-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
Sita doczekała się swojego człowieka...już w nowym domku;)
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Ale oni chcą szczeniaka:roll: pisałam to we wcześniejszym poście . Tzn myślę że taki do pół roku może być -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny w piątek Frelcia wraca do kliniki bo rehabilitację ma w czwartek ostatni raz. Ja ciągle biję się z myślami ale cholercia nie dam rady. Od poniedziałku muszę porządnie się wziąść za szukanie pracy do tego przyjeżdża do mnie kolejny tymczas dominant nie dam rady podjąć się tego wszystkiego na raz i mimo że od początku się umawialiśmy na 2 tygodnie Freli u mnie to źle się z tym czuje że ona biedna będzie siedzieć w klinice:-( Nie chcę by cała praca poszła na marnę ale z drugiej stronyco mogę zrobić. Proszę niech ktoś zrobi ogłoszenie wywieszę je na dniach psa, do tego mogę porobić jej ogłoszenia tylko potrzebuje tekstu do ogłoszeń -
Sita doczekała się swojego człowieka...już w nowym domku;)
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Niestety domek chcę mniejszego psiaka chociaż Siciak się im spodobał ale jest za duża. ni szukają gabarytowo małego takiego jakby "niskopodłogowego" psiaka coś w stylu Telmy albo mniejszego. Zaprosiłam ich na akcje w Silesii powiedzieli że się zjawią, jutro mają jechać jeszcze do schronu w Chorzowie i jeśli nic "malutkiego" nie znajdą to na akcji mają być b na pewno jakieś szczeniorki będą wiec jeśli nie Sita to przynajmniej może jakiś psiak skorzysta a ja będę go mieć na oku bo pan mieszka na tej samej ulicy co ja tylko 2 bloki dalej:lol: -
Sita doczekała się swojego człowieka...już w nowym domku;)
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Z Siciakiem idziemy dopiero dziś. Od kilku dni znowu mam problemy zdrowotne a wczoraj wieczorem już tak mnie zmogło że nie byłam się w stanie ruszyć, całą noc nie spałam wstałam dziś o 4 w trochę lepszym stanie niż wczoraj więc zafundowałam chociaż psiakom wczesno poranny spacer. Ehh chyba pierwszy raz tak wcześnie na dogo zaglądam -
Sita doczekała się swojego człowieka...już w nowym domku;)
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
A ja przybiegam z informacją że Siciak idzie się dzisiaj pokazać chętnemu domkowi. Zaczepiła mnie znajoma w sklepie że szuka dla ojca psa najlepiej szczeniaka który jako dorosły nie urośnie duży i ma być suczka. Ojciec na emeryturze mieszka 2 bloki ode mnie:lol:. Więc zaczęłam mówić o Sicie. bo przecież młoda nie duża już nie urośnie i już w domku wychowana jako tako i talon na sterylkę będzie etc. No zobaczymy czy coś z tego wyjdzie a jak nie to będziemy szukać szczeniaka. Ale nie zapeszajmy i trzymajmy kciuki:loveu: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Od wczoraj nie było mnie na kompie. Jak najbardziej dziś jest rehabilitacja tylko nie wiem czy twój TZ umawiał się na jakąś konkretną godzinę. Wczoraj byliśmy na zastrzykach. Wszyscy weci już Frelcie znają i się dziwią że tak szybko na nogi stanęła bo teraz śmiało i w miarę pewnie chodzi a i po domku zaczęła pomalutku spacerować, przyszła sama do nas do 2 pokoju jak tam siedzieliśmy i na spacerki chodzimy ładnie na smyczce przypiętej do szelek podtrzymywanie absolutnie nie jest konieczne:loveu: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nigdzie nie ma carboxylazy więc dostaje tylko Nivalin i co drugi dzień Catosal. Myśmy za Nivalin i Catosal płacili 27zł a za sam Nivalin nie wiem ile trzeba spytać ihabe -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Za zdjęcia nie mnie dziękować bo ich nie robiłam:oops: Frelcia była dziś na rehabilitacji i zastrzyku. Rehabilitacja będzie teraz odbywała się co dwa dni tak zadecydowała pani Halinka. Co do chodzenia Frelci nie chcę się powtarzać ale jest coraz lepiej śmiga jak malutki traktorek coraz pewniej TZ ihabe miał problem dzisiaj ze zrobieniem zdjęć bo Frelcia ciągle w ruchu i chodziła w tą i spowrotem bez podtrzymywania -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i klops:roll: Chciałam zrobić krótki filmik by wam pokazać jak Frelcia ładnie sama wstaje i nic z tego a wiecie dlaczego...pewnie nie to wam powiem:loveu: Poszłam do kuchni przygotować późną kolację dla psiaków no i jak miski były pełne poszłam do toalety bo mi się zachciało:oops: a że sama w domu jestem to drzwi zostawiłam uchylone i patrzę a Frelcia najwyraźniej już wyniuchała co się szykuje i się podniosła. a w kuchni już przygotowane żarełko w misce i kamerka włączona i nic z tego. ale nawet wyszła nieśmiało na przedpokój i zerkała do kuchni. Po chwili szybko ładnie zawróciła bez żadnego zachwiania czy przewrotki. Po zjedzeniu michy (ja w kuchni byłam) spoglądam a ona znów łepek z pokoju wychyliła i zerka a przy tym nieśmiało ogonkiem merdała. Powiem wam że aż mi łzy do oczu napłynęły, niesamowity widok zwłaszcza że jeszcze niedawno w ogóle nie chodziła. Co do jedzonka z suchym dalej problem nawet z tą eukanubą woli mokre więc ma puchy i zakupiłam u mnie w mięsnym zapas batonów mięsnych (tak to nazywam)i też wsuwa tak jak puchy -
Sita doczekała się swojego człowieka...już w nowym domku;)
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Banerek tak na szybko dla naszego Siciaka:oops: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/signaturepics/sigpic83551_16.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/signaturepics/sigpic83551_15.gif[/IMG] -
Sita doczekała się swojego człowieka...już w nowym domku;)
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
hehehe nie no glancu nie było ale za to qpa zrobiona w domu:roll: Siciak troszkę się nam rozbrykał i co jakiś czas coś zwędzi ze stołu wiec trzeba pilnować by nic co nadaje się do jedzenie nie znajdowało się w jej zasięgu, poza tym jest grzeczniutka no tylko troszkę jeszcze głupawka jej na spacerach sie włącza i jak się ją spuści ze smyczy to trzeba poczekać z 15 min kiedy to ciągle biega jak szalona i na nic nie reaguje ale są tego plusy bo na innych ludzi i psy też uwagi nie zwraca tylko biega i biega. Po tych jakos tak 15 minutach jak się jako tako wybiega rzucamy patyczek czy to piłeczkę jeszcze z 10-15 min non stop i już w miarę spokojnie wracamy do domku grzecznie bez smyczki jednak jak dla niej to i tak stanowczo za mało przecie w niej krew husky płynie:evil_lol:. Dal niej najlepszy byłby dom z aktywnymi ludźmi którzy mogliby przynajmniej na jeden spacer iść z nią na min godzinę czy półtorej a jeszcze lepiej dom z ogrodem ehh marzy się człowiekowi:roll:. Pozatym jutro kończy się nam allegro mamy 2 obserwatorów może akurat ktoś się odezwie bo jak na razie to tylko dostaje maile w sprawie szczeniaków z przed 3-4 miesięcy... czy ci ludzie w ogóle patrzą na daty ogłoszeń:shake: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie widać na zdjęciach stojącą Frelcie a raczej wyrywająca się w stronę domu. a ten szaliczek pod brzuszkiem był tylko przezemnie trzymany o tak Frelcia tak naprawdę sama stała:loveu:. Na rehabilitację pojedzie jutro TZ ihabe za co serdecznie dziękujemy. Trzeba pomyśleć już pomalutku nad kolejnym tygodniem i zacząć robić grafik bo przecież trzeba dać odpocząć Piotrkowi:oops: -
Nie chciałam zakładać nowego tematu więc wkleję tutaj: [quote]SUCZKA 2 LETNIA POSIADA SZCZEPIENIE WSCIEKLIZNY CZUJNA ALE NIE AGRESYWNA INFORMACJA DLA INTELIGĘTNYCH INACZEJ SUCZKA JEST ZADBANA I W DOBRYCH WARUNKACH POTWIERDZONYCH PRZEZ GLÓWNEGO INSPEKTORA WETENERYNARI RASA DOPUSZCZONA DOSPRZEDAZY W POLSCE[/quote]i drugie ogłoszenie tego samego użytkownika: [quote]PIES 4 LETNI POSIADA SZCZEPIENIE WSCIEKLIZNY CZUJNY ALE NIE AGRESYWNY INFORMACJA DLA INTELIGĘTNYCH INACZEJ PIES JEST ZADBANY I W DOBRYCH WARUNKACH POTWIERDZONYCH PRZEZ GLÓWNEGO INSPEKTORA WETENERYNARI RASA DOPUSZCZONA DOSPRZEDAZY W POLSCE[/quote]Czyżby ci inteligętni inaczej to my?? A oto te super warunki: [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/634/12/69/634126932[/IMG] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/634/12/69/634126932_1[/IMG] Psy na szczęście są do oddania za darmo może mógłby ktoś poinformować ludzi od rasy?
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Byłyśmy dziś u weta dostałam Nivalin i Catosal jednak nie mieli Carboxylazy(dobrze że cokolwiek było bo w innych lecznicach nie wiedzieć czemu też nie było żadnego). Wet powiedział żebym się nie martwiła bo b12(witaminę jeśli się nie przesłyszałam) posiada także Nivalin. Dodatkowo zapytał czemu sunia nie dostaje sterydów bo to one powinny być podstawą leczenia nie wiedziałam co odpowiedzieć:oops: Zapłaciliśmy27zł. W domku Frelcia wstaje już za każdym razem jak widzi że idę z michą. Z auta jak wysiada to ma tyle energi że prawie zostałam stratowana:evil_lol: Do klatki też idzie mogę powiedzieć pewnie chwiejąc tyłkiem delikatnie. Łapki i plecki wymasowane. Zaraz zabierzemy się za rozciąganie łapek. Ze zdjęciami kiepsko bo nie mam żadnych akumulatorków bo TZ wszystkie mi porwał ale czegoś poszukam bo chcę wam tą pannicę pokazać w całej okazałości;) -
A ja potwierdzam będziemy jak zawsze zarówno w sobotę i niedziele z Siciakiem (domek zrezygnował) I powiem waż że Telma też będzie:loveu: Pani przyjdzie z nią nas odwiedzić:loveu:
-
Sita doczekała się swojego człowieka...już w nowym domku;)
Gisic87 replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
Niestety Siciak nie będzie miał tego nowego domku. Ludzie nie chcą ryzykować i wolą szczeniaka:roll: Ale nic straconego na dniach psa na pewno znajdzie domek wierze w to:loveu: Poza tym u nas bez zmian Siciak szaleje co jakiś czas kradnie jakieś fanty dziś pod moją 10min nieobecność ukradła masło:mad:. Specjalnie wyciągnęłam je z lodówki by nie było tak twarde bo masełko czosnkowe chciałam se zrobić a tu wracam i masła nie ma leży papierek tylko na pogryzionym legowisku:mad: Ona wie że źle robi bo jak tylko weszłam do domu nie przywitała mnie tylko siedziałą spokojnie z głową spuszczoną. Poza masłem była jeszcze wczoraj szmatka do wycierania kurzu. więc wniosek jest jeden w nowym domku nie może być niewielkich przedmiotów które zainteresują psiaka w zasięgu jego pyska;) -
[quote name='bea_m']Gisic sie uda bo ma dośiadczenie z dalmatami :cool3: Ten domek w krórym jest Frugo to dobrzy ludzie ale na za dużo pozwolili mu i teraz nie dają rady bo pies teraz uważa się za królowca :roll: A jak będą problemy to ja jestem dostępna i służę pomocą :evil_lol:[/quote] Doświadczenie mam ale tylko z dalmatowymi panienkami z chłopem nie wiem jak będzie ale powinniśmy dać sobie radę w razie czego skorzystam z pomocy;)
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piszę dopiero teraz bo po 20 dopiero do domu dotarłam. Rehabilitacja dziś została odwołana jutro pani Halinka nie może bo chce w końcu cokolwiek w domu zrobić. W niedziele ma ktoś być koło 11 może nawet wcześniej tylko najpierw trzeba przedzwonić. Na zastrzykach dziś nie byliśmy:oops: od 16 nie było mnie w domu. Jutro od razu po szkoleniu podjedziemy tutaj u mnie na zastrzyki tylko powiedzcie ile one mniej więcej kosztują bym się przygotowała na wydatek. Czy poprosić o fakturę czy zwykły kwitek rachunku wystarczy? Frelcia kupkę ładnie robi raz dziennie. Dzisiaj znów jak widziała że idę z michą do pokoju od razu się podniosła, zjadła na stojąco później usiadła i po chwili w przeciągu sekundy znów się podniosła i pochodziła po pokoju. Coraz częściej i głośniej popiskuje jak widzi bawiące się psiaki. Karmę wcina ale tylko puchy bo jak wymieszałam z suchą to i tak powybierała to co smakowitsze no w ostateczności parę granulek zje. -
Figa proszę daruj sobie teksty w tym stylu. Zdjęcia są ok, z Ambrą na temat Desti i Bemol która ją zabrała rozmawiałam i absolutnie nie mam nic do Bemol którą ją zabrała ale do Danki za te wszystkie kłamstwa, mataczenie, oskarżanie etc. Z resztą same się przekonałyście z kim macie do czynienia szkoda tylko że tak późno przejrzałyście na oczy ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale... Cieszę się że są zdjęcia Desti i jest już w swoim domku. Ambro odezwę się do Ciebie na gg;). Pozdrawiam
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ehh pewnie większość z was w pracy siedzi a transportu jak nie było tak nie ma czekam do 16 i dzwonię do p Halinki by odwołać dzisiejszą rehabilitację i umówić się na jutro i uciekam na prawko -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ludziska co robimy? Jan na 16 idę na to prawko nie wiem czy mam czekać i się spóźnić czy jak czy odwołać rehabilitację bo nie wiem:shake: Od przyszłego tygodnia będziemy musiały uzgodnić kto w jakie dni mógłby jechać z dziewczyną a w jakie dni potrzebny transport by wcześniej zacząć szukać Trzeba zrobić grafik. Co mam robić teraz nie chcę podejmować decyzji bez was ale ja nikogo tak na szybko nie znalazłam. Jutro mogę jechać z Frelą nie ma problemu rozmawiałam już z TZ ale nie wcześniej niż na 17 bo w południe na szkolenie idę a dziś?? -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pytałam naszej Anety ale ona nie da rady jechać z suczką jest w Gliwicach:roll: A transport potrzebny napisałam w dwóch tematach z prośbą ale cisza jak na razie a czasu coraz mniej:shake: -
Przepraszam że się tak wcinam ale PILNIE potrzebujemy na dzisiaj osoby z samochodem by zawieźć suczkę na rehabilitację i z nią tam posiedzieć 2 godzinki a później do weta na zastrzyki. Ja nie mam jak pojechać bo idę na prawko. Rehabilitacja jest na 17:15 do weta można podjechać przed jak i zarówno po zabiegach. A tutaj wątek suczki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszka-frela-chcialaby-chodzic-zbieramy-na-leczenie-rehabilitacje-137005/index11.html"]staruszka Frela chciałaby chodzić ! Zbieramy na leczenie i rehabilitację !![/URL]
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
Gisic87 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Frelcia ma być na rehabilitacji o 17:15 wcześniej do weta trzeba podskoczyć na zastrzyki. Ja prawko mam na 16 jednak mogę się troszkę spóźnić ale nie mogę opuścić całej teorii bo cholerka jedna jest obowiązkowa. A odbiegając od transportu Freli dzisiaj znów się podniosła tylko teraz z pozycji leżącej jak podchodziłam z miską żarełka:loveu: