-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
ok dalam na bullowaty, trzeba dac malej imie i ruszyc z ogloszeniami (na kogo kontakt?), shanti uda Ci sie obfocic tego nowego asta?
-
mi sie wydaje czy jest nowa obrozka:cool3:
-
Bo im zawsze ujdzie na sucho! Czyli Gaja, Volta i Finnie :)
chita replied to Patyś_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Patyś_']Bo ona jest jakąs mieszanką Asta chyba![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: faktycznie jez bojowy:evil_lol: -
Natka zyjesz?:crazyeye:
-
[quote name='Tengusia']czy ty nie wiesz ze poniedzialki poprostu sa okropne i juz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ano wlassnie:diabloti: za samą nazwe ich nie cierpie:evil_lol: dobrze ze juz prawie wtorek:razz:
-
oo widze ze i mona kapieli blotnistych zazyla:evil_lol::loveu: patrzcie jakie te rozofe stworki potrafia byc fajne jak dorastaja:loveu::loveu::loveu: [video=youtube;Fitxofd7kOA]http://www.youtube.com/watch?v=Fitxofd7kOA[/video]
-
pytki sa najlepsze:diabloti::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Kama & Diana'][URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDUIJ1wJI/AAAAAAAACvU/BJffciTqT9g/s640/DSC_0808.JPG[/URL] śliczny ma pasek między oczkami [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THf9Lk7HBiI/AAAAAAAACxQ/2qwWYDgfMyg/s640/IMG_0017.JPG[/URL] wietrzenie cycuchów :p[/QUOTE] jak sie nie myje to trza wietrzyc...:evil_lol: [quote name='Tengusia']jakiez to zycie meczace :roflt: [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THf9Lk7HBiI/AAAAAAAACxQ/2qwWYDgfMyg/s640/IMG_0017.JPG[/URL][/QUOTE] oj tak bardzo...nie do zniesienia normalnie:shake::diabloti: [quote name='furciaczek']Jakie slodkie niewinne psisko:loveu: [URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDUq52Z0I/AAAAAAAACvY/GzzADSvW6p4/s640/DSC_0809.JPG[/URL][/QUOTE] jak spi i nie wola jesc:diabloti: [quote name='Izabela124.'][URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THf9Lk7HBiI/AAAAAAAACxQ/2qwWYDgfMyg/s640/IMG_0017.JPG[/URL] ha ha jak ona fajnie śpi :evil_lol:[/QUOTE] nam juz nie bylo tak fajnie:roll: wszystkie poduchy zagarnela dla siebie maupa:evil_lol: [quote name='agnieszka32'][URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDTc7h87I/AAAAAAAACvQ/uBdT0JlNkH8/s640/DSC_0807.JPG[/URL] zaliże na śmierć :evil_lol: [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THf9Lk7HBiI/AAAAAAAACxQ/2qwWYDgfMyg/s640/IMG_0017.JPG[/URL] słodki brzuszek :loveu:[/QUOTE] Chcesz jeszcze jeden slodki brzuszek:cool3: cos mam wrazenie ze Arinka by sie rozkrecila przy Marusi:evil_lol::evil_lol: jak ja niecierpie poniedzialkow:watpliwy:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
ale nudno bez niej:roll: dlugo jeszcze bedzie na tym odwyku? -
Kora mozesz spokojnie studio psiej fotografii otwierac:razz:zdjecia rewelacyjne jak i psiaki oczywiscie ;)
-
jest na watku bullowatych do adopcji?jak nie to wrzuce;) sliczna mala, jak bedzie wiecej info albo jakis tekst postaram sie troche pomoc w ogloszeniach
-
Szczeniaki to mój koniec??? Nie! Lady ma nowe życie w DS!!!
chita replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilqax95x']Zapraszam na bazarek dla naszych TTB i Miecia: [URL="http://www.dogomania.191807-bazarek-r%c3%b3%c5%bcnych-r%c3%b3%c5%bcno%c5%9bci-dla-szczeci%c5%83skich-ttb-i-niewidomego-miecia-%21%21-zapraszam/?p=15277760#post15277760"]http://www.dogomania.pl/threads/1918...0#post15277760[/URL][/QUOTE] link nie dziala -
przepiekne zdjecia, zapieraja dech:loveu: [url]http://img843.imageshack.us/img843/9274/dsc0135l.jpg[/url] rewelacja poprostu....
-
Piękny, wyszkolony Rico... Nareszcie ZNALAZŁ DOM!!!
chita replied to kamilka91's topic in Już w nowym domu
czy ktos Rico dodawal tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa/page54[/url] moze akurat jemu sie poszczesci...trzymam kciuki -
trafilam po banerku...podczytywalam watek gliwicki wczesniej ale nie mialam pojecia ze Bella tak swietnie trafila:loveu::multi:jej historia jest bardzo wzruszajaca tymbardziej ze tyle osob bylo zaangazowanych w jej los:multi: Niunia jest sliczna, uwielbiam rudasy:loveu::eviltong: bedziemy do Was zagladac:razz:
-
[quote name='Patyś_']Arina cicho ciemna ... Podchodzi do basenu z miną " Mnie tu nie ma... Nic nie widzicie! " :D[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol:tak dokladnie bylo:evil_lol: [quote name='Martinee'][URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THf9Lk7HBiI/AAAAAAAACxQ/2qwWYDgfMyg/s640/IMG_0017.JPG[/URL] tej to ale wygodnie:loveu::loveu::razz: ale brzuchol to ma uroczy:loveu:[/QUOTE] no ma:loveu: [quote name='agaga21']a ja ciagle z szoku wyjść nie mogę, ze znaleźliście tyle świetnych miejsc, do których wpuszczono mordercę i to bez smyczy! [URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDMyU2wzI/AAAAAAAACuo/HTqAxAndb28/s640/IMG_0062.JPG[/URL][/QUOTE] a ja nie moglam wyjsc z szoku ze tam tyle psow:-onie wiem czy nigdy nie zwracalam na to uwagi czy co... do hotelu dzwonilam sie dowiedziec jak to jest i powiedziano mi ze dodatkowa oplata 10e/dobe...na miejscu obsluga totalnie prozwierzeca:loveu: szczegolnie jak przy meldunku cos malego obszczekalo arine a ta lezala plackiem na ziemii:evil_lol: a na basenie byla na poczatku ma flexie, ale arina zaczela bawic sie z jakas babka i ta zaproponowala zeby ja spuscic no to latala:evil_lol: pan z recepcji sie z nia wyglupial poprzedniego wieczora wiec w efekcie za psa nie zaplacilismy nic:loveu::loveu::loveu::multi: plaza byla dla zwierzat, malutka ale fajna a w innych miejscach byla na smyczy, na hotel chetnie dam namiary:cool3: o tak zaczepiala gosci maupa:evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDJaylGkI/AAAAAAAACuY/4q4TRVeBJ_g/s640/IMG_0055.JPG[/IMG]
-
i w lozeczku z tygryskiem :lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDVi4bQ2I/AAAAAAAACvg/JlO6ysyD_jg/s640/DSC_0813.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDUq52Z0I/AAAAAAAACvY/GzzADSvW6p4/s640/DSC_0809.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDUIJ1wJI/AAAAAAAACvU/BJffciTqT9g/s640/DSC_0808.JPG[/IMG] jezyczek [SIZE=1](wiadomo do kogo:eviltong:)[/SIZE] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDTc7h87I/AAAAAAAACvQ/uBdT0JlNkH8/s640/DSC_0807.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THf9Lk7HBiI/AAAAAAAACxQ/2qwWYDgfMyg/s640/IMG_0017.JPG[/IMG]
-
wpusc mnie do basenu albo zjem ci twarz:diabloti: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDKClw4QI/AAAAAAAACuc/lJJ6BJsptgU/s640/IMG_0056.JPG[/IMG] coraz blizej [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDLP1ZeXI/AAAAAAAACug/Wi6Y-YiyPnM/s640/IMG_0060.JPG[/IMG] i blizej [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDMyU2wzI/AAAAAAAACuo/HTqAxAndb28/s640/IMG_0062.JPG[/IMG] juz prawie:evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDRaM-4AI/AAAAAAAACvA/ig-rr-0xHiQ/s640/IMG_0074.JPG[/IMG] eee za zimna woda:shake::eviltong: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THbDR1EZ1FI/AAAAAAAACvE/ELeMJ6HB9UM/s640/IMG_0076.JPG[/IMG]