Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Asior nie ma samochodu - może coś by wykombinowała, poprosiła kogoś. To bardzo pilne.[/QUOTE] Napisałam jeszcze raz do Asior - wiem, że jestem namolna...ale tu o psa chodzi. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
(Beata - nakłaniaj Lilith, żeby nie rezygnowała z potencjalnego domu w Wieliczce dla szczeniorka. ) -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
O fajnie Beatko :) Zdjęcia są ważne. Juz sama miałam się wprosić, żeby zdjęcia cpyknąć (wiem, ze to nieładnie i narzucanie się i w ogóle...ale chciałam po prostu zdjęcia :) ) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']jaga nie pojedzie do krakowa[/QUOTE] Lilith...proszę...nie odpuszczaj. Jeszcze jest trochę czasu do poniedziałku. Nie rezygnuj. Może ktoś inny z krakowa by mógł ? Asior nie ma samochodu - może coś by wykombinowała, poprosiła kogoś. To bardzo pilne. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Monday replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Dzięki. Oby ta sprawa była nauczką dla innych. Będę śledzić wątek, nadrobię zaległości. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia']pan w rozmowie z Lilith jasno wypowiedział się , że nie zgadza się na sterylizację . Mama upilnuje .[/QUOTE] Trochę zastanawiające :( -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
lilith...no nie !!! Nie poprzestawaj na tym !!! Jest szansa na dom dla psa. Pies jako prezent nie oznacza totalnego zaskoczenia. Jakby mój TZ chciał mi podarować (czyli przyprowadzić do domu) psa, to byłby to najlepszy prezent jaki bym dostała, nie jako rzecz. A może ta pani chce psa, ale jej syn powiedział, że to w takim razie zrobi jej niespodziankę. Ona nie będzie sama sobie szukała psa. Lilith, a nie pisałaś nic na temat w jakich warunkach pies u tej pani by mieszkał. W budzie czy w domu? O to na pewno spytałaś. Liczęjeszcze na red, że wykopie kogoś chętnego na wizytę u pana. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Teraz sprawy opłat. Ja zostawię pani psy, a pani spyta a gdzie kasa... Czy osoba zajmująca się finansami Marsa i Aresa może skontaktować się z hotelem, wziąć nr konta i powiedzieć, że będzie opłacać hotel? Żebym nie musiała się pani tłumaczyć, bo nie wiem kto zbiera kasę, a żeby pani bez problemu chciała psy przyjąć. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Dzięki Anno. Brzyście, muszę zapamiętać. Red, przyślij mi namiary na osobę z hotelu...żeby w poniedziałek była w domu. Zadzwonię w niedzielę i się zaanonsuję:eviltong: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Monday replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Błagam napiszcie, czy jakieś konsekwencje ta kobieta ponosi. Trochę nie mam czasu na przekopywanie się przez 130stron. A może w pierwszym poście napisać jeżeli jakaś kara została nałożona?? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']U nas pieniądze czekają. Jak będziecie chcieli aby wpłacić je Magdzie to dajcie znać w którym miesiącu a Magda nam je dopisze do faktury. Obiecujemy się też coś dorzucić od siebie jak nie będziemy mieć akurat kryzysu finansowego.[/QUOTE] Fajnie doddy - dzięki za takie wparcie. Zima przyszła, psów sporo...marzną :( To i z kasą ciężko - rozumiem to. Też już zaczęłam się zastanawiać, czy nie lepiej przenieść gdzieś Sofię w tańsze miejsce....ale Magda chyba z nią "porządek" po mału robi, nie ma co przerywać czegoś co zaczyna działać. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']Monday ja w styczniu zapłacę 10+ 30 nie martw sie najwazniejsze,że i TZ lepiej i czarnuch też. Przepraszam ale mam troche deklaracji i pomyliło mi sie myślałam,że 20 zł a to było 30:oops:[/QUOTE] bumerang - dziękuję..pisałaś, że sytuację masz nieciekawą...dziękuję, że mimo to wpłacisz kolejne pieniądze. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
AnnaA, zrobisz zdjęcia? Faktycznie, trzeba uaktualniać zdjęcia. To jest duża szansa. Czy z ogłoszeń mam wywalić zdanie o chorobie pokleszczowej? Skoro stałą się taka żywa, radosna to chyba po tej chorobie już??? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Kurcze, niedobrze :( Pisałam, że w poniedziałek mogę ze szczeniakiem pojechać. Pan chętny do rozmowy, czeka na kogoś z kim osobiście porozmawia...chyba nie ma nic do ukrycia. Podobno jego mama wie o psie.Podobno...słuchajcie, wszystko prawie już dograne. Nie smarnujmy takiej okazji, zaufajmy temu panu. Zaraz po świętach wszystko sprawdzimy...jakby co AnnaA zaoferowała się jechać po psa, żeby go zabrać. Wszystko jest dopięte. Pomóżmy lilith...ona się wykończy przecież. Z innych wątków wiem, że zbyt wielkiego wsparcia od innych nie ma, a to dodatkowo osłabia psychicznie. Red - może znajdziesz kogoś jeszcze w tym krakowie-wieliczce? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Potrzeba czasu i pieniędzy. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Monday replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
A ja dopiero teraz ten wątek znalazłam...napisze mi ktoś zanim przeczytam cały wątek co z tą nauczycielką? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
:multi: malibo nawet nie umiem powiedzieć jak się cieszę - DZIĘKUJĘ Żeby ona szybko do domu się nadawała. Kiedy wg Magdy można ją ogłaszać ? Może ktoś w tej pręgusce się zakocha...oby. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Jest źle :( Ja znowu o pieniądzach - zostało 816zł, z tego Beacie dlam 640 na hotel (60zł dołoży Beata)...do 10 stycznia hotel będzie opłacony, a nam zostanie tylko [COLOR=darkred][B]176zł + 300zł [/B][/COLOR][COLOR=black]z deklaracji.[/COLOR] Oj, liczę, że nie spodobają się wam prezenty świąteczne i puścicie ja na bazarku dla suczki. Nie mam pojęcia skąd zebrać te pieniądze. Acha...jeszcze 40zł z cegiełek było o ile pamiętam, ale te pieniądze nie są u mnie. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Zgadza się, Pati jest z Wieliczki. I jest bardzo dokładna w sprawdzaniu domów. Trzymam kciuki dziewczyny!![/QUOTE] A wiadomo już czy się zgodziła? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Coś czuję, że piesek będzie miał dom. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith, jak się uda to w niedzielę wieczorem zabiorę psiaczka od Ciebie, przenocuje u mnie, żeby w poniedziałek jak najwcześniej do schronu jechać, pakować Marsa i Aresa i w drogę. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
no - ktoś się wreszcie zgłosił - dzięki....WIELKIE DZIĘKI Skoro pan taki otwarty...a lilith często z nim rozmawia, to chyba nic do ukrycie nie ma. Mi kiedyś ludzie na wiadomość o umowie powiedzieli, że psa na umowę się nie bierze. A ten pan, taki chętny do wizyty u siebie, do umowy...do wizyty u swojej mamy później...dobrze rokuje -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Musi ktoś się znaleźć !!! To tylko wizyta przed...a nie prośba o przygarnięcie zwierzaka. Ktoś musi poświęcić tylko swój czas i zmysł dobrej oceny...czy to tak dużo w zamian za dom dla małej kuleczki? Lilith, pan nie miał nic do umowy jaką przesłałaś? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Acha, pisałaś