Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
I się ruszyło :) A co ze Skarżyskiem? Był ktoś? Rozmawiał? Jakby te dwa domki wypaliły, to jeszcze 3 szczeniorki by zostały. Trzymam kciuki za wszystkie psy u Anny -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Dzięki bumerang :) -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Sprawdziłam, wyróżnione allegro Dory jest poprawne. Wejść 257, jeszcze 9 dni do końca. Może komuś się spodoba? -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
AnnaA, ogłoszenia są chyba stale odnawiane... Ja allegro zrobiłam, przestawiłam wyróżnione allegro z Rudej na Dorkę (mam nadzieję, że wszystko pozmieniało się, bo ja cały czas widzę zdjęcia Rudej...ale Lilith pisała, że widzi zdjęcia dorki). Nie mam jeszcze swojego komputera :(, ale jak tylko zwrócą mi go to odnawiam wszystkie ogłoszenia, Dużo ogłoszeń jest wystawionych na miesiąc i na mniej uczęszczenych witrynach nie znikają tak szybko na dalsze strony. Warto na gumtree robić w miarę często ogłoszenie... Doreczko, nie sprawiaj Ani kłopotów... Postaramy się jak najszybciej znaleźć ci domek. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Myślę, że te domki w końcu się znajdą. Czy ogłoszenia Marsa i Aresa nadal są wznawiane? Red, nic nie wiadomo póki co o tych ludziach z warszawy, czy zechcą zabrać psy? Mam nadzieję, że wczorajsza noc nie pozbawiła żadnego psa domu, ze względu na paniczną ucieczkę od właściciela z powodu huku petard. Moja trochę się trzęsła, skryła się w kąt :( Ale tragedii nie było. A jak wszytskim psiakom u pani Joasi minęła noc? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
I przecudna Jaga ma dom :) Takiej przytulanki to ja jeszcze nie widziałam, nie ma osoby, której by ta mała nie zachwyciła. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
cudne zdjęcia cudnej Sofii :) Dziękujemy doddy...widząc taki pychol aż zapomina się o wszystkich zmartwieniach. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Czyżby schudła ??? Tak na zdjęciach widać. Teraz ma ruch, ma swoją Magdę, ma swoje miejsce, gdzie nikt jej nie przegania....później będzie miała swój dom. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Ależ ona prześliczna -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Oby tak się stało bico :) No, przynajmniej coś się ruszyło. Oby wszystkie szczylki domki szybko znalazły - dobre domki. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
ułoży się jakoś Doddy, byłaś u Magdy? -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Kurczę...allegro dalej zostało ze zdjęciami Rudej :( Nie wiem czemu nie zmienili zdjęć jeszcze, mają na to 12 godzin. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=867622399[/URL] -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Dzięki lilith...z finansami Sofia cienko. Na opłatę do 10 stycznia starczy - później kruchutko. Malibo57 przyjdzie nam z pomocą do 10 lutego, ale co dalej ???? -
Allegro Rudej zostało zamienione na allegro dla Dorki. To jest wyróżnione...ale jeszcze zdjęcia niestety muszą się zaktualizować w ogłoszeniu.
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Póki co zdjęcia są Rudej, one się zaktualizują chyba -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Podmieniłąm allegro Dorce - dostała wyróżnione [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=867622399[/URL] -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
I allegro dla Dory, niestety zwykłe, niewyróżnione [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=867632644[/URL] -
Zrobiłam Rudej wyróżnione allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=867622399[/URL]
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Tak, w ogłoszeniach chyba nie ma co pisać, że stare psy szukają miejsca gdzie spokojnie dokończą swój żywot !!!!! Co się dzieje z psem, jak trafia w odpowiednie miejsce ???? Czasem dom to najlepsza terapia dla psa, żaden [sycholog itp, tylko rodzina, swój kąt i poczucie bezpieczeństwa -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
dzięki doddy - wywiedz się o niej wszystkiego...śliczna Zośka musi szukać domku :) -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
no i jest kłopot - a jak lady do dzieci? Domek raczej bez dzieci, czy nieważne? Też pewnie nie wiadomo :( -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Tylko gdzie ten domek dla niej? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
A wicie co - ręce mi opadają i wyć chce się strasznie jak widzę los psów wiejskich - przy budzie, na krótkim łańcuchu. I ta buda...żeby to można było jeszcze budą nazwać.... żal ogromny, aż żyć się odechciewa !!!! -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
a.piurek, dzięki, że płaciłaś dla Sofii pieniądze... ewab, skorygujesz listę deklaracji? Mam nadzieję, że bazarkami nadgonimy. Dostałam kalendarz "firmowy" schroniska radomskiego. Puszczę go na bazarek. Z tego co wiem, to nie będzie on w sprzedaży...więc może ktoś się skusi i jakiegoś grosza za niego da? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Wygodniś z Odyna :) No...i nie szukajmy domu w któym Mars i Ares będą mogli dożyć swoich dni...tylko zwykłego domu, gdzie Mars i Ares będą mogli mieć swoją rodzinę jeszcze przez wiele wiele lat :)