Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. [quote name='zachary']magenko1, nie widzę w rozliczeniu mojej stałej deklaracji przelanej 2 czerwca. Dzisiaj przelałam za lipiec na Lilkę.[/QUOTE] zachary jutro sprawdzę , możliwe, że przeoczyłam jutro wsio wyjaśnię
  2. a propo przelewu rozliczenie :) [INDENT] stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Deklaracje stałe[/B][/SIZE] Romka 20 zł (26.04.2014) 40 (20.04.2014) 40 (30.04.2014) [B]80 zł (23.06.2014)[/B] Zachary 20 zł (06.05.2014) Docha 20 zł (IV 29.04.2014)20 zł (za V 28.05.2014) [B]20 zł ( za VI 23.06.2014)[/B] Yoany 15 zł (maj 05.05.2014) [B]15 (za VI 04.06.204)[/B] -----------------------[B]280 zł[/B] [B]jednorazowe:[/B] magenka1 - 27 zł (01.06.2014) [B]bazarek b-b 20.06.2014 182,10 zł[/B] --------------------------------------- dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]z[/B]a hotelik 185 zł 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie dzisiaj tj 29.05.2014 przelałam 310 za miesiąc maj [B]przelew za miesiąc czerwiec 2014 tj 300 zł poszedł 30.06.2014[/B] dzisiaj tj 01.06.2014 przelałam [B]40 zł [/B]dla madziek za paliwo -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]02.07.2014 r 37,10[/B][/SIZE][URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL] [/INDENT] [URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL]
  3. [quote name='malagos']a daleko to od Olsztyna?[/QUOTE] myślałam,że bliżej ale 50 km ,
  4. jak ja walcze w domu z sierścią, wszędzie ją mam na łóżku (wszystkich) na dywanach, na ciuchach i nawet w pracy na klawiaturze znalazłam, a może Lilce jakieś witaminki czy coż na wygląd sierści?
  5. schronisko w pobliżu Morąga (woj warmińsko-mazurskie) w pobliżu Olsztyn, Ostróda , nawet nie wiedziałam,że tam jest schronisko właśnie się dowiedziałam na fb [url]http://www.morag24.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2032%3Amorskie-schronisko-dla-zwierzt-w-miejscowoci-zbone&catid=51%3Amorg-okiem-kamery&Itemid=92[/url] zdjęcia słabe ale chyba sa jamnikowate :(
  6. zapomniałam napisać,że Lilice w zieleni do twarzy :)
  7. stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Deklaracje stałe[/B][/SIZE] Romka 20 zł (26.04.2014) 40 (20.04.2014) 40 (30.04.2014) [B]80 zł (23.06.2014)[/B] Zachary 20 zł (06.05.2014) Docha 20 zł (IV 29.04.2014)20 zł (za V 28.05.2014) [B]20 zł ( za VI 23.06.2014)[/B] Yoany 15 zł (maj 05.05.2014) [B]15 (za VI 04.06.204)[/B] -----------------------[B]280 zł[/B] [B]jednorazowe:[/B] magenka1 - 27 zł (01.06.2014) [B]bazarek b-b 20.06.2014 182,10 zł[/B] --------------------------------------- dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]z[/B]a hotelik 185 zł 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie [B]dzisiaj tj 29.05.2014 przelałam 310 za miesiąc maj[/B] dzisiaj tj 01.06.2014 przelałam [B]40 zł [/B]dla madziek za paliwo -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]26.06.2014 r 337,10[/B][/SIZE][URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL]
  8. ja mogłabym dorzucić 10 zł ale tylko na pół roku stałej dla Miki
  9. czerwiec ma 30 dni to jest 300 zł odjąć ta kwotę to brakuje 60,90 gr jeśli się nie mylę
  10. mam już na koncie całą kwotę z bazarku który zrobiła b-b tj. [B]182,10[/B] dziękujemy stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Deklaracje stałe[/B][/SIZE] Romka 20 zł (26.04.2014) [B]40 (20.04.2014)[/B] [B]40 (30.04.2014)[/B] Zachary 20 zł (06.05.2014) Docha 20 zł (IV 29.04.2014)20 zł (za V 28.05.2014) Yoany 15 zł (maj 05.05.2014) [B]15 (za VI 04.06.204)[/B] -----------------------[B]180 zł[/B] [B]jednorazowe:[/B] magenka1 - 27 zł (01.06.2014) [B]bazarek b-b 20.06.2014 182,10 zł[/B] --------------------------------------- dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]z[/B]a hotelik 185 zł 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie [B]dzisiaj tj 29.05.2014 przelałam 310 za miesiąc maj[/B] dzisiaj tj 01.06.2014 przelałam [B]40 zł [/B]dla madziek za paliwo -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]20.06.2014 r 237,10[/B][/SIZE][URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL]
  11. heheh Lili to Lili tak adorować chłopaków wstyd powinno być odwrotnie
  12. [quote name='Nutusia']Alarm dla Gdańska, Ełku i okolic!!! Alta-Caraya vel Kofeina vel nie wiem jeszcze kto wróciła i zdążyła już posłać kolejnego psa za TM (jamnikowatego ponoć) :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA!/page57[/URL][/QUOTE] Ełk i okolice to prawie zero wolontariatu jeśli chodzi o bezdomność zwierząt (Ruska wieś, Radysy) tam może poszaleć
  13. magenka1

    Metamorfozy

    wzruszająca historia
  14. całusny ma ten brzuszek Lili , Lida nie strasz Kofiego :)
  15. hehehe dziewczynka dobrze wychowana jest :) a który to tak rozrabiał ?
  16. jak tam mija weekend Lili i reszcie sfory psiaków? macie już słoneczko?
  17. na razie na koncie mamy 55 zł, ale jeszcze z bazarku od b-b będzie
  18. oby żaden piesek tam nie trafił ....
  19. monotematyczna jestem ale znowu wkleję rozliczenie bo jest wpłata od Yoany za czerwiec :) stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Deklaracje stałe[/B][/SIZE] Romka 20 zł (26.04.2014) [B]40 (20.04.2014)[/B] [B]40 (30.04.2014)[/B] Zachary 20 zł (06.05.2014) Docha 20 zł (IV 29.04.2014)20 zł (za V 28.05.2014) Yoany 15 zł (maj 05.05.2014) [B]15 (za VI 04.06.204)[/B] -----------------------[B]180 zł[/B] [B]jednorazowe:[/B] magenka1 - 27 zł (01.06.2014) --------------------------------------- dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]z[/B]a hotelik 185 zł 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie [B]dzisiaj tj 29.05.2014 przelałam 310 za miesiąc maj[/B] dzisiaj tj 01.06.2014 przelałam [B]40 zł [/B]dla madziek za paliwo -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]04.06.2014 r 55 zł[/B][/SIZE]
  20. stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Deklaracje stałe[/B][/SIZE] Romka 20 zł (26.04.2014) [B]40 (20.04.2014)[/B] [B]40 (30.04.2014)[/B] Zachary 20 zł (06.05.2014) Docha 20 zł (IV 29.04.2014)20 zł (za V 28.05.2014) Yoany 15 zł (maj 05.05.2014) -----------------------[B]165 zł[/B] [B]jednorazowe:[/B] magenka1 - 27 zł (01.06.2014) --------------------------------------- dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]z[/B]a hotelik 185 zł 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie [B]dzisiaj tj 29.05.2014 przelałam 310 za miesiąc maj[/B] dzisiaj tj 01.06.2014 przelałam [B]40 zł [/B]dla madziek za paliwo -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]01.06.2014 r 40 zł[/B][/SIZE]
  21. stan po Dyziu [SIZE=3][B]373 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Deklaracje stałe[/B][/SIZE] Romka 20 zł (26.04.2014) [B]40 (20.04.2014)[/B] Zachary 20 zł (06.05.2014) Docha 20 zł (IV 29.04.2014)20 zł (za V 28.05.2014) Yoany 15 zł (maj 05.05.2014) -----------------------[B]125 zł[/B] dzisiaj tj. 29.04.2014 przelałam dla hop [B]z[/B]a hotelik 185 zł 130zł - pobyt Lilki z wyżywieniem od 18 do 30 kwietnia (13 dni x 10zł) 55zł - szczepienie [B]dzisiaj tj 29.05.2014 przelałam 310 za miesiąc maj[/B] -------------------------------------------------------------------------stan na dzień [SIZE=3][B]29.05.2014 r 13 zł[/B][/SIZE]
  22. bardzo mi przykro ...
  23. ciekawa jestem na co ona tak zerka śmieszną minkę zrobiła
  24. Lilia rozbrykała się Ciebie hop :)
×
×
  • Create New...