-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
Agucha, Kisiaraf możecie mi podać numer telefonu do osoby u której suczka przebywa? Załatwiłam jako transport mojego TZ będzie po mnie koło 15 więc na 16 wyrobiłabym się odebrać suczkę od dziewczyny czy to nie będzie zbyt późno? Ewentualnie odebrałabym sunię wcześniej i później do schronu byśmy pojechali TZ zostałby w aucie z sunia a ja poszłabym do schronu. Komu mam zapłacić za wykup suczki? Ja nic o transporcie płatnym nie wiem wczoraj tylko było uzgodnione że psy odbieram a skoro nie ma sznaucerkowatej dziewczynki to nie wiem
-
Kurcze jak to wszystko jest pomieszane ja już się gubię czyli wyciągnęła tylko tą jedną sunię? Do której jest schron otwarty? Czarną sunię odbiorę gdzieś na trasie ale może udałoby mi się później podjechać jeszcze do schronu i sprawdzić, ja tam nigdy nie byłam więc mnie nie znają. Kurcze zakręcona teraz jestem na maksa odwoluje kolegę załatwiam TZ na transport teraz zaś kombinuję kurczę oni mnie chyba kiedyś wyklną
-
Właśnie weszłam na dogo u mnie sprawa z transportem wygląda tak że mogę podjechać bezpośrednio do schronu koło 16:30 (znajomy zwolni się wcześniej z pracy i będzie u mnie o 16) albo koło 16:30 zabierzemy je gdzieś po drodze bądź ktoś jest w stanie dowieźć je bezpośrednio do mnie to już jak wam wygodniej. Pieniążki na wykup tych starszych psiaków mam tylko muszę do banku skoczyć i je wypłacić bądź przelać komuś na konto tylko musimy się dogadać co i jak kto wyciąga psiaki by nie było zbędnego zamieszania już
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Gisic87 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Jejku ona jest cudowna z resztą już to dziś ode mnie usłyszałaś i powiem ci w sekrecie jakby Ci się kiedyś tymczas zwolnił to weź mnie tam u siebie w kolejce dopisz;) chciałabym być tak rozpieszczana -
[quote name='jusstyna85']Przez to,że nie mogłam szybko wyciągnąć z tego samego Schroniska,z którego jest sunia,straciłam awaryjny DT dla niego do niedzieli... czy ktoś nie może go/jej przetrzymać do niedzieli? jest mały,łagodny,pogodny...On nie przeżyje wizyty weta... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-w-KARCERZE-%C5%9AMIERCI-naznaczone-U%C5%9APIENIEM-ich-%C5%BCycie-zale%C5%BCy-od-nas?p=14680937#post14680937[/URL][/QUOTE] Jeśli tylko do niedzieli to mogę go przetrzymać przy okazji oba psaki razem do mnie przyjechały. Leni356 już nie głową malawaszka zaręcza a nogą:evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']Gisic jest z Katowic wiec rzut beretem - za jej tymczas ręczę głową :lol: jak ktoś nie zna :roll:[/QUOTE] Ręczysz głową czy aby na pewno:cool3: nie no to żart z mojej strony dla rozluźnienia atmosfery:oops: Sunię możecie przywieźć choćby jutro. Ja całe dnie jestem w domu obecnie nie pracuję więc i czas dla tymczasów mam
-
Ja jestem z Katowic co do mojej działalności mogą wypowiedzieć się osoby z fundacji sos dla zwierząt a także schroniska w katowicach przez 3 lata miałam u siebie na dt ok 30 psów głównie suczek bo moja Milka psy nie bardzo akceptuje. Nie czytałam dokładnie ale wiem że coś się pochrzaniło z tymczasem jakieś choróbsko tam czy cuś. Obecnie moja sucz ma cieczkę i cięta na inne psy przez pierwsze dni w tej chwili na szczęście jej już przechodzi i mam spokój. za ok 1,5-2 tyg mam zabierać suczkę filowatą na dt ale tymczasy w ilości więcej niż jeden mi nie straszne miałam swego czasu 3 +moja własna na DT i daliśmy radę jednak karma i wet musiałyby być opłacone bo mnie na to najzwyczajniej nie stać:oops:
-
Napisałam maila do polsatu i tvn może to coś da:roll: jeśli nie powinnam to z góry przepraszam:oops: