ja nie mam jej też nigdzie, nie mogę wejść do moich postów i tematów , które zaczęłam,
przypomnę bo to też nam wcięło,
wczoraj jak Anetka pisała do adopcji poszła Maja
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=teal][B][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_uGsOru3gmA/Tq2Ig_lHqkI/AAAAAAAACHs/jAoT4pDX8JM/s483/DSC00945.JPG[/IMG]
[/B][/COLOR][SIZE=2]wcześniej do adopcji pojechała Perełka,
Anetko wczoraj pytałam się właśnie o Tylko bo jej nie widziałam,
[/SIZE][/SIZE][/FONT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PlaA0e0Jv9A/Tq2Iq3esALI/AAAAAAAACJ0/JHgoKcIzIEM/s640/DSC01003.JPG[/IMG]cczy ona jeszcze jest w schronisku??