Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. fotki rewelacyjne poprostu:cool3::loveu: fizolof i wariatka:evil_lol: [url]http://i44.tinypic.com/15wc70y.jpg[/url] to jest de best :loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i44.tinypic.com/ele2cj.jpg[/url]
  2. to chyba czas na zmiane tytulu:cool3:
  3. dostalam pw, wchodze na watek i oczom nie wierze....powodzenia psiaku!!
  4. i ja jestem, mysle ze wyskrobie jakies zaskorniaki na bidula...;)
  5. to sie nazywa sztachnięcie:evil_lol: [url]http://img17.imageshack.us/img17/5375/19112037.jpg[/url]
  6. hahaha patyczki sporawe:evil_lol: a nowy image ciekawy...:evil_lol:
  7. przelalam dzis 20zl na BB bo zdaje sie z jednego worka idzie;) nie mialam pojecia ze on w takiej sytuacji....
  8. a patrzylyscie na mapie dogopomocy ? tam jest kilka dt awaryjnych niestety nie wiem czy jakikolwiek aktualny
  9. wplacilam 50zl narazie, cholera nie mam jak pomoc inaczej:-(
  10. oo błogosławieństwo:diabloti::evil_lol: [url]http://i42.tinypic.com/1h8ffo.jpg[/url]
  11. Natka tak was podgladam bo trafilam po banerku i musze w koncu to z siebie wyrzucic..... :evil_lol:[B]Aresiątko jest przecudne[/B]:loveu::loveu::loveu: a do tego zawsze taki wyczesany:cool3::loveu:piekny poprostu...:lol:
  12. jestem w szoku, obejrzalam dwa razy bo sie napatrzec nie moge:loveu::loveu::loveu::loveu: ten merdajacy ogonek Morriska na poczatku i zaczepki Etny...poprostu bomba!!!! co dwa psy to nie jeden:evil_lol::loveu:
  13. [quote name='fioneczka']qrde bo ja zaczynam się martwić o Monę, była utuczona do 30 kg jak ją przywiozłam, jest u nas 6 tygodni i schudła 5 kg spacery długie i "wybiegane" to jedno ale jednak ona bardzo mało je ... nic jej nie pasuje suchej żadnej, nawet tej którą tam była karmiona, gotowanego w ogóle, puszek żadnych (belcando, animonda rózne smaki, jakieś chapi i inne "śmietniki" też nie) tylko te cholerne surowe korpusy i ewentualnie serki, jogurty, jabłka i marchew nie wiem jak ją zmusić do jedzenia Arinka szczupła ale taka "nabita" wygląda a Monie zaczynają kości wyłazić[/QUOTE] wiesz co my jak tu przyjechalismy i paskuda nei jadla to mieszalismy to co lubila np serek z kurczakiem i makaronem- wszystko blenderem robilam przez pierwszy tydzien, na szczescie minelo, probowalas Monie pomielic to co lubi z tym czego jeszcze nie wie ze lubi...?:razz::evil_lol: [quote name='Ania+Milva i Ulver'] A te foty to jak tak sobie pomyslałam,że to wszystko fotoshop musi być:roll: ...a my tu och i ach, a chita siedzi i kombinuje aby nam tylko poziom zazdrości podnieść... Super ta obróżka -a czy ta koniczynka co wisi to od razu adresatka?[/QUOTE] taa siedze i knuje dnie i noce:diabloti:konczynka byla adresatka, mielismy isc ja wybic...ale sie zgubila:roll: mam narazie to zwykle i musze te wbijane zakupic bo reszta jest do d...:mad: [quote name='NATKA']Czyżby zaczajka obczajka ;) Fotki są świetne wszystkie wszyściutkie :cool2: Piękny krajobraz Was otacza - zazdroszczę tak pozytywnie oczywiście ;)[/QUOTE] no faktycznie zaczajka byla:evil_lol: a ja pozazdraszczam kudlacza:loveu::loveu::loveu:mam do takowych slabosc (do pomeranianow tez:diabloti:)
  14. [quote name='fioneczka'] ile wazy Arina ?[/QUOTE] to zalezy dlaczego pytasz:eviltong: ostatnio u weta 25,7 bodajze:razz:
  15. mam nadzieje ze ma cos z kota i spada na lapy...:evil_lol: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_8037_1.jpg[/url]
  16. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] i wszystko jasne, można tylko pozazdrościć takich ładnych terenów :):loveu: u mnie płasko, nie mam gór :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie pozazdraszczac jeno przyjezdzac:diabloti: [quote name='agaga21']ooo, widzę, że arinka ma śliczną nową obróżkę! edit: napisałam, zastanowiłam się, cofnęłam się kilka stron do wstecz i stwierdziłam, że moja spostrzegawczość jest godna podziwu co najmniej:oops::oops::evil_lol:[/QUOTE] no tez wlasnie podziwiam:grins::diabloti:
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]super fota :cool3::cool3: [URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkn5e0SyI/AAAAAAAABOE/I_TLZ7dEEv0/s640/DSC_7751.JPG[/URL] jeśli tylko udaje że myśli to bardzo przekonująco to robi :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] niestety tylko udaje:evil_lol::diabloti: [FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT][quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]można spytać gdzie te zdjęcia są robione? pewnie pisałaś gdzieś ale ja nie widziałam :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] zdjecia z francji i szwajcarii bo mieszkamy przy samej granicy....;)ferney voltaire kolo genewy;)
  18. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xk5ACxOiI/AAAAAAAABPc/wGjn2tEcoQ4/s640/DSC_7798.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xk-9l02yI/AAAAAAAABPw/Lsthf63DdGo/s640/DSC_7803.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xk7PoZnSI/AAAAAAAABPk/DaE6_gEKstA/s640/DSC_7800.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xlBCfL7NI/AAAAAAAABP8/GLndxGVdnro/s640/DSC_7805.JPG[/IMG] moj maly mufasa:diabloti::evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xlCwe1QrI/AAAAAAAABQE/kEaydwVTGiw/s640/DSC_7807.JPG[/IMG]
  19. tabliczka imponujaca ale pamietam miala gdzies taka fotke z ząbkami i sznurówką:diabloti::evil_lol:
  20. [quote name='fioneczka']świetne zdjęcia ... ale Wy tam raj macie [/QUOTE] chyba piekło:diabloti: [quote name='agaga21'] przywieź, przywieź tą butelkę...dobre winko nie jest złe...a że w plastiku...? zawsze można do karafki przelać :)[/QUOTE] przywioze przywioze...........chateau de Jabol:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: co w trawie piszczy? Arina ;) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Paula03'] Świetnie tam macie![/QUOTE] rzepak mamy swietny:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkZ5AghBI/AAAAAAAABNQ/ByEBKOLrlpI/s640/DSC_7736.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkxlQ_gaI/AAAAAAAABO4/nKTL1MTRXUw/s640/DSC_7777.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkrjyDyjI/AAAAAAAABOY/LvBvbzFsX2g/s640/DSC_7770.JPG[/IMG] rzepaku nie moglo zabraknąć:diabloti: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xkn5e0SyI/AAAAAAAABOE/I_TLZ7dEEv0/s640/DSC_7751.JPG[/IMG] i moj pies udający ze myśli:evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S9xk4G0UBqI/AAAAAAAABPY/L7tTxumgxdI/s640/DSC_7797.JPG[/IMG]
  21. [URL="http://i39.tinypic.com/312y7ly.jpg"]http://i39.tinypic.com/312y7ly.jpg [/URL] :loveu:pieknie im razem:loveu: a Etna tylko zgrywa twardzielke, tutaj widac ze tez jej sie troche podoba:evil_lol: [url]http://i43.tinypic.com/v6npsh.jpg[/url]
  22. mysle ze Morris co dzien bedzie Was mile zaskakiwal:loveu: a zreszta nawet jak cos zbroi i spojrzy tym cielecym zwrokiem to i tak wymiekniesz i bedziesz chwalic:evil_lol: ooo i jakbys tak wrzucila fotki na dowod:cool3::cool3::eviltong:
  23. [quote name='ageralion']Ojjj tez bym sie przejechala do Amsterdamu, oj przejechala :diabloti: Wrocila bym do kraju baaaaaaaaaaardzo zrelaksowana :evil_lol:[/QUOTE] no to ustalone, jadziem na przedadopcyjną i zostaniem az do poadopcyjnej:diabloti:
  24. żaba ale z fotkami to żeś nie poszalała:mad: taki cudny ryjek i tak malo fotek:shake::mad:
×
×
  • Create New...