dziękuję!
magenka1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ciekawe gdzie poszedł Oscarek, fajnie, że wzjeliście Milusia będą jakieś fotki?