-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
Madziek Maluszki mają się całkiem nieźle, martwi mnie tylko że Kola tak wolno nabiera zaufania kiedy Mikrob już całe mieszkanie zdążył zwiedzić i bez problemu podchodzi gdy się go zawoła czy cmoknie, natomiast Kola wręcz odwrotnie, jest po prostu nieśmiałą panienką. Wczoraj w nocy był piękny widok. Maluchy śpią ze mną na łóżku jednak budzę się koło 3 patrzę Mikrob jest ale Kola gdzieś zaginęła rozglądam się i co widzę, Kolę wtuloną w brzuszek Milki i razem tak spały do rana a dziś to nawet Mikrob się przyłączył;) Co do wizyty przedadopcyjnej, cieszę się że znalazła się chętna osoba, oczywiście koszty za paliwo pokryję tylko nie wiem ile w razie czego mam wpłacić bo nie wiem ile od Ciebie do Brzeźnicy jest km oczywiście w obie strony, no chyba że t_kasiek coś wymyśli bo może da radę tam podjechać w weekend. Poza tym dzisiaj dzwoniła do mnie pani Bożena (kobieta około 40l) bardzo miła i sympatyczna przez telefon. Spodobała się jej Kola ponieważ jej suczka wyglądała identycznie jednak zmarła na raka. Miała 13 lat i pełno guzków a wszystko przez zastrzyki powstrzymujące cieczkę( wet tak doradził:mad:). Na poczatku pani chciała już w sobotę przyjechać po psiaka ale wytłumaczyłam jak wyglądają procedury adopcyjne więc bez problemu zgodziła się na wizyty, umowę oraz sterylizację kiedy wytłumaczyłam że to zdecydowanie lepsze i mniejsze ryzyko raka . Pani mieszka z mężem i synem w Zawierciu, mieszkają w bloku. We wtorek domek zostanie spraowdzony. Nie wiem wydaje mi się ten domek o tyle lepszy że to jest już starsze małżeństwo mające doświadczenie w opiece nad psami a pan Mateusz z żoną to młodzi ludzie a wiadomo jak to czasami bywa lecz absolutnie nie przekreślam ich i mam nadzieje że z chęcią wzieliby Mikroba. No zobaczymy tak czy inaczej oba domki są warte uwagi bo w razie czego może w jednym z nich znajdzie domek inny potrzebujący psiak. no i to tyle jak na razie. Jutro mam urlop więc więcej czasu spędzę z psiakami i jakieś fotki porobimy byście się mogli nimi pozachwycać:loveu: Pozdrawiam
-
Dobrze możemy być na rezerwowej to i tak zawsze coś:roll: Oczywiście psiaki są odrobaczone i zaszczepione a nawet zaczipowane;)
-
Nikt do nas dzisiaj nie zajrzał:-( no nic ja lubię pisać więc coś napiszę moze ktoś przeczyta prędzej czy później;) A więc u nas jest bez zmian psiaczki mają się dobrze, podczas mojej nieobecności troszkę poniszczą min gazety, kocyk,nie wiem skąd gąbkę no i kabel od telefonu domowego który już i tak był sklejany z 4 razy więc co to dla mnie skleić 5 raz no nie:cool3: Wczoraj Kola miała niewielką biegunkę ale już jest dobrze. Maluchy nie przepadają zbytnio za suchą karmą, zdecydowanie wolą saszetki i ryż z kurczaczkiem:cool3: Aha dzisiaj ojciec zobaczył że są 2 psy w domu chociaż jest od 2 dni tyle że dostrzegł tylko jednego ale dziś wpadłam i zobaczył 2 więc mu delikatnie wytłumaczyłam że nie chciałam go wyprowadzać z błędu:evil_lol:
-
[Katowice] Gerda teraz Delicja ma swoj domek !!!!
Gisic87 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
zrobiłam Gerdzie ogłoszenia na: gumtree.pl alegratka.pl kupiepsa.pl e-zwierzak.pl adopcjapsa.pl Czy ona ma allegro czy też zrobić? -
Mam pytanko czy mogłabym zarezerwować miejsce dla 2 szczeniaków 7 tyg które są u mnie na tymczasie? Oczywiście jeśli wcześniej nie znajdą domku:oops:
-
Po prostu nie wierzę ale już zgłaszają się chętne domki. Przed chwilą dzwonił P. Mateusz z Brzeźnicy(jeśli dobrze zrozumiałam bo przerywało) pod Krakowem. Jest zainteresowany adopcją suczki, zgadza się na wizytę przedadopcyjną jak i umowę itp. Mieszka z żoną, młode małżeństwo. Może akurat coś z tego będzie jednak potrzeba osoby z tamtych okolic do wizyty przedadopcyjnej. Maciaszku ja nie umiem poruszać się po mapie dogo więc liczę na Ciebie:loveu:
-
CD Daj mi też się pobawić nie bądź samolubem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/313/b78db3b5317898ecmed.jpg[/IMG][/URL] Albo wiesz co pobawmy się razem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/312/4495d210f925589bmed.jpg[/IMG][/URL] Rozumiem jedno czarne coś ale dwa?: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/48/b6cbfbd6586129edmed.jpg[/IMG][/URL] Czas na relaks: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/435/fe7e85a1c11b1282med.jpg[/IMG][/URL] Ni i dalej zabawa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/48/9e5e24dd9a409a43med.jpg[/IMG][/URL] Teraz na szczęście wszystkie śpią i mogę troszkę odetchnąć:roll:
-
Wiesz jeden kurdupelek przy niej to ok ale już dwa to coś nie tak według niej bo jak to możliwe by z 2 stron napadali:evil_lol: Pozwalam im zaczepiać Milkę bo wiem że ona nic nie zrobi jednak cały czas jest to wszytko pod nadzorem bo wiadomo Milka jest w stosunku do nich olbrzymia i jak walnie łapą to może zrobić krzywdę dlatego jak jestem w pracy to małe zamykam w pokoju a Milka w swoim stałym miejscu podczas mojej pracy. A tutaj przedstawiam zabawy z Milką oczywiście pod stałym nadzorem:p Pierwsze "zapoznianie" jeszcze poburkiwanie Milki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/48/fcf95efa3480ca6amed.jpg[/IMG][/URL] Zaciekawienie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/48/0456cbb97300659bmed.jpg[/IMG][/URL] Dzielenie się supłem z małymi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/435/6416a1769ed4a41fmed.jpg[/IMG][/URL] Tak to już jest dajesz palec a one całą rękę:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/48/5236f2576912164bmed.jpg[/IMG][/URL] Pierwsze buziaki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/48/1a022c1e913359f2med.jpg[/IMG][/URL]
-
Psiaki właśnie wariują z zabawkami a Milka się ich po prostu boi:evil_lol:. Niby nadstawia im zabawki pod pyszczek by się z nimi bawić ale jakoś dziwnie jej psiaki się zdwoiły i nie wie w którą stronę ma patrzeć więc powarkuje i ucieka na łóżko i tak ciągle, zabawnie to wygląda ale widać że jest zdezorientowana bo to takie małe i nie wie chyba co to:evil_lol:
-
Porobiłam maluchom ogłoszenia na: allegro.pl alegratka.pl 4lapy.pl/ogloszenia pajeczyna.pl gumtree.pl (Katowice i Kraków) kupiepsa.pl ojej.pl adopcjapsa.pl e-zwierzak.pl i już miałam pierwszy telefon w sprawie psiaków;) jednak Pani dzwoniła aż ze Szczecina ale jak wiemy po przykładzie dalmatynki Magii odległość nam nie straszna pod warunkiem że dom jest tego wart:lol:
-
Noc minęła nam w miarę spokojnie. Kiedy położyłam się do łóżka i zgasiłam światło to po 5 min usłyszałam próbujące się wdrapać na łóżko maluchy które cichutko popiskiwały no więc wzięłam je do góry i Mikrob spał na poduszce nad moją głową i co jakiś czas ciągnął mnie za włosy a Kola spała wtulona w moją szyję i tak spaliśmy do 3 bo o 3 znów zaczęły się piski więc myślę oho pewnie siku się chce, no i się nie myliłam. Psiaki zeszły na ziemię, poszły ładnie na gazetkę i zrobiły co miały zrobić i zadowolone wróciły ogłaszając wszem i wobec że chcą z powrotem spać. Kurcze maluchy są bardzo pojętne od razu zrozumiały że załatwiamy się na gazetce tylko raz Koli zdarzyła się wpadka i narobiła obok. Na dwór na razie nie wychodzimy bo mróz jest i nie chcę by się przeziębiły i to na razie tyle;)
-
Madziek zapomniałam dodać linka do wątku pozostałych maluchów ale już to zmieniłam;) PS Zdjęcia psiaków już u mnie (ciężko im zrobić zdjęcie kiedy się bawią): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/48/dc4e13916accc1demed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/48/9ad9ffd3d5d362b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/48/f0ad82afcc26be0amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/434/fdfa55981b7880cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/48/545b08a22d698da9med.jpg[/IMG][/URL]
-
5 szczeniaczków urodziło się na działkach u jakiegoś pijaczka. Facet ma kilka psów - starsze są posterylizowane, ale najmłodsza suczka nie była i urodziła te maleństwa. Teraz już ktoś ma zając się jej sterylizacją, ale jej dzieci tymczasem czekają na domki. 1 dziewczynka ma już dobry domek. Jej dwóch braci i dwie siostrzyczki jeszcze nie. [COLOR=Red] Tutaj wątek pozostałych maluchów które również potrzebują domku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczki-z-dzialek-z-nory-czekaja-na-domki-128916/[/URL] [/COLOR] To tak po krotce historia maluchów. Dwa z nich (dziewczynka i chłopczyk) przyjechały dziś do mnie na DT. Maluchy są przekochane, w pierwszej chwili były niepewne i wystraszone ale już zaczęły brykać. Na suche jedzonko które dostały nie zwróciły uwagi ale kiedy dałam im saszetkę z mokrym wcinały równo, dziewczynka nawet do miski z wodą weszła byle tylko zjeść jak najwięcej a umorusały się przy tym okropnie. Maluchy są u mnie od 3 godzin więc jeszcze niewiele mogę o nich powiedzieć ale napiszę to co zaobserwowałam na tą chwilę. Mikrob (piesek)jest strasznym urwisem, zaczepia do zabawy podgryza wszystko i wszystkich, ale jest również strasznym śpiochem, gdy jego siostra obudziła się po chwili i chciała się bawić on nic wchodziła na niego a ten i tak spał. W każdej możliwej chwili podchodzi do człowieka by się z nim bawić. Kola (suczka) jest bardziej nieśmiała od braciszka z dłuższą sierścią. Nie bawiła się ze mną tak jak on, jednak nim dyrygowała i gdy ten odchodził od niej momentalnie łapała go za ogon i ciągnęła z powrotem do siebie. Mimo że jest nieśmiała to jak położyłam się obok niej na kocyku po chwili podeszła zaczęła lizać po twarzy a po chwili wtuliła się w moje ramie i zasnęła:loveu:. Jak wyszłam na spacer z moją Milką i wróciłam do domu to jaka radość była, nie wiedziały co ze sobą zrobić biegały w koło merdając niezdarnie ogonkami jednak z pewną dozą niepewności ponieważ biegały tak jakby przywierając do ziemi. No i to tyle jak mówiłam nie można wiele powiedzieć po 3 godzinach spędzonych z psiakami. Maluchy są odrobaczone, raz zaszczepione oraz zaczipowane więc gotowe do adopcji od zaraz. PS. Przed chwilą Mikrobowi udało się wejść na łóżko, nie wiem jakim cudem a Kola biedna siedzi i piszczy... wiedzą gdzie najwygodniej hehe:evil_lol: A tutaj zdjęcia jeszcze ze schronu: Mikrob [IMG]http://www.tom_foto6.republika.pl/al/sz/IMG_1658.JPG[/IMG] Kola [IMG]http://www.tom_foto6.republika.pl/al/sz/IMG_1662.JPG[/IMG]