Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. zanim sie rozpakowalismy byl juz zachod:roll: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5cJtDDAI/AAAAAAAACc4/-RvSOuThjiw/s640/DSC_0375.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5cyoE1CI/AAAAAAAACc8/P5IEzBtH2vY/s640/DSC_0377.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5dZmMbRI/AAAAAAAACdA/Nlqm6o3TAtc/s640/DSC_0378.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5e85oJ5I/AAAAAAAACdI/jbBq6gWZy9s/s640/DSC_0387.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5mKyqrfI/AAAAAAAACds/44MdGydQjDY/s640/DSC_0421.JPG[/IMG]
  2. [quote name='Kama & Diana'][URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMdgzD1LII/AAAAAAAACXY/FqCYIIPtjpM/s512/DSC_9611.JPG[/URL] - ale się do tego patyka dobrała[/QUOTE] patyczek starcia nie przezyl niestety:-(:evil_lol: [quote name='fioneczka']znad morza ? ... na co czekasz :hmmmm: DAWAJ FOTY !! [B]grzecznie proszę[/B] :grins:[/QUOTE] jakos mi sie wierzyc nie chce ze grzecznie-nie pasuje mi to do Ciebie:eviltong: [quote name='Martinee']Dzień Doberek :) [URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMdgzD1LII/AAAAAAAACXY/FqCYIIPtjpM/s512/DSC_9611.JPG[/URL] co za siła Cudowna psinka :)[/QUOTE] doberek:lol: dzieki:lol: na "grzeczna prosbe" fionki wrzuce kilka zdjec:evil_lol: a wiec zapakowalismy arinke w teczke i pojechalismy na kilkudniowa wycieczke.... w drodze nad morze.... gdzie oni mnie znowu wioza:roll: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5Xz4uWpI/AAAAAAAACcs/GSu50UDBzeY/s512/IMG_0012.JPG[/IMG] yhmmm ciepelko... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5TyMtDpI/AAAAAAAACcg/zye1Xge-gzQ/s512/IMG_0006.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5U9R7saI/AAAAAAAACck/ikdZaTzX06c/s720/IMG_0008.JPG[/IMG] widze wooooode.... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5XPzbQkI/AAAAAAAACco/oQwt8YDr5lQ/s512/IMG_0010.JPG[/IMG] jest i woda [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5ZCZY-WI/AAAAAAAACcw/ngQeztOdZaE/s640/DSC_0347.JPG[/IMG]
  3. ło jesu jakie dziwne ludzie z dlugimi nogami:diabloti::diabloti: [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/lalalal/Obraz24514.jpg[/url] Bobik ma w oczach takie hmmm ...iskierki [COLOR=Silver][SIZE=1]zeby nie powiedziec qrwiki[/SIZE], [/COLOR]:diabloti::diabloti::diabloti: mam slabosc do malych bestii:evil_lol:
  4. zaintrygowal mnie tytul, wpadlam bestie poogladac:loveu::loveu::loveu:
  5. Volta to chyba Panci jezyk wytknela:eviltong: "moj ci on":evil_lol: [URL]http://img194.imageshack.us/img194/9558/dscf7548.jpg[/URL]
  6. przyszlam po banerku;) sliczna psina, tez mialam kiedys Diane i mam straszny sentyment do wszytskich Dianek:loveu: a tu to chyba Pani jezyk pokazala:evil_lol: [url]http://img836.imageshack.us/img836/7573/sdc15547.jpg[/url]
  7. [URL="http://lh5.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/THOGA09irfI/AAAAAAAAE80/LmvdmjvBTBs/P1090439.JPG"]http://lh5.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/THOGA09irfI/AAAAAAAAE80/LmvdmjvBTBs/P1090439.JPG [/URL] :loveu::loveu::loveu: dopiero zauwazylam ze ona pregowana jest:oops:myslama ze raczej "czarna smoła":lol: a jezorek boski, przynajmniej dokladnie takim wszystkich wymyje :loveu:
  8. [quote name='NATKA']Ech taki talent to skarb :evil_lol:;)[/QUOTE] yhy [quote name='Tengusia'] rusz sie albo pokaze ci taniec niedzwiedzia na dwoch lapach :evilbat: [/QUOTE] i tak tez uczynila:evil_lol: [quote name='Patyś_'][URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMd08mTR5I/AAAAAAAACYo/cuPsnGE937w/s576/DSC_9631.JPG[/URL] Hehe, jak okser na ringu, tylko przeciwnik jakiś taki ... sztywny :D[/QUOTE] no sztywny, pewnie dlatego dostal bęcki:razz: my wrocilismy wieczorem znad morza:multi:Zołza spisala sie swietnie i chyba nawet jej sie podobalo:razz:
  9. witamy:multi: beda wiesci z pierwszej reki w koncu:cool3: Eni wyglada cudnie:loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. jaka wies:loveu:prawie jak moja:cool3: to trzymam kciuki za czwartek;)
  11. [quote name='agnieszka32']Nie zazdroszczę :evil_lol: A dzisiaj nie ma fotek i nie ma Agatki :shake::placz::placz::placz: Zaspała? :diabloti:[/QUOTE] jak to zaspala:mad::mad::mad: a ja sobie tez nie zazdroscilam tym bardziej ze trzeba bylo autem wracac...:roll:
  12. o kurcze to super wiesci ze jedzie do Szczecinka:multi: mam nadzieje ze niunia bedzie zdrowa...
  13. zdjecia dzieci rewelacyjne, jak wyciete z filmu:lol: no a Etna...coz jest the best :loveu:aczkolwiek moja zolza tez sie w weekend niezle "wybrudzila":multi: w konsko-ptasich odchodach...:roll::mad:
  14. 3 hektary:PROXY5:sporo CCtow sie zmiesci no nie:diabloti:
  15. rewelacyjne ujecie:loveu::loveu:cala Mona:loveu: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_5347a.jpg[/url]
  16. [quote name='Tengusia']: dzisiaj jechalam trasa egzaminacyjna z motocykla i trasa latwa jest [B]jesli tylko jakis palant nie zgotuje mi takich niespodzianek jak dzisiaj[/B] to powinno pojsc gladko :grins:[/QUOTE] znaczy ze ktos chcial przejsc przez ulice albo ktos ze zlosci zapalil ci czerwone swiatlo?:eviltong:
  17. [quote name='fioneczka']wiem :multi: masz na imię Bolesław albo Juliusz :diabloti: .... albo masz dziś urodziny :cool3: i stawiasz flachę[/QUOTE] flacha?yyyyyyyyy...to niech juz bedzie Boleslaw:diabloti:
  18. ooo to 100 latek i duuzo dlugich spacerkow i samych mieciusich podusiek:loveu::loveu::loveu: [SIZE="1"]dla mnie ta data tez jakas znajoma:PROXY5:;)[/SIZE]
  19. a zmierzylas jezorek?:loveu: to ja dzis bede mojej rozciagac:diabloti: z tymi zyczeniami to naprawde uwazaj...psychopatow nie brakuje:cool1::diabloti::razz:
  20. [quote name='agnieszka32']:mad: [B]Będą spały na ... kocykach, kanapach i łóżkach :evil_lol:[/B][/QUOTE] no to rzeczywiscie maja przerabane.....:roll::evil_lol:
  21. [quote name='agnieszka32'], a co do poduszki, a właściwie poduszek, bo zostało ich jeszcze 5, to na całe szczęście są bezpieczne i chronione przed bestiami, gdyż salon został odcięty od reszty domu specjalnym psim wysokim płotkiem i [B]nie ma takiej mocy[/B], by się tam bestyjki dostały :diabloti::diabloti::diabloti: [/QUOTE] nigdy nie mow nigdy:diabloti:
  22. [quote name='agaga21']no dziś sznorówy były wyjątkowo gęstej konsystencji przed kolacją. jak wycierałam po śwince z podłogi to się ślizgały dużo bardziej niż zwykle:roll: niech śpi....:evil_lol:[/QUOTE] qurde i pomyslec ze zanim to przeczytalam mialam ochote na kisiel...:roll:
  23. [quote name='agaga21']dziewczyny tak narozrabiały, że agnieszce wstyd pisać:-D[/QUOTE] a spac gdzie ma ? jak cos to sie zrzucimy na hotelik:diabloti:
  24. [quote name='agaga21']mam budzić moją [B]księżniczkę[/B]???? oszalałaś!:shock::diabloti:[/QUOTE] no fakt, lepiej niech spi co by sie glutki:loveu: nie ulewały po calym domu...:eviltong:
  25. miejmy nadzieje ze fundamenty i sciany sa cale....:roll::diabloti:
×
×
  • Create New...