Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Błagam, napiszcie na których stronach są zdjęcia Skrzata.... Albo wyślijcie na maila [email protected] Szukam, szukam..... Ogłoszenia będą na: gumtree wrocław chyba kupiepsa przygarnijzwierzaka animalia szukajzwierzaka i-bazar petworld kupsprzedaj ojej ojoj za0 adin e-zwierzak owi drobne.centrumofert szerlok darmobranie sprzedasz
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Oby tylko zechciał Dorkę... Jak cieczka będzie mu przeszkadza to poczeka trzy tygodnie. -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Monday replied to mru's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście malutka pchełeczka z niego....on ledwo do łydki sięga. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
No to Omar będzie mieć kłopot chyba... Musi izolować Dorkę jakoś. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Dotarła wpłata od bumerang 30zł Dziękujemy ogromnie... ewab, zaktualizujesz finanse ? -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Monday replied to mru's topic in Już w nowym domu
Przywiezie do AnnyA ??? No, fajnie....Rudzik z dostawą :) -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Tak...wczoraj już część ogłoszeń umieściłam. Codziennie będę po kilka robić. Wypiszę później strony na których robię ogłoszenia, musiałam zawęzić zakres ogłaszania, bo nie wyrabiam się. -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Oby tylko nie skasowali.... Sporo wejść od wczoraj już ma. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo co ze szczeniakami niedawno urodzonymi i ich mamą? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
hm....przepraszam Beata... faktycznie...to dasz znać jak ze szczepieniami i wyślę Ci 450 + pieniądze na szczepienia. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
A będzie wet u Magdy, żeby zrobił to na miejscu ??? Dobrze by było. Beata, prześlę ci 420zł za hotel (30zł będzie twojej deklaracji za luty) i pieniądze za szczepienia. Tylko to wszystko jak napiszesz ile za te szczepienia. -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Allegro dla Lusi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=925638962[/URL] Inne ogłoszenia też porobię... Oby znalazła dobry domek. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Wyróżnione allegro dla latającej Dorki :)\ Dorka...do domku !!! [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=925625341[/URL] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Tak Marzenuś :) -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Monday replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ja będę z Rudzikiem na wątku :) Psiak cudny.... AnnaA zabiera go do siebie....lalalalala :) -
Biedulka... Nie ma się co jej dziwić. Może to moczenie się na tle lękowym....nie wiem. Mam nadzieję, że ci ludzie będą przykladem dla innych, jak nienależy traktować psa. Niestety, na wioskach psy mają tragicznie...
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Jak widzicie jakies problemy z transportem czy czymkolwiek odnośnie tego kontaktu z niemiec, to proszę dajcie mi tego maila, przekażę go taydze. Ona ma teraz nową sucz 8 miesięczną, przecudowną, coś na kształt Dorki. Do granicy ma 500m, zawsze to bliżej niż my, nawet jak miałoby być to 100km od niej. Żeby kontakt nie przepadł....żeby facet nie pomyślał, że jest olewany. -
[quote name='AnnaA']Dobrze, biorę Rudzika na DT i jeżeli zajdzie taka koniecznośc to mam nadzieje, że pomożecie mi znalezc dla niego nowy DT. Narazie może przyjechac do mnie. Napewno na 4-5 następnych lat.[/QUOTE] Hurrrra :) AnnaA, jesteś niesamowita :) Z twoją zwierzyną w domu nie będzie mu smutno :)
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
pani Ala pewnie wynalazłaby suczkę szczeniaka... Jak nie chcecie, to daj znać dogomaniaczce Tayga, ona jest z lubuskiego...podobno do granicy ma jakieś 500m. Zawsze jej będzie lepiej. Jakby co ona jest na wątku z banerku, który mam wklejony. To tak tylko na marginesie, bo każdy kontakt trzeba wykorzystać :) Gdyby tu nie było możliwości, to zawsze ktoś inny też ma psy na wydaniu... -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Czyli za okres 10 luty-10 marzec mamy dopłacić 450zł :) -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
huuuuura :) Beata, super wiadomość :) Ufff....czyli tylko 300zł deklaracji/miesiąc nam brakuje :) Może znów zrobić akcję proszenia dogomaniaków o deklaracje dla Sofii? Możemy znów porozsyłać link do wątku przez PW.