Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Powysyłałam nr konta do osób, które deklarowały pomoc finansową, jeśli ktoś nie dostał proszę o wiadomość , czekamy na dalsze informacje w sprawie leczenia Florka
  2. dużo szczęścia dla Pierniczka
  3. teraz czekamy na najlepszy dom pod słońcem
  4. Agnieszka Zosia jest piękna , rośnie nam nowa dogomaniaczka
  5. Ania a na ile lat weci ocenili Florka? czyli co zmienić już tytuł? Ciekawe co jeszcze w czwartek chirurg odkryje
  6. kurczę ale się tego namnożyło biedny Florek ile on przeszedł ale dla niego schronisko to śmierć
  7. Basiu daj nr do tego Ks ja chętnie zadzwonię i się wszystkiego dowiem , z racji tego ,że pracuje z ks to potrafię z nimi rozmawiać :)
  8. ja też zaglądam i bardzo mnie cieszą informacje z domu Kai
  9. zaraz na pv powysyłam nr konta swój aby zbierać na Murzynka
  10. ja zaglądam i podziwiam Liwię lubię oglądać jej fotki
  11. no to super bo gdyby się nie udało to od nas busiki chodzą non stop więc dla mnie były to nie problem żaden :)
  12. [quote name='malawaszka']dziewczyny czy znacie kogoś z Ostródy? szukam pomocy z wizytą przed adopcyjną dla suni przerazonej schroniskiem[/QUOTE] malawaszka ostróda nie jest daleko daj namiary to się zobaczy
  13. zaznaczę sobie kobietki :)
  14. mnie też wzruszyły te zdjęcia dla takich chwil warto ratować te psiaki , jestem już o Reksia spokojna , teraz bierzemy się za resztę aby całego życia nie spędziły w schronisku
  15. ten jej wzrok strasznie wzrusza jest dużo smutku
  16. No wymiękłam oj Julian rozszalał się wariat :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zbsU_P4kXAI/TpnE7fOEDoI/AAAAAAAADNQ/adDZKQ6pstM/s500/PA159410.JPG[/IMG]
  17. formularzu ze schroniska jest data urodzenia 2009 rok ale jakoś mi sie nie chce w to wierzyć, kwarantanna od 14.08.2011
  18. [quote name='anetek100']wstawiłam kilka pieksow ze szczytna tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215899-Maly-kudlacz-do-Grudziądza[/URL] post nr 10[/QUOTE] oby któremuś szczęście przyniosło
  19. [quote name='Anula']Ja prześlę obróżkę i smycz wszystko nowe tylko proszę podać adres i kolor mam czerwony i niebieski.A my zbierajmy na dobrą jakościowo karmę a może w późniejszym czasie na transport do nowego domku jeżeli taki się okaże potrzebny.[/QUOTE] Anua Ty to masz kobieto złote serce dla naszych psiaków, adres na pewno poda Anetka bo ona w Olsztynie na miejscu jest
  20. jakie ma fajne uszy dosłownie wymiatają :)
  21. pieniądze będą potrzebne głównie na jedzonko, jeszcze może jakąś smycz obrożę albo szelki bo Murzynek nie ma nic , jeśli chodzi o nr konta to nie problemu ja mogę zbierać
  22. Murzynek już poza schroniskiem, najpierw kastracja a potem hotelik, zapraszam na jego wątek
  23. już tam dziewczyny zadbają o naszego Murzynka dobre wieści :)
  24. Anula nie mogę się napatrzeć na fotki a ten jej pyszczek jest cudowny , Lucynka mówiła, że postara się o fotki Reksia ja bardzo się cieszę, że ten piesek trafił pod skrzydła fundacji
×
×
  • Create New...