-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
chita replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
kinia jaka duza ta suka, macie kontakt z wetem ?jak wysoko jest w ciazy i czy facet pozwoli ciachnac suke? jakies zdjecia i wiecej detali potrzebne... -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
chita replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
wlazłam i sie zakochalam...:mdleje:ile on ma lat i jaki stosunek do zwierzat bo przeoczylam:oops: mam wolny pakiet ogloszen, jesli Hektor nie ma jeszcze ogloszen to moge go podeslac;) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
chita replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
jestem i zapisuje...pamietam jak Owieczka wklejala fotke tej malej kluchy a on teraz na lancuchu..taki dzieciak...:-( ma jakies imie i czy pasntwo go oddadza? -
[quote name='Tengusia']ja tu pierwszy raz jestem ale mysle ze bede zagladac czesciej :hand: sliczna ta twoja dziewczynka a widoki jeszcze piekniejsze :loveu:[/QUOTE] witamy:multi:, dziekujemy:loveu: i zapraszamy:cool3:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
te ślepia ma jak szczenior:loveu::loveu::loveu: [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC00402640x480.jpg?t=1274523438[/URL] zonkila wstydz sie ...zero intymnosci:eviltong::shake::evil_lol: [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC00472640x480.jpg?t=1274523610[/url] -
[quote name='bebcik']ok z wawy moge odebrac tylko jaki dzien i godziny bo ja pracuje i niestety nie moge wolnego wziac :( cos wymyslimy. jakos to ogarniemy ale musimy działać bo przeciez nawet w W-wie na kilka godzin mozna znalezc dt :) wierze ze ktos pomoze bo znam was, dziewczyny kochane :)[/QUOTE] bebcik to Popek do Ciebie nie jedzie? trzymam kciuki za maluchy...
-
a co tu taka cisza:mad::mad::mad: kase wplacac na konto czy czekac az sie deklaracje uzbieraja?
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
hahaha widze ze kadłubek dosyc elastyczny i odporny na deptanie:evil_lol: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
to zdjecie jest rewelacyjne:mdleje::loveu:piekny portret ale i w kwiatkach Salsuni do twarzy:loveu: a Teodorek bombowy:evil_lol::loveu:dawaj wiecej filmikow:cool3: -
Ania wrzucisz go na bullowaty:razz: moge mu bazarkowe ogloszenia wykupic...:lol:
-
jakby sie kto kiedy zastanawial jak wygladalby ariny brat to prawdopodobnie tak....:roll: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_UU18TTsOI/AAAAAAAABgA/-1z7aMJeqrc/s576/S6305526.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_UU3IQ27TI/AAAAAAAABgE/IHs_j7zVd0M/s576/S6305527.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_UU4JKMuuI/AAAAAAAABgI/z9VoVxqS0zE/s576/S6305533.jpg[/IMG] znaleziony w tych samych okolicach co moja Cipolina:placz:jest w schronie w brodnicy czemu go nikt nei szuka:placz:
-
[quote name='agaga21'] arinka śliczna, niebo śliczne, łąka śliczna...ale u was ślicznie:loveu:[/QUOTE] no i przyjezdzasz w koncu na aktywny wypoczynek?:cool3::diabloti: edit boshe ja nie mialam nawet pojecia ze jest tak strasznie z ta powodzia:placz::-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA!/page12[/url]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZVK2rkzI/AAAAAAAABfI/YTajFZBHkJM/s640/DSC_8032.JPG[/IMG] no i skała w calej okazałosci...:diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZWb_6_AI/AAAAAAAABfM/5dHqhndNqjI/s640/DSC_8033.JPG[/IMG]
-
no i kadry z filmu 'krol lew':evil_lol: oto i moja samozwancza bestia na skale:cool3: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZTioMeeI/AAAAAAAABfA/V7rYvN3Yjdw/s640/DSC_8030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZPwlIZmI/AAAAAAAABes/nZv2j8A8SuQ/s640/DSC_8026.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZQsSbqbI/AAAAAAAABew/a0rA_EHJORg/s640/DSC_8027.JPG[/IMG] nikomu skaly nie odda... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZRkyMBPI/AAAAAAAABe0/QvHLJTJF_ro/s640/DSC_8028.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZUQInW8I/AAAAAAAABfE/RF8fCuWzc4s/s640/DSC_8031.JPG[/IMG]
-
[quote name='NATKA']Ale Wam dobrze, łąki w kwiatuszkach, słoneczko ... a u mnie pada, leje nieustannie, mlecze padły, nawet kwiatuszki w domu nie chcą kwitnąć z barku słoneczka :shake: [/QUOTE] tutaj tez pogoda zmienna,dzis akurat ladnie i cieplo... a ze ja dzis mialam papierkowa robote (a zrobie wszytsko zeby tego nie robic:evil_lol:) to sie psu fuksnąl 3godzinny poranny spacerek:evil_lol: [quote name='Paula03'] Arinka jest jak lew w dżungli :evil_lol:[/QUOTE] zaraz wrzuce jej 'lwie' foty:cool3: [quote name='agaga21'] pełnia szczęścia! ta łąka kojarzy mi się z taką prawdziwą polską łąką na polskiej wsi. u nas w okolicy takich nie ma. same pola niestety.[/QUOTE] a my czekamy na maki...(co sie kompoty pogotuje:evilbat:) [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]rozwaliło mnie Twoje stwierdzenie że tyle zdjęć narobiłaś że aż oglądać Ci się ich nie chce :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] no bo ileż można...:roll::evil_lol: to jeszcze kilka:eviltong: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KH2pbPITI/AAAAAAAABak/8KdZjsGdzLY/s640/DSC_7948.JPG[/IMG] dla odmiany kwatki coby nie zwariowac od widoku psa:eviltong: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KIF-9SsxI/AAAAAAAABbk/eYyXT_CiDfM/s640/DSC_7966.JPG[/IMG] ariny nowy stajl.... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KIKRShknI/AAAAAAAABb0/WRJe05Xx19U/s640/DSC_7971.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KIQjeZAgI/AAAAAAAABcM/1STDiUhI04E/s640/DSC_7977.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZAVpAmmI/AAAAAAAABeA/LX73_WJ9Rjk/s640/DSC_8009.JPG[/IMG]
-
fotki ze spiewem mnie rozwalily:evil_lol::loveu:nastepnym razem nagraj wokal:razz: no i to -chlonie wiatr pełną...klatą:evil_lol: [url]http://img175.imageshack.us/img175/1458/dscf5225.jpg[/url]
-
to ja deklaruje zamiast tej jednorazowj wplaty 30zl miesiecznie, konto mam;)
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHXjm2qGI/AAAAAAAABY0/LsNv9AexmX8/s640/DSC_7915.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHbP0COiI/AAAAAAAABY8/9PGpsxgVHxQ/s640/DSC_7917.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHf2qa2YI/AAAAAAAABZM/s0hBbOHxq7U/s640/DSC_7922.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHg_jw98I/AAAAAAAABZU/ZHnEtiST4_g/s640/DSC_7923.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHmLDF6OI/AAAAAAAABZo/d-0tcc5iOT8/s640/DSC_7930.JPG[/IMG] narazie starczy:p
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHKN6n60I/AAAAAAAABYA/gdkMYvloBEw/s640/DSC_7904.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHLQd8naI/AAAAAAAABYE/AgYTstjN9-E/s640/DSC_7905.JPG[/IMG] zmeczona odpoczywaniem:roll: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHO9Mb8ZI/AAAAAAAABYM/VZGhsFp82jE/s640/DSC_7907.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHRSCDazI/AAAAAAAABYY/ndaodLwwtqo/s640/DSC_7909.JPG[/IMG] ale usmiechnieta;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHWr7Z_OI/AAAAAAAABYw/Ue6xuikLDi4/s640/DSC_7914.JPG[/IMG]
-
seria z piłecką... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KG5kb6i4I/AAAAAAAABXI/CLDkJ31RQOM/s640/DSC_7891.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KG6tZwKkI/AAAAAAAABXM/iFVWQncrfO4/s640/DSC_7892.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KG7jL_JrI/AAAAAAAABXQ/jWvywPUIKnE/s640/DSC_7893.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHB7qCmPI/AAAAAAAABXo/9JPhHdOpN2c/s640/DSC_7898.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KHDMjlApI/AAAAAAAABXs/ntVsKg4ht6Y/s640/DSC_7899.JPG[/IMG]