Powysyłałam nr konta do osób, które deklarowały pomoc finansową, jeśli ktoś nie dostał proszę o wiadomość , czekamy na dalsze informacje w sprawie leczenia Florka
[quote name='malawaszka']dziewczyny czy znacie kogoś z Ostródy? szukam pomocy z wizytą przed adopcyjną dla suni przerazonej schroniskiem[/QUOTE]
malawaszka ostróda nie jest daleko daj namiary to się zobaczy
mnie też wzruszyły te zdjęcia dla takich chwil warto ratować te psiaki , jestem już o Reksia spokojna , teraz bierzemy się za resztę aby całego życia nie spędziły w schronisku
No wymiękłam oj Julian rozszalał się wariat :)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zbsU_P4kXAI/TpnE7fOEDoI/AAAAAAAADNQ/adDZKQ6pstM/s500/PA159410.JPG[/IMG]
[quote name='anetek100']wstawiłam kilka pieksow ze szczytna tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/215899-Maly-kudlacz-do-Grudziądza[/URL]
post nr 10[/QUOTE]
oby któremuś szczęście przyniosło
[quote name='Anula']Ja prześlę obróżkę i smycz wszystko nowe tylko proszę podać adres i kolor mam czerwony i niebieski.A my zbierajmy na dobrą jakościowo karmę a może w późniejszym czasie na transport do nowego domku jeżeli taki się okaże potrzebny.[/QUOTE]
Anua Ty to masz kobieto złote serce dla naszych psiaków, adres na pewno poda Anetka bo ona w Olsztynie na miejscu jest
pieniądze będą potrzebne głównie na jedzonko, jeszcze może jakąś smycz obrożę albo szelki bo Murzynek nie ma nic , jeśli chodzi o nr konta to nie problemu ja mogę zbierać
Anula nie mogę się napatrzeć na fotki a ten jej pyszczek jest cudowny , Lucynka mówiła, że postara się o fotki Reksia ja bardzo się cieszę, że ten piesek trafił pod skrzydła fundacji