-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
ŻABCIA 15 letni Owczarek długowłosy..ZA TM [*] [*]...:(
Gisic87 replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
można też dostać ten lek na animalia.pl cena taka sama jak w powyższym linku 98zł -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Gisic87 replied to Milady's topic in Już w nowym domu
podnoszę Seda:multi: -
To szczeniaki z nory "kuzynostwo" Koli i Mikroba jednak jutro o 12 dam znać czy na pewno przyjdę z tymczasami czy nawet na schroniskowe psiaki (wczoraj do późna na pogotowiu z TZ siedziałam dziś zapowiada się to samo, nadciśnienie, nerki, chore serce)cholera wszytko się sypie, TZ choruje, tymczasy co nuż to kolejna osoba w sprawie DT dzwoni, ja robotę tracę, gorzej chyba już być nie może:shake:. Jutro koło 12 dam znać co do miejsca tymczasów i mojej opieki nad psiakami ze schronu ale wszystko i tak wyjdzie w praniu, teraz to loteria:shake:
-
Joma proszę o dodanie mnie jednak do listy rezerwowej. 2 8 tyg szczeniaki, piesek i suczka, mają szczepienia
-
udało mi się zrobić zdjęcia na resztce baterii: szelki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/52/347460174f2b965amed.jpg[/IMG][/URL] RD odblaskowa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/442/af696d27311abca1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/317/a34f8760e718871amed.jpg[/IMG][/URL] RD różowa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/316/24892c6ea22a1b9bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/52/45d516d0f48fdc2bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Gisic87 replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Sed dodany na gumtree.pl kupiepsa.pl 4lapy.pl pajeczyna.pl e-zwierzak.pl adopcjapsa.pl alegratka.pl zapożyczyłam tekst z allegro jutro porobię więcej ogłoszeń dziś już nie dam rady -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Gisic87 replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale na razie nie wyrabiam czasowo ale jutro bądź w sobotę zabiorę się za ogłoszenia a tymczasem podnoszę i daję podlinkowany banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sed-czeka-na-dom-juz-dwa-lata-34556/"][IMG]http://i29.tinypic.com/rw6w0p.jpg[/IMG][/URL] -
A my dzisiaj dostaliśmy takie szeleczki: [IMG]http://www.hotel-pupil.pl/allegro/P1040689.jpg[/IMG] Przez 10 min zastanawiałam się jak je założyć ale udało się;) A wczoraj przyszły piękne obroże: [IMG]http://img.bazarek.pl/28044/5315/192766/250_13883302264805008a36b77.jpg[/IMG] [IMG]http://img.bazarek.pl/28044/5315/129184/250_207474029345d0826db5d49.jpg[/IMG]i do tego identyfikator: [IMG]http://img.bazarek.pl/28044/5315/129524/250_197940339545ded5289a5b9.jpg[/IMG] Jak zrobię zdjęcia na Milce to wstawię, wczoraj chciałam zrobić ale baterie padły:roll:
-
ŻABCIA 15 letni Owczarek długowłosy..ZA TM [*] [*]...:(
Gisic87 replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gelacan plus darling kosztuje 90zł za 500g. Dawkowanie to 1,3g na każde 10kg z czego na początku można podwajać a nawet potroić tą dawkę. Czyli np dla 30kg psa takie opakowanie starczy na mniej więcej 4 miesiące nie wliczając początkowego podwójnego dawkowania Sory że się wtrąciłam:oops: -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Gisic87 replied to Milady's topic in Już w nowym domu
t_kasiek zaglądam do Seda. Powiedzcie mi proszę gdzie psiak ma ogłoszenia? W razie czego mogę mu porobić jakieś tylko powiedzcie czy ma jakiś gotowy tekst do ogłoszeń czy muszę napisać? -
Romina_74 Miejsca dla tymczasów są już zajęte.Możesz zostać wpisana na listę rezerwową chyba że coś pominęłam
-
Mam pytanie ma ktoś może takie szelki? [url=http://allegro.pl/item530076902_najnowsza_kolekcja_szelki_nx6_50_85cm_wroclaw.html]NAJNOWSZA KOLEKCJA SZELKI NX6 (50-85cm) WROCŁAW (530076902) - Aukcje internetowe Allegro[/url] zastanawiam się nad nimi lub nad szelkami z RD
-
Mikrob dzisiaj został oddany do nowego domku. Razem z Reyes ( ja jeszcze mało doświadczona w wizytach adopcyjnych)pojechałyśmy do Pani Beaty do Czeladzi. Pani Beata mieszka w domku a nie jak mi się wydawało w bloku. Mają swój ogródek jednak pies zawsze będzie pod kontrolom. W domu jest 2 starszych dzieci, bardzo mili i sympatyczni ludzie. Może nie żyją w luksusach ale psiak będzie mieć zapewnioną dobrą opiekę. Niedawno stracili swojego 8 letniego psiaka którego pani zabrała w wieku 5 tyg z jakiejś stodoły na wsi. Pani Mikrobowi będzie gotować jedzonko, od razu powiedziałyśmy że nie można psiaka karmić tak jakże słynnym pedigree. Troszkę z dystansem podeszli do kastracji ale zgodzili się. Powiedzieli że często wyjeżdżają i psiaka zawsze będą zabierać ze sobą.Co jeszcze hmm ogółem to bardzo fajna rodzinka siedziałyśmy tam chyba z godzinę, wypiłyśmy herbatkę a Danusia narysowała "odjazdową" mapkę do weta w Będzinie:evil_lol: Aha Madziek umowy Ci przesłać pocztą na adres fundacji?
-
Joma możesz mnie wykreślić z listy rezerwowej z tymczasami, oba znalazły dobre domki. Jednak chętnie piszę się na opiekę nad jakimś schroniskowcem w zagródce mam nadzieje że tym razem dopcham się:evil_lol:
-
Kolcia właśnie pojechała. Pan Mateusz wraz z żoną to bardzo mili ludzie umowę podpisaliśmy Kola będzie miała towarzysza zabaw szczeniaka onka, psa rodziców. Mam im wysłać na maila adres wątku i obiecali tu zaglądać i zdawać relację z życia Koli oraz wklejać fotki:loveu: A jutro czeka nas wyprawa do Czeladzi na "przegląd" domku
-
Dzwoniłam do Pana Mateusza porozmawialiśmy dłuższą chwilę a więc tak: Co do nieogrodzonego domu to chodziło o dom rodzinny. Pan Mateusz wraz z żoną mieszka w innym w odległości 800m od głównej drogi. Oczywiście pies będzie mieszkał w domu i wychodził na spacery tylko na smyczy. Pan zakochał się w Koli i bardzo mu na niej zależy i może jutro po nią przyjechać więc zadecydowałam że Kola trafi do niego. Oczywiście umowa zostanie spisana za sterylką są jak najbardziej. W poniedziałek będzie sprawdzany dom dla Mikroba w Czeladzi Tylko tak jest jeszcze jedna pani chętna na Kolę domek można sprawdzić we wtorek więc może jest jakaś niewielka suczka podobna do Koli która również potrzebuje domku? Aha dzwoniła też jeszcze jedna pani ale ma się kontaktować z Madziek w sprawie pozostałych dziewczynek
-
Dzwoniła przed chwilą Pani z Czeladzi. Zainteresowana jest adopcją Mikroba. Zgadza się na wszystkie warunki adopcji. Wstępnie umówiliśmy się na niedzielę ale to jeszcze nie jest pewne ponieważ pani pracuje jako pielęgniarka i musi sobie zmianę przełożyć. A jeśli się nie uda to spotkamy się z tą panią w środę.