Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Magia już na dobre się zadomowiła w nowym domku i strasznie się rozbrykała, z resztą sami zobaczcie(zdjęcia przekopiowane z łaciatego forum): [IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/Milkaa/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/nmfdoo.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ebuzap.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2prtphx.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2w3ov1y.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2zovmth.jpg[/IMG]
  2. Psiak jest śliczny:loveu: Jeśli chcecie mogę porobić mu ogłoszenia tylko poproszę o tekst:oops:
  3. Cd: [IMG]http://i39.tinypic.com/4jq9ur.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/vxelcn.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/307lv8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2hpruw2.jpg[/IMG]
  4. Cd zdjęć: [IMG]http://i43.tinypic.com/inygk6.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/do6p8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2ahngl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2mhedqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2mo8sph.jpg[/IMG]
  5. Wieści z nowego domku kopiuje z łaciatego: [COLOR=#202020][QUOTE] [COLOR=#202020]Magia już szaleje, zupełnie inny pies po tych kilku dniach [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/new_msn-wink.gif[/IMG] Zjadła mi już kapcie, ale poza tym żadnych innych szkód jeszcze nie było [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/new_tongue.gif[/IMG] Przepada za innymi psami, na dworze chętnie się bawi i skacze, chociaż na dalsze spacery narazie nie ma szans. Jest po prostu słodka, wszyscy domownicy koło niej skaczą, teraz leży sobie na rogówce, wokół pewno zabawek a dla nas już nie ma miejsca [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/new_msn-wink.gif[/IMG] Po mału nas sobie wychowuje mała spryciula [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/new_tongue.gif[/IMG][/COLOR] [/QUOTE] No i oczywiście zdjęcia ja jak je zobaczyłam to aż popłakałam się ze szczęścia, Magia lepiej trafić już chyba nie mogła: [IMG]http://i39.tinypic.com/2mdhwd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/141pres.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/o01g12.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2cd9y15.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ae43rr.jpg[/IMG] [/COLOR]
  6. A nie mówiłam u mnie też na poduchach spała i na dźwięk lodówki się budziła ale lodówka to nie moja zasługa tylko taty ja do tego palca nie przyłożyłam:lol:
  7. Wysłane do połowy czyli H, I reszta jutro bo dziś nie dam rady a troszku to trwa:roll:
  8. zaczynam wysyłać do 3 grupy tylko powiedzcie czy mam wysyłać do wszystkich(takich bardziej aktywnych) czy tylko do tych z okolic Katowic?
  9. Wiem Kasiu i oby tylko takie na dogo były:roll:
  10. Amikat właśnie do mnie dzwoniła panie zainteresowane Sonią zabierają ją dzisiaj z kliniki a jutro podpisują umowę z Anetką. Biorą ja na taki jakby tymczas (córka chcę dać czas mamie by się zakochała w Soni) w sylwestra uśpiły swojego poprzedniego psa 18letniego jamniczka i bardzo to przeżywają ale raczej na pewno Sonia u nich zostanie. Jak zawsze wielkie ukłony dla Anetki bez niej nie zabrałabym małej z tamtąd i nie miałaby pewnie szans
  11. Mogę zaoferować 15zł miesięcznie więcej nie dam niestety rady no i mogę przekazać w razie czego jakieś rzeczy na bazarek tylko ktoś musiałby go zrobić i odebrać ode mnie te rzeczy:roll:
  12. Niestety nie było dane Marcinkowi i jego nowej Rodzinie się sobą długo nacieszyć. Przekopiuję może to co zostało napisane na forum seterów: Cholera siedzę i ryczę:placz: Marcinku biegaj szczęśliwy za TM[']['][']
  13. Sonia jest właśnie sterylizowana i do końca tygodnia zostanie w lecznicy, więc do końca tygodnia mam czas by przekonać ojca lub też pojedzie w innym wypadku na inny tymczas a tymczasem mam prośbę, jakby ktoś był w klinice i mógł wyprowadzić dziewczynkę na spacer byłabym wdzięczna bo ja codziennie nie dam rady podjeżdżać:roll:
  14. I ja podniosę Kubusia może ktoś go w końcu dostrzeże:-(
  15. Od wczoraj Magia jest już w swoim nowym domku, kopiuję co napisała jej nowa właścicielka: [QUOTE]Magia już w domku [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/new_smile.gif[/IMG] Leży w kąciku i po mału zaczyna się do nas przekonywać... W samochodzie wcale się do nas nie "odzywała", była bardzo zestresowana. Po przyjeździe do domu też nie było za wesoło, ale zaczęła jeść i patrzy na nas coraz przychylniej:) mamy nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Będziemy wszystkich informować na bieżąco [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/new_smile.gif[/IMG] Pozdrowienia i całusy od Magii [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/new_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Wiecie myślałam że strasznie to rozstanie przeżyje i tak też było w 1 dzień ale dalej nie było mi to dane bo na pociechę w końcu najlepszy jest kolejny tymczas:oops:
  16. Maciaszku udało się z sygnaturką dziękuję za instrukcje:loveu: Z pannami już wszystko ok jak nie ma supełka nie ma spięć. Sonia jest strasznie rozgadana na spacerach jak jakiś pies zaszczeka, napnie smycz i szczeka nie można jej z tym szczekaniem uspokoić a jak zawracam ją w innym kierunku to i tak przystaje na chwilę i jeszcze raz zaszczeka bo przecież to do niej musi należeć ostatnie słowo:cool3:.
  17. Wiem Klementynko wiem dlatego piszę to z dozą niepewności bo nigdy nie wiadomo czy jej głupawka po kilku dniach nie odwali jednak tam na wsi również była taka sama cichutka nie narzucająca się nikomu. A dzisiaj między panienkami było małe starcie, poszło o supełek, jak wczoraj świetnie się nim przeciągały tak dziś Sonia go dorwała pierwsza a Milka chciała z nią się poprzeciągać i w momencie złapania supła Sonia momentalnie wskoczyła na Milkę z jazgotem, złapała za kark i okolice uszu i szarpała, w pewnym momencie przestała a gdy Milka podniosła głowę znów to samo próbowałam rozdzielić ale Sonia była nieugięta i w końcu Milka jej się odwinęła i się skończyło bez żadnych ran na szczęście. Po tym incydencie na szczęście może nie pałają do siebie miłością i nie bawią się razem ale śpią koło siebie i na złagodzenie konfliktu podaje im równocześnie smakołyki by żadnej nie faworyzować a supełek schowałam więc nie mają o co walczyć.
  18. Mam pytanie zrobiłam sygnaturkę (kijową) chodzi o to że nie wiem jak zrobić to by odsyłała do tematu może ktoś umie i mnie poinstruuje?
  19. Sunia w poniedziałek zostanie wysterylizowana i nie tylko ze względu na pseudohodowców ale również na prawdopodobieństwo ciąży ponieważ jej jak na moje "prymitywne" oko w środkowej fazie cieczki a tam na wsi dużo psów jest więc nigdy nic nie wiadomo. Z moich obserwacji wnioskuje że Sonia jest bardzo spokojnym nie kłopotliwym psiakiem. W domu nie załatwiła się ani razu, w nocy ładnie spała ale jak to bywa z moimi tymczasami na łóżku nauczyła się już spać:evil_lol:. Martwi mnie tylko to że tak dużo śpi, nawet do zabawy nie daje się wciągnąć, chociaż supełkiem pomalutku uczymy się uczyć a także robimy na razie 2 minutowe ćwiczenia siedzenie wychodzi nawet nieźle, sunia pojętna jest. Nie reaguje na żadne nagłe dźwięki czy krzyki, jak mi do talerza zaglądała gdy odeszłam i na nią krzykłam nic echo nie zwróciła najmniejszej uwagi. Z psami dogaduje się dobrze. Bez problemu daje sobie zaglądać w paszcze jak i pod brzuszek, tylko troszkę się wierciła jak próbowałam usunąć jej kleszcza który zagnieździł się jej koło noska. Na spacer jak wychodzimy nie ma problemu z wejściem do windy, na smyczy nie ciągnie, czasem jak się "zagapi" to stoi zaparta w miejscu. Jest naprawdę jak na razie spokojnym bezproblemowym psiakiem więc nadaje się również dla starszej osoby. I zdjęcia z dzisiejszej "nauki" leżenia na łóżku i zabawy supłem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/308/abdc68776a1f45bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/45/d8d9a71952a9fb36med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/45/edd31705317a60edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/45/0ee5bffa304f7087med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/45/aaafbece1df92835med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Zrobiłam Kubusiowi ogłoszenia na: alegratka.pl 4lapy.pl kupiepsa.pl gumtree.pl ogloszenia.tresura.pl dogs.pl pajeczyna.pl (Laura podałam twój mail musisz aktywować ogłoszenie) eoferty.com.pl
  21. Zaraz porobię mu ogłoszenia na innych portalach
  22. Znalazłam forum gończych więc zaraz tam wrzucę naszą Sonię:cool3:
  23. Maciaszku co do ogłaszania suni to na razie jest tylko tu na dogo, wszystko będzie dokładnie dogadane w niedzielę ( bo nie wiadomo jak numer kontaktowy dodać w ogłoszeniach) ponieważ : - ze względu na zniszczenia jakie Magia wyrządziła dzień przed przyjazdem ojca ten się wkurzył i zakazał na jakiś czas tymczasów, jednak że nie mogłam Soni tam zostawić zabrałam ją i dziś ojciec został postawiony przed faktem dokonanym ale wszystko gładko poszło. W związku z tym nie wiem czy zostanie u mnie tyle ile będzie trzeba (w zanadrzu w razie czego mamy dla niej załatwiony inny tymczas) jednak z tego co widzę jest bardzo grzeczna i jak wychodzę z domu to śpi cały czas, z resztą jak jestem też śpi. Jutro znikam na kilka godzin z domu i jeśli "próba" dobrze wyjdzie to mam nadzieje że zostanie aż do czasu znalezienia domku, jeśli nie to pojedzie na inny tymczas. W każdym bądź razie w poniedziałek będziemy robić sterylkę, dziś dostała tabletkę na odrobaczenie.
  24. Nikt do nas nawet nie zajrzał:-(
  25. A tutaj już u mnie w domu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/45/b9706754652198eemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/428/53060daaf409980amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/45/60c4856bce87279fmed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...