Serce się kraja ja też mysślami jestem z psami ze schronisk daleko nie trzeba szukać:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page12[/url]
Ona w schronisku też taki kreciołek była, na spacerze też tańczyła, dobrze,że ona opuściła schronisko przed tymi mrozami, dla niej domek to chyba ludzi aktywni , żeby Szira się nie nudziła w domu
często psy ze schroniska to robią, w schronisku muzą walczyć o swoje potem w domach jest tak samo, mój duduś już 3 lata jak już ze mną nadal warczy ja ma soją miska na wszystkich , którzy pojawią się w okolicy jego i jego miski
Laska nam się wyrobiła w stolicy, ubranko wyczesanko ładna dziewczyna :), reszta koleżanek też bardzo ładnie się wygląda :) , widać, że Szira lubi psie towarzystwo
już nie mogę się doczekać jak ja zobaczę go na zywo po tych zabiegach ucałuję go w ten nosek, ostatnio miałam ochotę ale on tak nieprzyjemnie pachniał a teraz widać pięknego kawalera
jeśli chodzi o recepty to ma je Asia, moja koleżanka będzie w ten weekend w Szczytnie więc może je przywieść do Olsztyna,
jak nie zobaczę brzuszka Benka to nie uwierzę :)
nasz Szczeniak ze Szczytna został adoptowany ze schroniska, miałam o nią kilka telefonu, nawet jedna dziewczyna z Olsztyna dzisiaj po nie go jechała, szkoda tego wszystkiego, bo nie wiemy kto ją adoptował
my tam już dawno wiedziałyśmy, że Szira jest idelna, jeszcze sporo takich piesków mamy w Szczytnie, a Szira wygląda pięknie a jakie ma ładne szeleczki zielone :)
[quote name='Anula']Aneciu podlicz wszystkie wydatki w pierwszym poście.Ile Benkowi brakuje pieniążków? Kurcze ja już nie mam siły już mam na tymczasie sunię no ale może jeszcze pomogę bo sunia nie wymaga weta na szczęście.[/QUOTE]
Anula a kogo tera masz? podaj link
dzisiaj dzwoniła do mnie Pani z Kłodzka w sprawie Pchełki małego szczeniak ze Szczytna ale Pani jest aż z kłodzka więc my rezygnujemy z tej adopcji , pani zgadza się na wizytę więc tak pomyślałam,że jest jakaś malizna w tamtych rejonach bym pani zaproponowała
a pani się pytała się o to maleństwo
[url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/579[/url]