Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. jak się poszczęściło księżniczce :)
  2. Serce się kraja ja też mysślami jestem z psami ze schronisk daleko nie trzeba szukać: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page12[/url]
  3. ja odwiedzam Szariczka, moja deklaracja za styczeń dzisiaj przelana
  4. Ona w schronisku też taki kreciołek była, na spacerze też tańczyła, dobrze,że ona opuściła schronisko przed tymi mrozami, dla niej domek to chyba ludzi aktywni , żeby Szira się nie nudziła w domu
  5. często psy ze schroniska to robią, w schronisku muzą walczyć o swoje potem w domach jest tak samo, mój duduś już 3 lata jak już ze mną nadal warczy ja ma soją miska na wszystkich , którzy pojawią się w okolicy jego i jego miski
  6. zapisuję się u Weguni , cieszę się, że jest u Dt :)
  7. Laska nam się wyrobiła w stolicy, ubranko wyczesanko ładna dziewczyna :), reszta koleżanek też bardzo ładnie się wygląda :) , widać, że Szira lubi psie towarzystwo
  8. takie straszne mrozy ciekawe jak tam nasze pieski żyją, jak tam Jurand na tej budzie biedulek
  9. Bardzo mi przykro akurat teraz jak była kochana :( [*]
  10. a co to słychać u Sziry? jak odwiedziny u aikowego stada? pokochały się z tymczasową labradorką?
  11. już nie mogę się doczekać jak ja zobaczę go na zywo po tych zabiegach ucałuję go w ten nosek, ostatnio miałam ochotę ale on tak nieprzyjemnie pachniał a teraz widać pięknego kawalera
  12. Aniu a sierść już trochę odrasta? jak tam skóra na grzbiecie? ja tam bede trzymać kciuki za domek Benia
  13. jeśli chodzi o recepty to ma je Asia, moja koleżanka będzie w ten weekend w Szczytnie więc może je przywieść do Olsztyna, jak nie zobaczę brzuszka Benka to nie uwierzę :)
  14. nasz Szczeniak ze Szczytna został adoptowany ze schroniska, miałam o nią kilka telefonu, nawet jedna dziewczyna z Olsztyna dzisiaj po nie go jechała, szkoda tego wszystkiego, bo nie wiemy kto ją adoptował
  15. ja zazdroszczę , że mogłaś ujrzeć Benusia
  16. pamiętam szczylka ona te oko miała od źle sporządzonego zastrzyku przeciw chorobie rubensa
  17. my tam już dawno wiedziałyśmy, że Szira jest idelna, jeszcze sporo takich piesków mamy w Szczytnie, a Szira wygląda pięknie a jakie ma ładne szeleczki zielone :)
  18. [quote name='Anula']Aneciu podlicz wszystkie wydatki w pierwszym poście.Ile Benkowi brakuje pieniążków? Kurcze ja już nie mam siły już mam na tymczasie sunię no ale może jeszcze pomogę bo sunia nie wymaga weta na szczęście.[/QUOTE] Anula a kogo tera masz? podaj link
  19. ciekawe jak Szira spędziła dzionek sam na sam z Nelką
  20. doszło wsparcie finansowe dla Faziego od kaj dziękujemy ślicznie:loveu:
  21. był jeszcze jeden telefon 40 km o od Krakowa, pani straciła czarnego jamnika, mam telefon, [B]Ellig[/B] podać namiary do Pani??
  22. heheh czyli Fazi już pachnący jest a nie śmierdziuszek, jaki grzeczny chłopaczek :)
  23. dzisiaj dzwoniła do mnie Pani z Kłodzka w sprawie Pchełki małego szczeniak ze Szczytna ale Pani jest aż z kłodzka więc my rezygnujemy z tej adopcji , pani zgadza się na wizytę więc tak pomyślałam,że jest jakaś malizna w tamtych rejonach bym pani zaproponowała a pani się pytała się o to maleństwo [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/579[/url]
  24. Aniu przykro mi , jeszcze ostatnio je podziwiałyśmy
×
×
  • Create New...