-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za odwiedzenie wątku:loveu: Ojj coś o tym raju u Renatki wiem bo jest tam babulinka z naszego schronu którą też Renatce wysłaliśmy, ona kocha staruszki:loveu: I nie wiem jak wy ale ja zarezerwowałam już sobie u niej emeryturą bo gdzie indziej będę tak rozpieszczana:evil_lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oba psiaki pojadą w niedzielę na tymczas do Renata5 do Warszawy. Ja zabrałam je tylko na krótkie dt bo wiadomo liczył się czas by jak najszybciej zostały zabrane ze schronu. Czy transport do wawy jest bezpłatny nie wiem no i przy okazji musiałabym wiedzieć o której jest godzinie bo to w sumie już po jutrze a ja też jeszcze nic nie wiem:roll: Co do wpłat najważniejsze to wysterylizować sunię bo Renatka ma paru chłopców psich w domu i jak przyjedzie cieczka może być nie ciekawie więc to jest priorytet ale myślę że można by czarnulkę na tą akcje sterylkową wpisać tylko to już Renatka musi wiedzieć jaki koszt jest sterylki i gdzie ona się odbędzie bo trzeba podać lecznicę. No i psiaki trzeba zaszczepić i nieszczęsne ząbki sprawdzić. Najlepiej będzie jak Renata5 wejdzie na watek i napisze dokładnie ile za tymczas oraz mniej więcej koszt sterylki by było wiadomo ile potrzebujemy -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziadzio ma na imię Kajtek a czarna nie ma imienia pewnie Renatka coś wymyśli jak do niej dojadą -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziewczyną może wpiszmy czarną na listę do tych sterylek tylko Renata musiałaby wiedzieć jaki to jest mniej więcej koszt w lecznicy i chyba najpierw wyłożyć z własnych by później na podstawie faktury dostała zwrot, nie wiem musiałabym ten wątek ze sterylkami dokładnie poczytać -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy:loveu::loveu::loveu: Justyna85 prześle numer konta;) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mogę wysłać zdjęcia -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justyna mysza2 już mi przesłała na razie 30pw wysłane biorę się za resztę -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
zaświadczenie o wściekliźnie czarnej niby mam bo została z tym zaświadczeniem wydana, data szczepienia jest wpisana 29.12.09. Do uciekinierki też np dostałam zaświadczenie i kartę informacyjną z numerem kartoteki i identyfikatora co jest o tyle dziwne że suka nie miała w boksie żadnej obroży czy numerka po którym można mieć pewność że to ten pies a raczej nie była w schronie jedynym czarno białym psem. Justyna jak możesz prześlij mi tekst jaki wysyłasz na pw do osób to też troszkę porozsyłam -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oj no uciekłam wcześniej spać a pobudkę miałam o 5 rano:shake: Obudził mnie okropny "zapaszek" otworzyłam oczy i dziwiłam się czemu Milka nie śpi na swoim fotelu tylko na ziemi, zawołałam i zobaczyłam czemu cały zadek w kupie i podłoga wokół też:shake: Dziewczyna dostała okropnej biegunki a że twardo spałam to mnie nawet jak obudzić nie miała, na szybko najpierw wyszłam z całą trójką na dwór wszystkie pięknie się załatwiły wróciliśmy i dziadunio mimo załatwienia się na dworze chodził i mi zaczął teren znaczyć. Nie wiedziałam w co najpierw ręce włożyć. Najpierw oczyściłam Milkę porządnie później psiaki do pokoju zamknęłam i zaczęłam sprzątać i tak bite 2 godziny musiałam dokładnie umyć i zdezynfekować podłogi, bok fotela też i tak latałam z mopem i odświeżaczem powietrza, gdy już jakoś ogarnęłam i zapaczek w miarę się ulotnił po przewietrzeniu całego domu wypuściłam psiaki i dziadzio mi znowu polazł znaczyć teren więc znów z mopem musiałam latać. Wyskoczyłam na ok godzinkę poszukać uciekinierki ale dalej ani śladu:shake: psy na szczęście grzecznie zostały w domu.Później zdrzemnęłam się jeszcze na chwilę znowu spacerek z psiurkami i na razie jest ok. Dziadzio nie piszczy ani nie daje znać że chce na dwór za to dziewczyna piszczy i lata w koło mnie. Poza tym czarna grzecznie chodzi na smyczy tuż przy nodze jedynie załatwić potrzeby odchodzi dalej do tego ja przyzwyczajona już jestem że puszcza psy pierwsze przez drzwi bo tak jakoś się przyjęło i mi wygodniej a czarna właśnie nie ona grzecznie czeka aż ludź przejdzie pierwszy dopiero później ona. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Skąd ja to znam????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Znasz bo ty jesteś wybudzana czy to ty wybudzasz bo to różnica:diabloti: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oj nie ma co zazdrościć moja osobista na szczęście nie chrapie chociaż TZ to nadrabia za 10 chyba i czasem wysiadam i spać pół nocy nie mogę aż w końcu padam ze zmęcznia TZ za to nie wyspany bo przez wcześniejsze pół nocy co 5 minut go wybudzam jak tylko chrapać zaczyna:P A oto nasz 16 letni Dziaduś latający za zabawką;) Najlepiej wyłączcie dźwięk:P [url]http://www.youtube.com/watch?v=xeDZY0-nkrQ[/url] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziadzio jest przekochany budzi się na każdy mój ruch jak wstaję i leci za mną nawet do toalety;) a później jak siądę przez chwilę siedzi cichutko popiskując i prosząc o głaskanie aż w końcu się kładzie i zasypia. Czarna też uwielbia się tulić ale z niej chyba bardziej taka indywidualistka od 2 godzin ma nas gdzieś, Milka rozłożyła się na łóżku więc ta polazła do drugiego pokoju i co jakiś czas tylko można usłyszeć chrapanie:lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tak sobie siedzę i spać nie mogę to i z dziaduniem sobie na ziemi posiedziałam i przy okazji popstrykaliśmy sobie zdjęcia. Jak dla mnie on nie ma 16lat albo tak młodo się zachowuje. Dziadziuś zaczął się ze mną bawić może i forma nie szczeniakowata ale cieszył się i szalał w koło zaczepiając mnie no i te ząbki przednie ma w miarę dobre w porównaniu z ratlerkowatą babulinką która zęby miała okropne no i w większości po prostu ich nie było. Z resztą sami możecie zobaczyć: Te ząbki z tyłu w gorszym stanie ale lepsze niż u młodszej czarnulki: [IMG]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/DziadekICzarna#5473460293377014930[/IMG][IMG]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/DziadekICzarna#5473460293377014930[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_WjIx7xPJI/AAAAAAAABrc/JggMA9AMIXw/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20035.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_WiySFS_MI/AAAAAAAABrQ/qkMiH9G567E/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20025.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_Wi-hncjxI/AAAAAAAABrY/Z6rZiV46-bc/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20032.jpg[/IMG] kto ma najdłuższy język na świecie oczywiście że Dziadzio vel Kajtuś:evil_lol: -
Daleko raczej nie bo w końcu ten lasek kończy się siatką za którą jest A4 chyba że zawróciła i pobiegła w kierunku Adama tam jest ogromny las albo w kierunku Karliczka ale tam sa głównie tylko bloki wiec dla niej zbyt sterusjąco mi sie wydaje. Ona albo dalej siedzi gdzieś w tych chaszczach albo zawróciła i pobiegła właśnie w stronę tego lasu który jest w przeciwnym kierunku,oby nie bo tam w życiu jej nie znajdziemy zbyt ogromny teren który łączy się z innym osiedlem a także Mysłowicami, teren nie do ogarnięcia...
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No i tak może być do tego zarobaczony okropnie brzuchol wielki "napęczniły" jak u szczeniaków jutro dam obu psiakom tabletkę na odrobaczenie bo pewnie tego "syfu" w sobie troszkę mają. Ula przy okazji mogłabyś zajrzeć na ten wątek i coś doradzić: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185925-Panicznie-przera%C5%BCona-ma%C5%82a-suczka-mia%C5%82a-trafi%C4%87-na-DT-uciek%C5%82a-potrzebna-pomoc-Katowic"]http://www.dogomania.pl/threads/185925-Panicznie-przera%C5%BCona-ma%C5%82a-suczka-mia%C5%82a-trafi%C4%87-na-DT-uciek%C5%82a-potrzebna-pomoc-Katowic[/URL] Tą sunie zabrałam wczoraj na dt i od razu zwiała nie wiem co robić i jak może masz jakieś pomysły? -
Rozmawiałam z jedną osobą która taką łapkę mogłaby mi pożyczyć ale to najpierw muszę mieć pewność że sunia jest gdzieś w okolicy i w razie czego co godzinkę jakoś doglądać bo że tak powiem buszują tam menele, bezdomni, dzieci etc i ktoś mógłby tą klatkę zwinąć, zamknąć etc różne przypadki są a ryzykować też nie warto. No nic jutro pójdę znów jedzonko zostawie rozejrzę się oby się znalazła. Co do łapania jeśli sama nie podleci na co szanse nikłe to łapać nie będę bo się bardziej zestresuje, musiałaby nabrać chociaż minimalnie do mnie zaufania tylko jak skoro u niej ludzie pewnie na starcie sa skreśleni i traktowani jak wróg numer jeden:/
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ale ten dziadzio vel Kajtek wybredny ugotowałam psiakom ryż z mieskiem z kurczaka wszystkie opędzlowały miski do pełna poza dziadziem bo ten wybrał tylko najlepsze kawałki czyli mięsko a ryż zostawił nietknięty:roll: Za chwilkę wychodzimy na ostatni spacerek dzisiaj -
Niestety byłam z rana i nie było suni nigdzie przeszłam okolicę kilka razy później przyjechał do mnie kolejny psiak i ze względu na cała 3 nie miałam jak wyjść jedynie spotkałam chłopców których prosiłam wczoraj o pomoc dzisiaj również chodzili w tych rejonach ale nic. Jedynie z rana zostawiłam znów trochę karmy i tyle. Jutro kolejne poszukiwania, wybiorę się z jednym z psiaków i pochodzimy może ją znajdziemy a nawet jeśli to nie wiem co zrobić znaczy wiadomo nie gonić nie próbować złapać, może głodna albo na widok psa podejdzie ale co dalej? Ehh jak dla mnie naprawdę to porażka. teraz po czasie myślę sobie można było najpierw jednego spa zabrać do domu i na spokojnie przyjść po drugiego można było zrobić coś inaczej no ale teraz za późno mogę jedynie gdybać:-(
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No wyglądał nieciekawie teraz lepiej chociaż i tak jeszcze podczas zdjęć nie wysechł do końca ale jak go wyczeszemy to będzie śliczny;) Imię to myślę że powinna zdecydować Renatka bo to u niej będzie psiak. Troszkę zamieszania było jak pan wszedł do schronu mówiąc o psie, ja mu mówiłam by czekał przed schronem no ale wyszło jak wyszło ważne że psiak cały i zdrowy do mnie dotarł;) Terenia1 dziękujemy:) -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Gisic87 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
jakby co ja ustąpię miejsca kolejnym staruszką bo ja to młoda jeszcze jestem ale taka emeryturka u Ciebie to mi się marzy;) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No i zdjęcia czarnej dziewczynki bidulka boi się aparatu na sam widok odchodziła wystraszona więc tylko 3 zdjęcia mam: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_VxuiqNMVI/AAAAAAAABqk/_k7l1jY6Q04/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20006.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_VxnWesCAI/AAAAAAAABqg/1Jqw-P7qjLM/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20004.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_VyBBKyqMI/AAAAAAAABqw/FDTCDTsOglQ/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20019.jpg[/IMG] Dziewczynka ma na żywo takie łapencie brązowe jak na ostatnim zdjęciu przy zadku na łapkach też takie są;) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No to zrobiłam sobie przed chwilą bieg na czas:evil_lol: Dałam Czarnej pasztecik z suchą do miseczki bo samej suchej to przecież ona nie tknie i pędem do sklepu na szybko jakieś zakupy zrobić i baterie co bym mogła pstryknąć jakieś fotki, następnie powrót do domu kolejna porcyjka żarełka i pędem z Milką na siku co by Czarna zbytnio nie zdążyła pohałasować i na szczęście udało się był spokój;) Co do imion ja na staruszka mówię Dziadek chociaż wcale chyba taki stary nie jest jak ciągle mi Milkę zaczepia bo ona przecież cieczkę ma:mad:i nawet za nią na łóżko wskakuje i ciągle muszę odpędzać go ale stanowczo powiedziane nie starcza na jakieś 5 minut, w nocy pewnie będę musiała ulokować jakoś psiaki co by nie doszło do kopulacji:roll: Teraz gotuje psiakom ryż a do tego dam mięsko z kurczaczka bo Dziadzio suchej nawet nie powąchał. Czarna dziewczynka bidulka boi się aparatu więc nie chciałam jej zbytnio stresować a Dziadek to mi za Milką lata ehh No i fotki na razie tak na szybko bo nie chcę ich stresować: Najpierw Dziadeczek: [IMG]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/DziadekICzarna#5473405646763831442[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_Vxb7b5sJI/AAAAAAAABqY/N4tf0pJIwpg/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_VxkEvkwEI/AAAAAAAABqc/dkdMCYgBBzI/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20003.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_Vx7Oe_BxI/AAAAAAAABqs/WGpujoS9dug/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20012.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_Vx0G-cYPI/AAAAAAAABqo/aF2eXqCNm3E/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20007.jpg[/IMG] Na łóżko do Milki wskoczył sam i wybaczcie za jakość łóżka ale ono jest przeznaczone głównie dla psów ja już zrezygnowałam ze spania ze wszystkimi na jednoosobowym i to jest do ich wyłącznej dyspozycji a te zadrapania po dobermance są, młoda się przeciągała i tak niefortunnie pazurami zahaczyła:roll: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To chyba trzeba zapytać Renatki jeśli o koszty chodzi