-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
ile pieknych zdjec:multi::loveu: a to [url]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/IMG_9009.jpg[/url] wymiata;):loveu:
-
to kciuki zeby sie odnalazl jakis normalny wlasciciel... niedlugo nasza kolej na ogloszenia..dopisac cos o malej, bedzie wiecej zdjec bo jesli nie to podesle to co jest;)
-
nie smutaj...znajomy mi powatarzal:przyjedzie dzien ze bedziem miec tyle psow ile palcow u lewej reki [SIZE=1](pracowal w stolarni ostał mu sie jeden palec:roll::diabloti:) [/SIZE] o takie bedziesz miec piesy:cool3:[IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCzgfnfB5I/AAAAAAAAC5o/G1cAbdWREeY/s640/DSC_1184.JPG[/IMG]
-
:sad: ja tez nie wiem jak Ty to mozesz zniesc i czemu go nie zabralas...:roll:
-
jak chcesz psa to trza cierpiec:eviltong: i dobrze ze mnie nie bylo bo bym z drugim psem wyjechala:roll:
-
[quote name='Soema'] [COLOR=Silver]oddawaj moją Arinkę![/COLOR][/QUOTE] a bierz darmozjada ino se po nia przyjedz:eviltong: Ania dobrze wiedziala co robi pokazujac ją nam w schronie:mad:
-
[quote name='Soema']Jak dobrze zapłacisz to z chęcią :loveu: [SIZE=3][B]Jakaś Ty kochana......[/B][/SIZE].[/QUOTE] nom:cool3: i tego sie trzymajmy:evilbat:
-
[quote name='agaga21']napoczeta nie jedna ale żadna nie opróżniona...musiałam popróbować tych rarytasów:oops::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a wiesz ze to sie kwalifikuje pod taka chorobe na 'A':eviltong::diabloti:
-
[quote name='Soema']Aaaaaa :loveu: jest moja Chrześnica w najlepszym ujęciu :loveu::loveu::loveu: znajdź mi robotę to przyjadę:diabloti:[/QUOTE] cos wymysle:diabloti: z racji ze w pazdzierniku zwykle pada mozesz przyjechac Arinke na spacerki powyprowadzac:cool3:
-
[quote name='Soema']Rozpustnice :shake: nie wierzę Chita, że Ty tylko dla Ariny do tych winnic łazisz:p:eviltong: [SIZE=1]gdzie jest języczek?:mad:[/SIZE][/QUOTE] :eviltong:no i wydało sie :shake: zbieram po gronku a w wannie ugniatam, i sącze wężykiem do kolacji:eviltong:bedziesz w pazdzierniku to Ci dam sprobowac:cool3: masz tu taki niesmialy jezyczek, czekal specjalnie na Cie:diabloti: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCL5bctPsI/AAAAAAAAC5M/ZG1s2Rn-Zf8/s640/DSC_1258.JPG[/IMG]
-
[quote name='agaga21']no własnie! ja zaczęłam rymować i kompletnie nie skojarzyłam, ze to przez to winko:crazyeye::evil_lol::evil_lol: hyhyhy! tylko się nie przemieszczajcie, to niedługo będę:loveu:[/QUOTE] rymujesz od rana...po winku:cool3: widzialam juz na zdjeciu ze flaszka napoczęta ale pewnie ile juz opróżnionych:roll: ehhh ciezkie jest zycie somaliera co nie:diabloti:
-
[quote name='fioneczka']ooooooooo jaaa żaba z antenką :loveu: ... moja ulubiona ... też scem taką mieć Minisia nie robi żaby a antenka najczęściej zwiędnięta jest jak tulipan bez wody [/QUOTE] tulipan powiadasz:evil_lol: za to Arina sadzi bąki i uwierz nie sa to konwalijki:diabloti: [quote name='fioneczka'] i moje ulubione jedzonko ... ja innych owocków i warzywków nie jadam bo przecież nie jestem zając żeby zielska żreć ale winogronki szczególnie właśnie takie, czarne i najlepiej po deszczu uwielbiam ... tylko na ślimaki trzeba uważać :evil_lol:[/QUOTE] no tak trzeba uwazac na slimaki co by zdązyc masłem czosnkowym posmarowac:p:eviltong:arina lubi kuchne francuska wiec slimaki jej nie straszne;):evil_lol: [quote name='fioneczka']i wiesz co ... denerwujesz mnie !!!!!! wrrrr ten kolor nieba i widoki i ogólnie chcesz mnie zdołować :obrazic::evil_lol: ja też chciałam fotasy z pięknymi widokami i co ??? doopa !!! tabliczka "uwaga żmijowisko" hahaha dowcipni ... no i szlag trafił piękne fotki z błękitnym niebem wrrrr [/QUOTE] czyżbys malych slodkich żmijeczek nie lubila...:-(:sad: [quote name='Tengusia']wiedzialam ze cos mialam sobie kupic :roflt: ciotka nie badz sknera podeslij mi troche tego slonka i blekitnego nieba :mad:[/QUOTE] podesle-mejlem czy na giegie:eviltong: [quote name='agaga21'][B]oj, oj, OJ! [/B] chyba się panienka zagalopowała:mad:ja też już 3 z przodu mam(i wcale nie mam na myśli 3 zębów) ale do berecika to chyba jeszcze trochę:mad::evil_lol: uważaj, bo tu chyba większość zaglądających ciotek z 3 na przodzie:cool3:[/QUOTE] to Tengusi nie chodziło o zeby:splat: jakbym smiala sie nabijac z trzydziestek:evilbat: w koncu mnie to wcale nie dlugo nie czeka:siara: [quote name='agaga21'] u was winnice a u nas WINO!!!:cool3::multi: karol wrócił ze "szkolenia" i przywiózł mały zapasik:loveu::evil_lol: śliczności:loveu: z błękitem arince do twarzy p.s. niedługo będę, jestem już w połowie drogi:mdrmed:[/QUOTE] uuu, to ja sie nie dziwie ze rymujesz na bazarkowym, toskanskie wina uwalniaja talenty:evil_lol: p.s to dobrze ze juz w polowiet,to wstawie wode na kawe tylko nabiore troche z wanny po kapieli:diabloti:
-
szczyt lenistwa...posiadac aparat a krasc fotki Alicji...:shake::diabloti: za to pikne portrety, Fazula taka filigranowa przy Bolku:evil_lol:
-
[URL="http://images8.fotosik.pl/459/e7b065c4d36ff4d5.jpg"]http://images8.fotosik.pl/459/e7b065c4d36ff4d5.jpg [/URL] jaki z niego przystojniak:loveu::loveu::loveu: Tak sobie oglądam i Asiu:eviltong: chyba musze Cie rozczarowac, Twoj ziec bedzie mial romans:diabloti:
- 78403 replies
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCL4VnJ82I/AAAAAAAAC44/crPrh2Pg7LU/s640/DSC_1256.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCL69u2YmI/AAAAAAAAC5A/O03qZ8t-CHI/s640/DSC_1259.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCL8HXdpEI/AAAAAAAAC5E/h1laCfTOjq4/s640/DSC_1266.JPG[/IMG] koniec:p
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLxEt-r3I/AAAAAAAAC4Y/1MO3p4i2Hjc/s512/DSC_1249.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLy-mmLcI/AAAAAAAAC4g/AU6cq5g9zQ0/s640/DSC_1251.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCL0Nbo84I/AAAAAAAAC4k/vNJxtL6vzBY/s640/DSC_1252.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCL2YlygMI/AAAAAAAAC4s/caBPaPLS4P4/s512/DSC_1254.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCL3qT2heI/AAAAAAAAC40/9SHj1edzk7U/s640/DSC_1255.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLkkwyc_I/AAAAAAAAC3s/BlE6dUJ3Ccc/s640/DSC_1227.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLqfk6UBI/AAAAAAAAC4A/QGuSVYcypAM/s512/DSC_1232.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLsFB9JFI/AAAAAAAAC4E/mQio59Imfts/s640/DSC_1234.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLN7jxi5I/AAAAAAAAC2o/cswQD2lT6YU/s512/DSC_1204.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLOqltn8I/AAAAAAAAC2s/mx7KCQm2g-w/s512/DSC_1205.JPG[/IMG] .....................................
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Ozzy tak spokojnie by nie wysiedział ...o nie [URL="http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TIaV_D58dyI/AAAAAAAAC18/4HV-SJuOzUo/s640/DSC_1422.JPG"][/URL] :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] jak ją kąpie sama to tez nie wysiedzi:evil_lol: ale widziała chyba ze mamy przewage i nici z uciekania:lol: [quote name='Tengusia']wiesz jak sie ma 3 z przodu to tak to juz jest :roflt:[/QUOTE] 3...:eek2:jesu...berecik juz masz:cool3:bo to juz powoli ten wiek:diabloti: [quote name='agaga21'][URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TIaV9YTfZhI/AAAAAAAAC1w/pp06JPbahKs/s640/DSC_1413.JPG[/URL] wspólna kąpiel?:evil_lol: [/QUOTE] kąpiel wspólna, oszczedzamy wode wiec najpierw arina a potem my:diabloti::eviltong: [quote name='zaba14']My już nie inwestujemy w piłki do nogi, zbyt szybko pękają.. :D no chyba że jakąś miya znajdzie to wtedy owszem rozrywa :D no i ten wzrok w kąpieli.. skądś to znam hihi :) głaskanko dla Arinki !! :)[/QUOTE] wygłaskana;) z tej kolekcji kupilam dwie, jedna z nich wytrzynala i tak dosc dlugo bo caly dzien;) nie znalazlam jeszcze super wytrzymalej zabawki chociaz sprobuje znow kupic konga [quote name='furciaczek']Haahaha bilans tygodnia super:evil_lol:[/QUOTE] ja to sie szczerze ciesze ze to tylko pilki a nie krzesla, łóżka albo drzwi...:roll::evil_lol: [quote name='fioneczka'] ja Wy to zrobiliście że ona w wannie usiadła :crazyeye: ... żaden z moich psiaków nie był na tyle odważny żeby doopę w wannie posadzić :roll:[/QUOTE] bo ona odważna to jest po panci, taki cykor ze kazde polecenie nagle zna i wykonuje:evil_lol: [quote name='fioneczka'] poka czystą Arinkę :eviltong:[/QUOTE] czystej juz nima,krostki zeszly to i kąpiele zaprzestane:multi: ale mam spacerowe:cool3: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLVCASIxI/AAAAAAAAC3E/eX07OBm11m8/s512/DSC_1215.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLXTPrASI/AAAAAAAAC3M/pJ3D_uvI3LE/s640/DSC_1217.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLYUsmhxI/AAAAAAAAC3Q/1yRaztGpd3g/s640/DSC_1218.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLbDOIZeI/AAAAAAAAC3Y/kleyC4aJu1E/s640/DSC_1221.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TJCLc7PpeFI/AAAAAAAAC3c/m7rennqH9R4/s640/DSC_1222.JPG[/IMG]
-
łooo no to mialas zajecia pozalekcyjne...:roll:nie pozazdraszczam:diabloti: ten mlody po skonczonym dziele zachowal stoicki spokoj podaczas kamerowania:evil_lol: [video=youtube;90Gaf68_ph0]http://www.youtube.com/watch?v=90Gaf68_ph0[/video]
-
oj jakze docieniam swoja kochana psice:evil_lol: bilans ubieglego tygodnia;) tak se mysle ze arina moglaby testowac pileczki na euro 2012:razz: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TIaV_D58dyI/AAAAAAAAC18/4HV-SJuOzUo/s640/DSC_1422.JPG[/IMG] w domu nie niszczy nic (odpukac), ale cholernie uwielbia reczniki papierowe i papier toaletowy:roll: [video=youtube;1nwtgpUCXVQ]http://www.youtube.com/watch?v=1nwtgpUCXVQ[/video]
-
ja to sie raczej tu nie bede miala czym pochwalic ale zagladac bede z przyjemnoscia:diabloti::evil_lol: Agata a zdjecia pasow masz:cool3: