Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Tak tak przez to zamieszanie z utratą pracy zupełnie nie miałam czasu. Mam tylko pytanie już wcześniej je zadałam jaki psiak jest duży czy zmieści się na tylne siedzenia cinqucento i przy okazji czy podczas podróży nas nie zje:evil_lol:? Aha możemy zawieźć go w niedzielę godzina do uzgodnienia
  2. Dziękuję Maciaszku jak zakupię karmę to wkleję skan rachunku. Ola la dziękuję ale ty mieszkasz w Bytomiu sam dojazd trochę czasu zajmuje do tego koszt biletu na dwa miasta, nijak mi się to nie kalkuluje niestety bo poza utrzymaniem psów muszę jeszcze siebie "utrzymać" i rachunki popłacić:shake: Teraz pracowałam za niecałe 900 zł i było akurat na styk chociaż i tak od mamy zawsze pod koniec miesiąca się zapożyczam;) A teraz jeszcze takie bezrobocie jest ehh:roll:
  3. Dziewczyny są dwie pilne sprawy!! Pierwsza to to że kończy nam się karma została na najwyżej 2-3dni Po drugie pilnie szukamy Sicie domku. Karma najbardziej nam jest potrzebna nie dam rady zakupić z własnej kieszeni właśnie straciłam pracę :-(
  4. Jeśli nie macie transportu mam dwie propozycje: możemy z TZ podrzucić psiaka do Mosii za zwrotem kosztów paliwa lub jeśli wolicie mogę udostępnić auto jeśli macie kierowcę a auta wam brakuje. Tylko nie wiem czy chłopak zmieści się do cinqucento bo auto TZ poszło do kasacji i tylko to nam zostało:roll:
  5. dodałam Terriego na: e-zwierzak.pl eoferty.com allezoo.pl kupiepsa.pl 4lapy.pl przygarnijzwierzaka.pl ojej.pl pajeczyna.pl pineska.pl adopcjapsa.pl petsy.pl petworld.pl animalia.pl Na razie tyle
  6. Jestem jak najbardziej za fryzjerem, jak się Terriego wykąpie i ostrzyże to będzie śliczny:loveu: tylko jak z tą pogodą jak on na dworze siedzi, żeby biedak w nocy nie zamarzł. Ja dzisiaj porobię mu ogłoszenia na innych portalach może akurat;)
  7. Krzysiek wyluzuj. Terri potrzebuje człowieka 24h na dobę czy możesz mu to zapewnić? To że będzie z dwoma innymi psami nic nie da on potrzebuje człowieka. Po drugie jeśli Aneta zdecydowała że nie jesteś odpowiednim opiekunem dla niego to pewnie jest. Czemu po kilku dniach i jednej rozmowie telefonicznej od razu rezygnujesz jak już jotka napisała to że pies nie jest u Ciebie nie znaczy że masz przestać mu pomagać, poczytaj wątki na dogo zauważ że ludzie szukają tutaj domu psom których nigdy nie widzieli które sa na drugim końcu polski i nie jest to łatwe zwłaszcza jeśli chodzi o starsze psy czasami szukanie takiemu psu domu zajmuje nawet kilka lat a czasem w ogóle się nie udaje. Zrób Terriemu ogłoszenia, ja mogę napisać tekst chociaż nie jestem w tym najlepsza. zacznij działać jak wiele osób na tym forum ogłaszaj na necie, rozmawiaj ze znajomymi po prostu działaj na różnych frontach. I powiem Ci tak Fundacja nie jest najważniejsza i nigdy nie była powstała ona właśnie dlatego by nieść pomoc potrzebującym psom i tylko one się liczą. Gdybyś dłużej znał osoby z fundacji wiedziałbyś że dziewczyny dla psów poświęcają cały swój wolny czas. Odemnie Aneta też nie zawsze odbiera telefon bo przeważnie w danym czasie jest w "terenie" i łapie jakąś bidę, załatwia formalności fundacyjne, jest w lecznicy czy po prostu odpoczywa po całotygodniowym maratonie ratowania psów. Jeśli nie masz nic przeciwko i tak szybko się zniechęciłeś chętnie poprowadzę wątek Terriego i będę się nim "opiekować"
  8. lussi&saba dziękuję za zalogowanie się na forum. Pamiętaj jednak że decyzja o adopcji nie powinny być zbyt pochopna i powinna być zgoda wszystkich członków rodziny by później nie było nieprzyjemności. Co do kotów jak pisałam pani w schronisku powiedziała że je goni jednak w lecznicy jak byłyśmy obwąchała kontenerki z kotami i nic ale to jak wiadomo nie daje żadnej pewności jak zachowa się przy kocie w domu. Nie mam kota więc nie mam możliwości sprawdzenia no chyba że ktoś pożyczy swojego ale nie ręczę że wróci cały i zdrowy:evil_lol: Lussi&saba piszesz że ojciec nic nie wie więc powiem tak jeśli zdecydowałabyś się na adopcję Sity chciałabym porozmawiać z obojgiem rodziców bo wiadomo różnie bywa ojciec powie tak na "odczepne" ale tak naprawdę nie chce mieć drugiego psa i trzeba to uszanować. Jak możesz napisz coś o sobie skąd jesteś, jak wasza sunia zachowuje się wobec innych psów, czy rodzice zgadzają się na podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyty przed i po adopcyjne (nic strasznego ot taka zwykła rozmowa). Co zrobicie z psiakiem jeśli będziecie chcieli wyjechać np na wakacje czy pojedzie z wami czy ewentualnie ktoś zaufany się nim zaopiekuje. Ile czasu możesz poświęcić psu. Edit nie zauważyłam że mieszkasz w Katowicach 18 piętro wnioskuję że ablo na Gwiazdach albo na Tauzenie w każdym bądź razie jeśli rodzice wyrażą chęć adopcji Sity to możemy umówić się przed adopcja na jakiś spacerek zapoznaczy, wy poznacie Sitę ona waszą suczkę;)
  9. Wiecie ja nie wiem czy bym tak mogła patrzeć tym wszystkim psiakom w oczy wiedząc że muszą siedzieć w schronie. Kasia jest naprawdę twarda ja dziś się poryczałam w lecznicy jak byłam z Sitą, pan przywiózł psiaka którego potrącił samochód (biedak cały zakrwawiony, złamana łapka, kręgosłup) nie przeżył. Może poryczałam się dla tego że 2 lata temu w tym samym "pokoju przyjęć" byłam jak ten facet... dowiedziałam się że moja suczka nie żyje, na tym samym stole widziałam jak odchodzi, ehhh nieważne ale całą godzinę łzy mi ciekły a nawet tego psa nie znałam a co dopiero Maicaszek która widzi te psy, przytula, mizia nie wiem czy moja psychika by to wytrzymała. Maciaszek jest silna i to bardzo. a tak apropo Kasiu ta ulica Wiosny Ludów jest na Szopienicach? ja mogę podskoczyć tam jutro koło 16-17 i zrobić fotki tylko podaj mi numer do tej kobiety ale mam nadzieję że sprawa psiaka nie jest na cito że na dniach zostanie oddany do schronu bo jak znam siebie to pewnie w takiej sytuacji bym suczkę wzięła a TZ i sąsiedzi by mnie zabili:shake:
  10. Maciaszku pani się nie odezwała. Napisałam jej że sunia jest u mnie poprosiłam jeśli tylko ma możliwość zarejestrowania się na dogo, napisanie kilka słów o sobie i warunkach jakie może zapewnić ale cisza. Napisałam maila także do pani która była zainteresowana adopcją Telmy może akurat. Poza tym będę musiała a raczej poproszę Ciebie o zrobienie bazarku. bo nie chcę obciążać zbytnio fundacji kosztami a u weta za sitę jest już 40zł za dziś plus każde kolejne 40 zł na 3 dni zastrzyków i badanie kału a i karma mi się pomalutku kończy, dla Telmy zakupiłam jeszcze zostało ale nie wiem czy teraz dam radę zakupić bo muszę swoją sucz odrobaczyć, zaszczepić i odłożyć kasę na sterylkę a na bazarek mam fajne nowiusieńkie koszule z vistuli więc może jakaś dogomaniaczka zafunduje taką swemu TZ-towi;)
  11. A bajorko to na 3 stawach gdzie jest napis zakaz kąpieli psów ze względu na ptactwo lęgowe ale ptaków tam ani widu ani słychu a psiarze tam co chwile przychodzili tylko jakieś towarzystwo sobie tam grilla zrobiło i milka bezczelnie weszła pośród nich i się wytrzepała:evil_lol: z resztą jak większość psów które przychodziły jednak tylko do nas z tekstem że pies z rodowodem a nie wychowany tyle że Milka nie ma rodowodu więc jak im to powiedziałam to ich zatkało i siedzieli już cicho
  12. ostatnie foty: [IMG]http://images47.fotosik.pl/116/4a63450e5a772cf8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/111/f519c34b3686cfa3.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/116/3ae2d6fa17040d27med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/116/5116f275b1e0dd76.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/115/6da7591a3beb520bmed.jpg[/IMG] Tak apropo zdjęcia nie najlepsze bo tego urwisa ciężko uchwycić ciągle biega albo niucha w trawie
  13. cd [IMG]http://images37.fotosik.pl/111/ab8aae8ef8cfdc9bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/116/1be3c6dbf00651f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/115/b86f2d0a7d483029med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/116/2f4c4659273fc566.jpg[/IMG][IMG]http://images44.fotosik.pl/116/ebe433da4668b378med.jpg[/IMG]
  14. cd [IMG]http://images43.fotosik.pl/115/4fcf01cb5626235d.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/116/b5048552b3a814ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/111/24b6bcdb329909e3.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/116/85238ab2b942835cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/116/78c2c8dee9c23849.jpg[/IMG]
  15. udał się udał właśnie zgrywam fotki na kompa. Sita wody się nie boi ale chętnie też do niej nie wskakuje a jak już wskoczyła to nie pływała tylko skakała właśnie jak królik. Dodatkowo dziś byliśmy u weta bo mnie niepokoiła ta jej ciągła biegunka do tego brzuszek miała twardy jak balon no i prawdopodobnie jest zarobaczona. Dostała zastrzyki, tabletki do domu i przez 3 dni musimy na zastrzyki jeździć i zrobić badanie kału. ale humor jej dopisuje więc jakoś bardzo jej to nie przeszkadza ale mnie martwiło więc wolałam sprawdzić. Do tego przy okazji zobaczyłam że w schronisku źle wypisali zaświadczenie o wściekliźnie bo jest tam wpisane że suka ma ok 3 lat. Z tego całego pisana kilka zdjęć już się zgrało na fotosik więc wstawiam ale ostrzegam troszkę ich jest (w sumie zrobiłam 120 fotek ale nie wszystkie wyszły) Pierwsze pływanko: [IMG]http://images44.fotosik.pl/116/a2f2e49b66fdcc6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/115/aa08aaa870041e6dmed.jpg[/IMG] złapałyśmy patyczek: [IMG]http://images37.fotosik.pl/111/aae3524c336ebd9emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/111/5aa7c1075221b3bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/111/acbb2a15f00f55da.jpg[/IMG] Reszta zdjęć jak się załaduje
  16. Wszyscy chyba na majówkę wybyli no nic my po malutku też się się zbieramy ale.....z psami na spacer grill był wczoraj:loveu:
  17. No i pojawiło się pierwsze spięcie między psiakami. Na obiadek dostały ryż z mięskiem kiedy skończyły jeść poszły posprawdzać sobie miski na wzajem no i wtedy Sita niespodziewanie wróciła do swojej Milka warkła i się posprzeczały szczekając i warcząc ale na szczęście się nie pogryzły. TZ przekonałam do wypadu na muchowiec zwłaszcza że Milce cieczka już minęła szybciej niż się spodziewałam więc wybieramy się ok 16 na dłuugi spacer połączony obowiązkowo z kąpielą wodna. Akumulatorki już się ładują. To będzie test pływacki dla Sity zobaczymy czy woda jej służy:lol:
  18. Podnosimy Terriego Nikt do niego nie zagląda nawet założyciel wątku:shake: a biedak pilnie potrzebuje swojego człowieka
  19. ogłoszenia zrobione na: alegratka.pl gumtree.pl e-zwierzak.pl kupiepsa.pl 4lapy.pl mojpupil.pl przygarnijzwierzaka.pl allezoo.pl eoferty.com ojej.pl pajeczyna.pl pineska.pl zoonet.pl adopcjapsa.pl petsy.pl petworld.pl animalia.pl pchlitarg.info.pl ehh na razie tyle
  20. W pierwszy majowy dzień podnosimy naszego Siciaka i zaraz zabierzemy się za ogłoszenia szkoda że nikt nam nie chce w tym pomóc:roll:
  21. tak jak ta machina:evil_lol: Ale to jest Sita od Strita bo ma takiego śmiesznego strita w oczku a z językami obcymi nie ma to nic wspólnego bo ona tylko po polsku rozumie:loveu:
  22. Byłyśmy na wieczornym spacerku, spuściliśmy ze smyczy na ogrodzonym terenie, Sita się pilnuje za piłeczką biegała jak szalona jedna troszkę psiaków jeszcze spacerowało więc odwracaliśmy jej uwagę od nich piłką i się udawało. z piłeczką podbiega ale od razu nie oddaje, troszkę pokrąży i jak widzi że nie zabieramy to sama ją wypluwa. W drodze do domku już szła bez smyczy (kawałek od boiska bo tylko jakieś 100m)grzecznie szła a raczej biegała w koło. A co do weta jeśli się uda to jeszcze jutro po pracy z nią podskoczę, jeśli nie to będziemy musiały wstrzymać się do poniedziałku.
  23. Tak moja panienka ma wątek tylko proszę mi tu z zezolkami nie wyjeżdżać :mad: Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sita-piekna-8-miesieczna-panienka-szuka-ds-136596/[/url]
  24. Olu ja wiedziałam że Lajla znajdzie swoich państwo może ta pani od której szybko wróciła nie była jej przeznaczona... Mam nadzieje że Lajla bedzie szczęśliwa i będziemy mogli liczyć na fotki:loveu:
×
×
  • Create New...